Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 142 143 144 145 146 147 148 149 150 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar, pekné. Ja som dobrým anjelom už snáď 10 rokov, možno aj viac. ;)
Registrovaný uživatel
Taky jsem. Ale nic neplatím. :D
Registrovaný uživatel
Len raz som čítal, komu idú moje prachy a ver, že sa mi tlačili slzy do očí. Ja mám nastavené, že dotyčná rodina nevie, že peniaze idú odo mňa. Dostal som to od lupoly raz dávno na Vianoce.
Registrovaný uživatel
;) :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Kluci pěkně, sigure 👍... je to záměr, že jsem to zde vložil, dnes to dorazilo... Možná někteří z vás se také zapojí a pravidelně začnou přispívat na dobrou věc...
Registrovaný uživatel
Taky přispíváme se starou ale že bych to musel někde sdílet to asi ne
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Taky jsem. Ale nic neplatím. :D


Jo Ty jsi učiněný anděl :lol:
Registrovaný uživatel
Ak toto motivuje aspoň jedného ďalšieho, tak to má zmysel.
Moderátor
sigur napsal
Ak toto motivuje aspoň jedného ďalšieho, tak to má zmysel.


Přesně tak...
Jednoduše vytáhněte,, šrajtofle,,drazí sběratele numismatici a vysolte pravidelně nějakou kačku,čím víc, tím líp.. ;)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ak toto motivuje aspoň jedného ďalšieho, tak to má zmysel.


Tak o Andělovi ví snad už každý u nás i u vás takže kdo chce,přispívá a kdo nechce tak ho ani 1000 barbarů nepřinutí
Moderátor
Kato napsal
sigur napsal
Ak toto motivuje aspoň jedného ďalšieho, tak to má zmysel.


Tak o Andělovi ví snad už každý u nás i u vás takže kdo chce,přispívá a kdo nechce tak ho ani 1000 barbarů nepřinutí


Kato to si možná myslíš jen ty...

Upřímně takový dopisy, včetně těch obrázků tě jen nabudí (alespoň mne) to vše posunout dál druhým.. A je mi jedno, kolik lidí o tom ví..

Takže back off Kaťuš...
Registrovaný uživatel
No ono kdyby to postnul kdokoli jiný tak bych si to samo odpustil ale u Tebe mi to prostě přišlo jako chlubení se:D Nemůžu si pomoct no :D
Moderátor
Kato napsal
No ono kdyby to postnul kdokoli jiný tak bych si to samo odpustil ale u Tebe mi to prostě přišlo jako chlubení se:D Nemůžu si pomoct no :D


Tak samozřejmě,chlubím se a jsem hrdý že se podílím na dobré věci, takový dopisy potěší .. Tak proč bych to nepostnul dál..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Kato napsal
No ono kdyby to postnul kdokoli jiný tak bych si to samo odpustil ale u Tebe mi to prostě přišlo jako chlubení se:D Nemůžu si pomoct no :D


Tak samozřejmě,chlubím se a jsem hrdý že se podílím na dobré věci, takový dopisy potěší .. Tak proč bych to nepostnul dál..


No jo tak dobře :-)
Registrovaný uživatel
My to stridame, jednou rocne na mikulase bud nakoupime hromadu veci a zavezem je do utulku pro pesany a nebo posilame finance na jeden dum pro invalidni deti. Driv jsem posilal i cervenemu krizi ale potom co me zacali neustale bombardovat korespondenci a volat mi a doslova dost nevybirave somrovat me dost odradili. Sem tam poslu i nejaky dolar Samu Childersovi do sudanu. Kdo nevidel Kazatel Kalashnikov, doporucuju, film o nem, dela tam taky dost zasluznou praci pro deti.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Lidi nemám rád ale na zvířátka přispívám :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Lidi nemám rád ale na zvířátka přispívám :roll:


Já zas nemám rád želví polívku :P
Registrovaný uživatel
Toto som našiel pri fotkách Rai...sorry, ale nedalo mi... :lol:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zrovna je hádzaná Francúzsko proti Čiernej hore a za Monte Negro chytá Matovič. :lol:
Moderátor
Paul napsal
Já nepobírám tu drzost Ruska, diktovat sousedům, co můžou a co ne....desítky let nás okupovali a vysávali a teď nám budou nakazovat ať vystoupíme z NATO...šmejdi. A co pak? Pak nás budou nutit vstoupit do SSSR?

Už jak jsem kdysi četl, že Putin lituje rozpadu SSSR mi zatrnulo..

Jsem fakt nasranej už...

https://www.youtube.com/watch?v=d2spFzRnXjs

fakt toto jako

Karel Havlíček Borovský poznal, jaké to je v Rusku
https://www.youtube.com/watch?v=TkeBUUJdWbA&ab_channel=D%C4%9BjePIC%21p%C3%ADsni%C4%8Dky
Registrovaný uživatel
Každý inklinuje ku inej dobrocinej činnosti, fotka z minulého víkendu krstu novej knihy ku príležitosti 100 výročia Alexandra Dubčeka. Pôvodne recepcia mala byť v novembri, ale Covidove obmedzenia nedovolili.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Každý inklinuje ku inej dobrocinej činnosti, fotka z minulého víkendu krstu novej knihy ku príležitosti 100 výročia Alexandra Dubčeka. Pôvodne recepcia mala byť v novembri, ale Covidove obmedzenia nedovolili.
,

A co je na tom dobročiného? Komu a jak to pomohlo?
Registrovaný uživatel
Turtle, preber sa, umy a vypi kávu, potom formuluj znova otázku, alebo prídeš ku záveru, že ráno si nezačal dobre... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Každý inklinuje ku inej dobrocinej činnosti, fotka z minulého víkendu krstu novej knihy ku príležitosti 100 výročia Alexandra Dubčeka. Pôvodne recepcia mala byť v novembri, ale Covidove obmedzenia nedovolili.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Tpco tak to je moc toto :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 142 143 144 145 146 147 148 149 150 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1