Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Nákup znamek

Vykupminci.cz
Numisargo

Nákup znamek

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer všem . Jsem sběratel znamek již radu let , známky jsem Zdědil po dědovi. Sbírám nejenom Československo ale i ostatní evropské státy. Nedávno jsem objevil bazar znamek a velmi mě překvapil široký výběr a skvěle ceny. Zkusil jsem objednat a nejenom ze známky přišly poměrně rychle ale měl jsem je zdarma protože jsem byl desátý zákazník. Na tom e-shopu má každý desátý zákazník objednávku zdarma. Já si objednal za 700kc a trefil se do desátého zákazníka a měl jsem je zdarma. Je tam hodně slušný výběr . Zkuste mrknout na www.....................................cz. Je to tam přehledné. Renda

Ako moderátor som vymazal nedovolený odkaz na vlastné komerčné stránky. Smith
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 15. 10. 2019, 9:04. »
Registrovaný uživatel
Sorbon napsal
......Je tam hodně slušný výběr . Zkuste mrknout na..... Je to tam přehledné. Renda

A Ty sa mrkni na pravidlá fóra... :P
-s-
Registrovaný uživatel
Pan René Skácel jako provozovatel e-shopu "filatelie-znamek" by měl - dle mého názoru - absolvovat nějaké filatelistické školení. Přidávám odkaz na jednu zachycenou položku v jeho obchodě. Sice uznávám, že žádný učený z nebe nespadl, ale tohle je na mne trochu moc. Navíc si plést československou a českou poštu také nesvědčí o přílišných znalostech...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ahooooj p. Neumann. Dlho som Ťa nečítal. :P
Možno to prešlo len cez Čechy, aj keď v Československu a je to v poriadku...
-s-
Moderátor
Pošta ale byla ve státě jen jedna.
Registrovaný uživatel
Ale to ja viem, len som chcel obhájiť toho predajcu a byť vtipný, veselý, ako capo v jeseni.. :P :P
-s-
Registrovaný uživatel
Neumann> Myslim, ze by si mel Renda zopaknout i gramatiku :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:D
_______________
P.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Nákup znamek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1