Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Nepoužitá známka Havel

Vykupminci.cz
Numisargo

Nepoužitá známka Havel

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj sběratelé chtěla bych se zeptat jako jediná se našla u nás založená tato známka nijak neporušená řekla bych že ve skvělém stavu mohla bych poprosit o její vyhodnocení jestli nějakou má a jakou děkuji za odpovědi a názory dost mě to zajímá ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kdyby Vam to proslo jako frankatura na dopis, tak 6,40 Kc (jeste treba dolepit znamku za 9,60). Ale vzhledem k desive usmudlanosti si tim nejsem uplne jisty...
Registrovaný uživatel
Kdo to je? To je Strýček Jedlička, nebo ten, jak ožralý spadl v Okrouhlici do mlýnského náhonu, dostal zápal plic a pak to sváděl na nemoc z "tvrdého komunistického kriminálu", ve kterém se podávalo šampáňo a kaviár? Rychle to spláchněte!
Registrovaný uživatel
stepe napsal
Kdo to je? To je Strýček Jedlička, nebo ten, jak ožralý spadl v Okrouhlici do mlýnského náhonu, dostal zápal plic a pak to sváděl na nemoc z "tvrdého komunistického kriminálu", ve kterém se podávalo šampáňo a kaviár? Rychle to spláchněte!
...................na smetište dejin s ním-ožralcem!!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
2 stepe, bobinek21: Mate to zapotrebi? Bezte si s tim na Novinky, tady tyhle vyblitky nikoho nezajimaji :(
Moderátor
Já si myslím, že to sem opravdu patří. Každý prezident je pan prezident, ta trocha úcty si tento post zaslouží. Je jisté, že výhrady máme všichni, ale lze to formulovat na jisté úrovni, pokud ne, klesáme na úroveň pánu- viz hore. Také mně to mrzí. :shock:
Registrovaný uživatel
Dnes se narodil náš dělnicky president Kl.Gotwald...................ten měl aspon pěkné známky !!!
Registrovaný uživatel
Vaše známka nemá žádnou cenu, jelikož jí nemůžete doložit žádnou platnou známkou.Jedině, že by jste měla 3 tyto známky, to by jste mohla poslat pohled, nebo dopis.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Nepoužitá známka Havel

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1