Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Nemecko Blok 1. MNH

Vykupminci.cz
Numisargo

Nemecko Blok 1. MNH

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prajem pekný deň.

Ponúkam na predaj tento hárček.
Jedná sa o prvý hárček Nemeckej ríše z roku 1930.
Hárček je bez nálepky, nerazený.

Hárček má rozmer 104x148mm

Katalógová cena hárčeka je 1600€

Predávam za 499€/13500Kč - účet aj v eurách aj v Kč.

Kontakt: mail: thrax21@gmail.com

Dohoda na cene možná.

Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Pridávam fotku:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
thrax12 napsal
Pridávam fotku:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
bylo by vhodné oskenovat i zadní stranu ,pak se dá s větší jistotou stanovit cena
i možnost prodeje, ale vzhledem k současné situaci vám přeji hodně úspěchů
při hledání vhodného kupce Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
Samozrejme v prípade záujmu nieje problém spraviť scan aj s prednej aj zo zadnej strany vo vysokom rozlíšení
Registrovaný uživatel
Ta zadni strana je dulezita kvuli lepu na znamkach, jestli je puvodni (dohneda) ci reparovany (svetle zluty) a struktura, ten puvodni je vetsinou popraskany ... nicmene, dnes se da padelat vse. Cena se vetsinou pohybuje +- 5000,- korun za tento arsik s reparovanym lepem. Nejvic to delaji polaci.
Registrovaný uživatel
Hárček je kúpený u Burdu.

Ponúkam teda za nákupnú cenu 399,85€

Ďakujem
Registrovaný uživatel
thrax12 napsal
Hárček je kúpený u Burdu.

Ponúkam teda za nákupnú cenu 399,85€

Ďakujem

dobré ráno v Novém Roce nedalo mni to a tak jsem se juknul na Ebay.de. a jen na první stránce nabídky jsem napočítal 15 kusů s ** + * a z toho byla polovina s atestem a ceny od 180 eu až po 690 eu / kup hned / a ražených8 kusů z toho jeden na cenném dopise také s atestem jinak tady vidíte, že koupě i od renomovaných prodejců je věc ošemetná a ve většině případů nedostanete plnou cenu co jste u pana Burdy zakoupil asi u toho není přiložen atest pravosti co?
Ale to už ve filatelii bývá, že člověk pardon sběratel málokdy dostane to co do tohoto koníčka investoval, ale jak jsem vám již psal přeji hodně štěstí při jeho prodeji a u nás obzvloástě Jirka z Moravy
Registrovaný uživatel
gnilretniw napsal
thrax12 napsal
Hárček je kúpený u Burdu.

Ponúkam teda za nákupnú cenu 399,85€

Ďakujem

dobré ráno v Novém Roce nedalo mni to a tak jsem se juknul na Ebay.de. a jen na první stránce nabídky jsem napočítal 15 kusů s ** + * a z toho byla polovina s atestem a ceny od 180 eu až po 690 eu / kup hned / a ražených8 kusů z toho jeden na cenném dopise také s atestem jinak tady vidíte, že koupě i od renomovaných prodejců je věc ošemetná a ve většině případů nedostanete plnou cenu co jste u pana Burdy zakoupil asi u toho není přiložen atest pravosti co?
Ale to už ve filatelii bývá, že člověk pardon sběratel málokdy dostane to co do tohoto koníčka investoval, ale jak jsem vám již psal přeji hodně štěstí při jeho prodeji a u nás obzvloástě Jirka z Moravy

tak jsem doprohlédl nabídku na Ebay a našel jsem dalších13 *+** většina s atestem a 8 použitých 2 na dopisech
« Poslední úpravu provedl(a) smith v 1. 1. 2016, 11:11. »
Registrovaný uživatel
thrax12 napsal
Hárček je kúpený u Burdu.

Ponúkam teda za nákupnú cenu 399,85€

Ďakujem

dobré ráno tak se po delší době připomínám jen by mě zajímalo zda se vám podařilo prodat první aršík Německa já ho mám 3 x a nejsem schopen jej za rozumnou cenu bez atestu prodat a co vy vyšlo to? ze srdce bych vám to přál
Jirka z Moray

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Nemecko Blok 1. MNH

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1