Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Krym je, byl a bude ruský, zkuste obyčejný dějepis pro základní školu. Zde to vysvětlovat nebudu, kdo ví o čem je řeč pochopí, nevzdělanci budou jen opakovat hlouposti. Možná jsem byl rudý mozek, ale zde jsou někteří, kteří se možná později budou stydět.


Byl a bude :-D
Jasně soudruhu.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Otravnykomar napsal
Krym byl i nebyl ruský, měl by jsi si ten dějepis zopakovat. Jen kdyby chtěli 5000 vojáků na boj s USA, to by jsi spílal vnoučatům že se nepostaví za vlast viď?! Putin ma zřejmě chuť na obnovení sovětského svazu. Takže válčit nechce, když se vzdáme, jinak to holt nepůjde jinak než poslat osvobozeneckou armádu a přinést novosovětskou svobodu. 🤐

Tomu se říká "bratrská pomoc"!

Myslíš "бра́тский по́мощь" :mrgreen:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Skúste niečo o Kosove?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Kato napsal
Není normální tohle že sem chodí taková kapacita . Má odpověď na všechno. Žádné téma mu není cizí
Chlapci a děFčata važme si tohoto moudrého a všeznalého muže který si říká barbar
Děkuji


To je život.. :)

Např můj fotr... Od numismatiky, kynologii, rybář, porybný, krajský porybný, vodohospodař, sběratel zbraní (vlastní zbroják), ovládá historii zejména válečnou, archeologie spolupráce detektorář, myslivec..

Já jsem s aktivity trocha pozadu... Vyjma myslivosti, zbraní, vodohospodaře,rybařiny a spolupráci s archeo podobně..
Přičtu akurát v minulosti členství ve spolku okrasného ptactva..
Jo málem bych zapomněl také dlouhy čas akvaristika.. ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 22. 1. 2022, 16:18. »
Moderátor
Pánové uvidíme jak to vše dopadne. Já jen doufáim, že se chlapci dohodnou. Možná asi nevíte, že na Ukrajiě je ruština ve služebním styku zakázaná. Dcera učí děti z Ruska a Ukrajiny a Ukrajinky ji sami řikájí, že mají problém s jazykem. Konkretně Kyjev to bylo sídlo ruské intelektuální společnosti. Nějak se vše mění a já pochopitelně nevím co je dobré čí je lepší. Uvidíme!
Dostal jsem knihu o ukrajinských vyznamenání, bylo to v jazyku, který jsem nedokázal číst.
_______________
Registrovaný uživatel
Jedinej kdo chce válku, je Rusko.
Klade nesmyslný požadavky, třeba hranice NATO jako v r. 1997, což by znamenalo aby Česká Repubulika z NATO vystoupila! !! To je neskutečně drzý.

https://denikn.cz/773162/chceme-navrat-k-evrope-pred-rokem-1997-oznamilo-rusko-a-jestli-ne-tak-si-nas-neprejte/

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rusko-nato-ceska-republika-hrozba-agrese-hranice-clenske-staty.A211222_094316_domaci_hend

Já z toho tuším, že stějně jako Hitler předkládal nesmyslný ultimáta Polsku, protože chtěl válku, chtějí to stejné Rusové...za chvíli se dozvíme, že je Ukrajinci na hranicích napadali a v rámci obrany přešla Ruská armáda do protiútoku a zabrala další část UK. (Takhle to udělali s Finskem.) I když teda tam vlastně Rusové momentálně už bojujou, na území suver. státu, kterej napadli. (tj bezprecedentní napadení Ukrajiny)

Rusko je momentálně nejnebezpečnější zemí světa s potenciálem zatáhnout svět do světový války. Západ jim ustupuje politikou appeasementu..
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2022, 16:26. »
Registrovaný uživatel
Já se jen děsim, až padne Ukrajina, co budou chtít Putinovci dál...Možná přijdou zase sem...a i tady z fóra je pár lidí bude vítat.
Registrovaný uživatel
vítat jich bude dost pošuků, bohužel paměť a mozek jim asi neslouží...
Registrovaný uživatel
Jak rád bych viděl, aby Putin táhl do hajzlu. Přišel jinej rozumnej člověk místo něj, odsoudil Stalina a SSSR, stáhl vojska z Ukrajiny, vrátil Krym a přestal otravovat vzduch hrozbama a nacionalismem.
A udělal z Ruska normální zem...Tyhle vlhký sny Putina o znovunastolení Sovětský říše jsou šílenost. Jen všem sousedům otravujou život, chudáci Finové už taky uvažujou o vstupu do NATO...Oni je tam Rusáci sami naženou do NATO svejma výhružkama.
Registrovaný uživatel
asi byl dlouho už klid a covid nestačí. navíc je všude moc peněz a sociální reformy, energo a zelená krize.. ale ego je prostě ego
Registrovaný uživatel
Já nepobírám tu drzost Ruska, diktovat sousedům, co můžou a co ne....desítky let nás okupovali a vysávali a teď nám budou nakazovat ať vystoupíme z NATO...šmejdi. A co pak? Pak nás budou nutit vstoupit do SSSR?

