Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Nevydaná 100 Kčs 1951

Vykupminci.cz
Numisargo

Nevydaná 100 Kčs 1951

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
openroad napsal
Ozvat?? nechápem. :-) prisiel ti email??

To je reakce na příspěvek "bank1" ;)
Moderátor
> Fidži > Nevím, jestli jsi četl předchozí příspěvky, ale víceméně vše, co uváděl bank1 bylo zmíněno (i informace o tom, jak se po Otrokovicích roznášely neplatné stovky, až musel zakročit VB), přesto ale každý příspěvek je určitě vítaný ;-)

Nicméně zajímalo by mě -> bank1 -> tyto informace máte z literatury, z doslechu nebo jste přímo z Otrokovic a byl jste svědkem? ;-)
Registrovaný uživatel
No, mám rodinu, takže nemôžem sedieť stále za kompom ako vy :)
Skúšal som tie staršie informácie nájsť, ale nenašiel. Vieš dať link ?
Moderátor
Já jsem také zarodinován, zaměstnán - to není omluva :-) (ber mě s nadsázkou)
každopádně mám pocit, že jsi si asi přečetl jen poslední příspěvek a nikoliv příspěvky předchozí, protože to by Ti neušly vyčerpávající informace, které jsme zmiňovali v tomto vlákně - příspěvky 10 - 15 (moje a šenfiho) - zejména odkazy na naskenované materiály (v příspěvcích). ;-)
Registrovaný uživatel
Máš pravdu a idem si sypať popol na hlavu a poriadne sa vytrieskať bičíkom (alebo radšej vytrieskam nejakú babenku, ktorú to bude vzrušovať :D
A hlavne plánujem cestu do Otrokovíc. Alebo ste ma už všetci predbehli ?
Šenfi, ten link mi nefunguje. :( Pošleš mi ten scan mailom ? Ďakujem.
Moderátor
trochu jsem stránky promazával a jak jsem byl v ráži, tak jsem to nejspíš vzal i s tím. Večer to znovu nahodím ;)
Registrovaný uživatel
to Fidzi: máš místo da jaké babky, číst před spaním tento blog a potom by pro tebe nebyly všechny zprávy nové! ;)
Většina z nás, je tady už mnoho let ženatých a také musíme najít čas, na tyto stránky, tím spíše v tuto předvánoční dobu! ;)
Registrovaný uživatel
Kdo chce, čas si najde. Natož, když se tady dozví hodně poučných a někdy téměř nevídaných věcí. Já takY doběhl ze shrabování sněhu a hned čtu, co nového se přihodilo. A vždy je to zajímavé. Jen tak dál.
Registrovaný uživatel
:roll: Inak toto fórum je ako droga a na tom sa zhodneme všetci. S nim vstávame a s ním aj zaspávame.
Registrovaný uživatel
... a slýcháváme: "Co zase datluješ?" ;)
Moderátor
majkl napsal
... a slýcháváme: "Co zase datluješ?" ;)


tak tak, několikrát jsem byl dokonce podezírán, že si datluju s nějakou bokovkou, ale nahodilou kontrolou jsem naštěstí prošel :D

btw - (nejen) pro Fidziho ale i pro ostatní čtenáře...

Věřte, že taky strávím nějaký čas vyhledáváním informací v literatuře, časopisech, scanech, na internetu (nepočítám čas strávený sepsáním nějakého příspěvku či pozorování do přijatelné podoby).

A když je pak jediný "income" navigování laskavého čtenáře, ať najde trošku času a podívá se alespoň o pár příspěvků zpět (protože nemá čas si příspěvky procházet...), tak to zamrzí :)))

Když už tedy položíte dotaz, čtěte alespoň pořádně a poctivě odpovědi. díky ;-)

> Šenfi > ten Tvůj matroš je prolinkovanej v příspěvku #12
Moderátor
Fidzi > raději než čas strávený sypáním popele na hlavu příště lépe číst ;-) zkusil jsem taky obojí a nedá se srovnat :-P

mně ten link teď ještě šel, ale měl jsem ho asi v cache (po refreshi prohlížeče už nešel ... nebo mi ho akorát šenfi smáznul pod rukou)
Registrovaný uživatel
Když tady není půlden ani čárka, tak si říkám, že asi jste u těch bokovek! ;)
Zdenku, do pátku by neměl padat sníh, tak bude čas na pár příspěvků sem! :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 15. 12. 2010, 22:41. »
Registrovaný uživatel
Acme naše manželky sa poznajú ? Tá moja ma tiež kontrolovala čo si tu toľko vypisujem. A keď zistila, že zase nejaké mince či bankovky, tak nasledovali nekonečné výčitky... Tak som sa rovno opýtal či mám radšej ísť za nejakou ženskou alebo prechlastat výplatu, keď jej toto vadí. A zrazu bolo ticho. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Trochu něco na rozveselení. Venku už tři dny sněží a mrzne až praští a moje žena nedělá celou dobu nic jiného, než že se dívá přes okno. Jestli to tak půjde dál, tak ji budu muset pustit do vnitř !!!
Registrovaný uživatel
Baví se dva kamarádi a jeden povídá:
„Tak ta tvoje prý dala pět stovek za bahenní masku? A pomohla jí alespoň?”
„No, dva dny to bylo dobré, ale pak to z ní zase slezlo!”
Registrovaný uživatel
Baví se dva kamarádiv hospodě: Včera jsem přišel nad ránem domů, potichu jsem se vyzul, ani jsem nerožinal a jak jsem lehal do postele tak se manželka vzbudila a byl " taneců. Ten druhý říká: To musíš dělat jako já, příjdu domů, třisknu dveřma, všude rožnu a jak uléham k manželce, tak ji prásknu přes prdel a říkám, taky na to máš takovou chuť jako já. A ona dělá , že spí.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Naše papírová platidla » Nevydaná 100 Kčs 1951

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1