Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » náklady US známek

Vykupminci.cz
Numisargo

náklady US známek

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
má prosím někdo možnost zjistit, jaký byl celkový náklad konkrétních známek USA? např. Washington & Jackson 1994 .. tady to možná bude problém, je možné, že se ještě dotiskuje.
Moderátor
Náklady amerických známek bývají ve specializovaných katalozích, na USA se podívej do US Scott specialized. Já ho mám bohužel mnohem starší (jen do 1983).
Registrovaný uživatel
aha. specializovaný. dobře, zkusím se zeptat v knihovně, pokud ho tu nikdo nemá.
Moderátor
Řídil jsem se heslem "Google is my friend" a bez problémů jsem náklady našel. Tak tedy ten 5$ Washington a Jackson z 1994:

U.S. #2592
1994 $5 Washington and Jackson
Issue Date: August 19,1994
Quantity: 100,000,000
Registrovaný uživatel
dík. příště budu vědět. asi jsem použil trochu srandovní terminologii při tom hledání. mimochodem, kdyby někdo měl 4blok tady této, tak bych měl zájem.
Moderátor
Až budu na poště, podívám se, jestli ji nemají ;).
Registrovaný uživatel
ale vážně.. přestože je z roku 1994, tak ji ještě USPS prodává. anebo to nebyl vtip ? :) v tomto případě to je těžké uhodnout
Moderátor
Přestože to mohlo vyznít i jako vtip, bylo to myšleno spíše vážně. Moc pětidolarových známek v posledních letech nevyšlo, takže by mohla být ještě sehnatelná. To už se hůře shánějí známky "starších" výplatních hodnot po zvýšení poštovného.
Registrovaný uživatel
aha, tak to už bych se kdyžtak rovnou zkusil poptat ještě na tuto a tuhle.. :) pošlu nějakou PM, v nejbližších dnech.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » náklady US známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1