Už jak jsem kdysi četl, že Putin lituje rozpadu SSSR mi zatrnulo..

Jsem fakt nasranej už...

https://www.youtube.com/watch?v=d2spFzRnXjs

fakt toto jako
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
asi byl dlouho už klid a covid nestačí. navíc je všude moc peněz a sociální reformy, energo a zelená krize.. ale ego je prostě ego

Všude je moc peněz? Ale mně se to nějak vyhlo!! :roll:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Já se jen děsim, až padne Ukrajina, co budou chtít Putinovci dál...Možná přijdou zase sem...a i tady z fóra je pár lidí bude vítat.


Kdybys viděl kolik spolupracovníků ve fabrice je proruských to bys čuměl. Fakt to není jen pár. A žádní důchodci . Mladý kluci v mejch letech ;) :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Kato napsal
Není normální tohle že sem chodí taková kapacita . Má odpověď na všechno. Žádné téma mu není cizí
Chlapci a děFčata važme si tohoto moudrého a všeznalého muže který si říká barbar
Děkuji


To je život.. :)

Např můj fotr... Od numismatiky, kynologii, rybář, porybný, krajský porybný, vodohospodař, sběratel zbraní (vlastní zbroják), ovládá historii zejména válečnou, archeologie spolupráce detektorář, myslivec..

Já jsem s aktivity trocha pozadu... Vyjma myslivosti, zbraní, vodohospodaře,rybařiny a spolupráci s archeo podobně..
Přičtu akurát v minulosti členství ve spolku okrasného ptactva..
Jo málem bych zapomněl také dlouhy čas akvaristika.. ;)


No dyk to říkám. Borec :D
Registrovaný uživatel
Akurát mi skončil suchý únor. :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Akurát mi skončil suchý únor. :D


Gratulálok :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
vítat jich bude dost pošuků, bohužel paměť a mozek jim asi neslouží...

Ale slouží, dobře si pamatují kdy se měli nejlépe ;)
Registrovaný uživatel
História ukazuje, každých 30 až 60 rokov sa menia geografické zoskupenia, čiže všetko ide v normálne... 😊

Televíziu posledné roky začínam pozerať cca 22:30, zrejme musím začať počas správ na 5min vypnúť aj rádio, čím ďalej je to nestravitelne... ☹️
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Kato napsal
Paul napsal
Já se jen děsim, až padne Ukrajina, co budou chtít Putinovci dál...Možná přijdou zase sem...a i tady z fóra je pár lidí bude vítat.


Kdybys viděl kolik spolupracovníků ve fabrice je proruských to bys čuměl. Fakt to není jen pár. A žádní důchodci . Mladý kluci v mejch letech ;) :D


Ses mladý jo? :-D
Nojo, vítězný proletariát to vezme zase do rukou...
Registrovaný uživatel
V hybridnej vojne Rusaci nemajú konkurenciu. Paradoxne, nástroj vynašli v U. S.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Kato napsal
Paul napsal
Já se jen děsim, až padne Ukrajina, co budou chtít Putinovci dál...Možná přijdou zase sem...a i tady z fóra je pár lidí bude vítat.


Kdybys viděl kolik spolupracovníků ve fabrice je proruských to bys čuměl. Fakt to není jen pár. A žádní důchodci . Mladý kluci v mejch letech ;) :D


Ses mladý jo? :-D
Nojo, vítězný proletariát to vezme zase do rukou...


Jistě že mladý :mrgreen: . Nedíval ses mi na profil? :o
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Akurát mi skončil suchý únor. :D

Raz som to skúsil.. najhorších 20 minút života :lol: :| 8)
_______________
Registrovaný uživatel
Nie nie. Dnes som ta spomínal lupole. Ty si tu písal ze suchý únor držíš od 30. do 31.2. :lol:
Registrovaný uživatel
Kato je starej paprika :lol:
Registrovaný uživatel
Ale sveži duchom. :twisted:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1