Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 248 249 250 251 252 253 254 255 256 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
sigur napsal
Ja som raz 6 rokov nepil nič, v čom bol alkohol. ;)

Ja 8, teda v nealku pivu je 0,5% tak malicko jo no.


já asi 12, nebo nevím přesně v kolik jsem poprvé přičichnul :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Rum-burák napsal
Tak nevím no ale tady se staví vesele dál a houšť
Otec 69 let a denně na stavbě,zaměstnavatel nemá lidi,má moc kšeftů a nestíhá
Jakmile se potkáme nebo voláme hned se ptá jestli už nám ve fabrice zavřeli plyn a kdy už k němu nastoupím :D ne asi proto že bych byl tak dobrej ale nejsou lidi :D


Stavět se staví, máme toho pořád dost..
Baráky pořád zatím rostou, často ještě se smluvenych hypoték..
Ale investování do dalších novostaveb, třeba které jsem plánoval, jsem pozastavil a nejen já i další v branži..
Je to setrvačnost, problémy letošního roku se teprve významně odrazí až v těch následujících... Celý proces od žádosti po schválení nějakou dobu trvá to znamená, že letošní stavby jsou zpravidla důsledkem smluv minulého roku..
Podobný je to s byty a dalšími nemovitosti..

Tohle je pravda, ted se jeste stavi fest ale jsou to smlouvy rok az 3 stary ktery jen dojizdi a i ty nektery konci, tady z 25 parcel se dve prodavaji aniz by zacla stavba i kdyz proces stavebniho povoleni maji complete, a 3 prodavaji nedokonceny nebo temer dokonceny stavby, jedni teda kvuli rozvodu ale dva kvuli narustu nakladu a 5 z 25 tedy 20% je dost, samo nejde to brat jako prekurzor, muze to byt lokalni shoda ale i tak to asi neco vypovida.. Byty se porad prodavaji. Ted jsem byl svedkem zajimavy kuriozity, bratr se sestrou prodavali 2+1 a chteli 2,6m, ja jim to fotil a prodaval to muj znamy makler, jeste nez se stihli dat fotky na web, udelala se predbezna prohlidka s 6 zajemcema a prisel chlapik, rekl jim at ostatni poslou domu ze da 3,2m na drevo :shock: :lol:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 17. 5. 2022, 8:55. »
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Rum-burák napsal
Zrovna včera nebo kdy jsem v tv zaslech že zájem o byty pořád stoupá. Na byt bylo 4-5 zájemců,teď je prý 15-16
Většinou vyhrává ten co má hned při prohlídce u sebe peníze


mám spíš přesně opačné informace

No já se nehádám,jak jsem koupil tak prodávám
Registrovaný uživatel
lidi potřebují utopit hotovost...
Moderátor
Josef Abrhám zemřel .... Vynikající herec, čest jeho pamatce....


https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/josef-abrham.A210617_153848_filmvideo_spm
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 17. 5. 2022, 9:08. »
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
lidi potřebují utopit hotovost...


Jistě ty co jí mají
Registrovaný uživatel
Za vodou, za vodou, za tou bývalou hospodou… Pozměněný úryvek zlidovělé písně je bohužel pravdivý. Ze statistik Plzeňského Prazdroje plyne, že vesnické hospody jsou nejohroženějším druhem českého pohostinství. Jen v posledních třech letech ukončilo provoz v obcích do pěti tisíc obyvatel dvanáct procent hospod – skoro dvojnásobek v porovnání s městy nad dvacet tisíc obyvatel.

Správný benefit. Starbucks se přidal k Microsoftu, Amazonu a zatím malému, ale rostoucímu seznamu firem, které budou proplácet cestu zaměstnankyň za potratem. Čtete správně, kvůli částečnému návratu do středověku, který se v USA rozhodli započít, bude toto běžným firemním benefitem.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Správný benefit. Starbucks se přidal k Microsoftu, Amazonu a zatím malému, ale rostoucímu seznamu firem, které budou proplácet cestu zaměstnankyň za potratem. Čtete správně, kvůli částečnému návratu do středověku, který se v USA rozhodli započít, bude toto běžným firemním benefitem.


No a je to vyřešený
Co tam máš dál?
Registrovaný uživatel
mě to přijde šílené...
Registrovaný uživatel
Co přesně? Potraty vůbec nebo to že když už je ženská tele a chlap blb co ho neumí vytáhnout takže zvolí možnost potratu v zahraničí?
Registrovaný uživatel
to, zda mají být potraty zakázané nebo ne, nevím, spíš myslím, že by měli být povolené (určitě v mnoha případech)
šílené mi přijde, že to někde zakážou (polsko), ale v podstatě za tím můžeš vycestovat, sílené mi přijde, že to nabízí jako zaměstnanecký benefit... :D
Registrovaný uživatel
No ten benefit to je hustý no ale kterej zaměstnavatel chce aby mu zaměstnankyně odešla na mateřskou že jo
Takže asi dobrej nápad :D
Jinak věc potratu by měla bejt věc každý ženský .Nejsem proto aby to stát zakazoval. V Polsku jsou v tomhle .....no jiný
Registrovaný uživatel
tvl. To už hráte? Ani som nevedel.. Idem na to, prezliekam sa. :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stani napsal
tvl. To už hráte? Ani som nevedel.. Idem na to, prezliekam sa. :P
-s-

,

Já taky :x
Registrovaný uživatel
Už dohrali...hmmmm
_______________
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Vás vyrubeme.. 😃😉


Ešte furt si o tom presvedčený?
Registrovaný uživatel
Ale nevešať hlavu, lebo ako spievajú Chiki Liki Tu-a (1:06)... ;)
https://www.youtube.com/watch?v=co57JKk8AZo
Registrovaný uživatel
Naši kdy budou dnes hrát?
Registrovaný uživatel
Rum-burák napsal
Naši kdy budou dnes hrát?


V osm. S Rakušákama. To bude střelnice, hokejovej trpaslík.
Registrovaný uživatel
he?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
he?


Načli jsme s rumburákem slabší soudek vtipu.
Registrovaný uživatel
Zdravím, neviete mi poradit co som to nasiel na povale? Dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
čapicu?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
he?


LOL
Registrovaný uživatel
Mně to připadá jak čepice nádražáka/sběratele vojenských odznaků :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 248 249 250 251 252 253 254 255 256 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1