Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 258 259 260 261 262 263 264 265 266 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Grofiku, to je daň za komfort, zhýralost a nenasytnost. Řešení je jednoduchý, kupovat sezóni ovoce ideálně z lokálních zdrojů nebo alespoň z naší země. Pomohlo by to okologii, ekonomice i samotným lidem. Ten systém který funguje teď je úplně stresteny ale co chceš. Když si člověk kupuje drahý jedy který rozleva po zahradách aby hubyl léčivý rostliny a namísto nich kupuje drahý extrakty z těch roztlin co hubyl v lékárnách a to všechno pro to aby si ze zahrady udělal náročnou a polomrtvou savanu?. Nepřijde ti to bláznivý?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
grofik napsal
Domnievam sa jeden z dôvodov prečo sa nám každoročne zvyšuje počet onko pacientov. :'(

https://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000663/2318535/Pocet-europskeho-OVOCIA-s-TOXICKYMI-latkami-narasta--Je-dovod-na-OBAVY-


Za to může hen ten Soros!!! :evil:


Soros financuje prevraty a tajtrlikov vo vládach, má to lacnejšie ako slušne žitie obyvateľov.🗽

Nekvalitu majú na svedomí nenazranost monopolov.🖕😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Inspirace pro PavlaIII, kdyby chtěl investovat.

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/japonec-utratil-statisice-aby-vypadal-jako-kolie-40398225#source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
No to už snad udrží
Moderátor
Paul napsal
Inspirace pro PavlaIII, kdyby chtěl investovat.

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/japonec-utratil-statisice-aby-vypadal-jako-kolie-40398225#source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Fajn. Zafinancuješ to? Jako sponzorský dar. ;)
Registrovaný uživatel
Rum-burák napsal
stani napsal
Rum-burák napsal
Helmut bude houževnatej ale koho jinýho porazit že jo 😁 takže dám postup Česka za barák a přilehlé pozemky 🤟

Škoda, že sme to podcenili v skupine, napríklad tým, že sme si dávali vlastencov a nepremieňali presilovky, to preto, aby to súpera bavilo.. To je tá slovenská dobrosrdečnosť, sme tým známi. Vypomstilo sa nám to. Musím priznať, že Švédi by pre nás boli prijateľnejší a to nehovorím o namyslencoch z USA. Tí by leteli ako špinavé prádlo. Fíni budú problém, asi. :roll:
Pozor na ten barák.
-s-


Já si myslím že Fini i Švédi jsou a budou problém pro každej mančaft
Bárak vsazenej.Když tak se nastěhujem ke stanimu na Slovač no :P :mrgreen:


Keďže ste Helmutov uzemnili, mal by si na oplátku pozvať Staniho na podnájom k sebe. Aspoň na týždeň. Barák Ti ostal a pozemky tiež. Stani okrem rodiny prigúľa súdok kvalitného vysokopercentného špecifika a môžete oslavovať boj o medailu. :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Parádny začiatok...
_______________
Registrovaný uživatel
Slušný hokej, ale nevím no. Jak kanada
Registrovaný uživatel
Hmmm, dnes to nevyšlo.😳😳😳😟
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Síce sme začali ako Švédi ale aj tak skončili. No nič. Chlapci nám však hanbu rozhodne neurobili.
Registrovaný uživatel
Tak tak... mladý urobili sqully dojem
_______________
Registrovaný uživatel
Rum-burák napsal
Já si myslím že Fini i Švédi jsou a budou problém pro každej mančaft
Bárak vsazenej.Když tak se nastěhujem ke stanimu na Slovač no :P :mrgreen:

Teba by som si zobral. S rodinou, aj s tujami.. :P
Analýza:
Nebyť tých vašich využitých troch presiloviek, tak by ste sa asi natrápili. Aj keď nerád, musím uznať, že ich vaši "kluci" zahrali excelentne.
A naši? Pohoda. Nemám najmenší dôvod byť na nich nasra... nahnevaný. :) Dobré to bolo. Ich čas ešte len príde. Už nech sa draftuje.. Vyzerá to na možnú, sľubnú generáciu. A svet ide ďalej. ;)
-s-
Moderátor
Hergot kluci slovenští, tak si to po.rat...🤦
Obrana totálně selhala a takový krásný hokej to byl v první třetině..
Registrovaný uživatel
Škoda.. nehrali sme zle... aj Švajčiarska je mi ľúto...
_______________
Registrovaný uživatel
Teba by som si zobral. S rodinou, aj s tujami..

Zas pár dní bys nás vyrazil všechny :D:D Já dost chlastám a dcera dost zlobí :D
Registrovaný uživatel
mal by si na oplátku pozvať Staniho na podnájom k sebe. Aspoň na týždeň.

Já bych s tím problém neměl :D
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Škoda.. nehrali sme zle... aj Švajčiarska je mi ľúto...


Mě ho líto není,proč by mělo? A ten kurz na USA to byl dárek od sázkovek :D
Registrovaný uživatel
Páni nevadí, hokej pre nás skončil, dnes je nádherné ráno ideme ďalej.👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pochodom v chod! No nového bejváku... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Repkový...minulý rok napríklad nebola ani kvapka...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sigur,

Paráda rovnaký medomet :mrgreen: mal starý otec, pamätám na celý proces
od tavenia vosku, zatavovanie medzistienok, prikrmovanie cukrom, chytanie matiek, zber spráchniveného dreva do dymáku, sírienie proti klieštikovi, odvičkovávanie, vytáčanie .. Dokonca mám aj včelín iba včely nie :?
Ešte sa pamätám keď mi v detstve chceli niečo nasilu dať jesť a nechcel som to tak som išiel rovno pred úle a nebolo nikoho kto by tam za mňou išiel :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pekné. :)
Ale nespomenul si pichance... :twisted: Včera, keď som chytal ten pochodujúci roj, tak sa mi zázrakom dostalo pár včiel pod mundúr. To boli iné bomby...a rovno do prdele. Hokej som musel pozerať postojačky. :lol:
Registrovaný uživatel
A dnes idem ešte pre druhý. Sedeli vedľa seba na jednom konári...to som ešte nevidel. Myslel som, že je to jeden a keď sme prišli večer pod strom, tak jeden bol už nasťahovaný v rojnici a druhý znova visel na povodnom mieste. :D
Registrovaný uživatel
Na také niečo spomínam ale na roj si trúfol len starý otec, ešte pamätám na rabovku ;) mňa nikdy nedoštípali akurát raz vedľa oka v dospelosti.
Horšie sú sršne na chate sa udomácnili zahral som si s nimi tenis plechovou lopatkou na uhlie :mrgreen: napočítal som 98 kusov, potom zmenili taktiku zaútočili hromadne ako na Pearl Harbor tak som musel takticky ustúpiť :mrgreen:
inak povedané ušiel som len sa tak prášilo :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 258 259 260 261 262 263 264 265 266 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1