Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 259 260 261 262 263 264 265 266 267 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Sigur, odbočím trocha od včiel. Ak môžeš pozri na toto vlákno a môj príspevok o minci. Potrebujem niekoho nájsť, ktorý by jasne vedel odpovedať na moju otázku v poslednom príspevku.
Vďaka.

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/vojensky-zivot-a-technika-slovom-a-obrazom-43385x3
Registrovaný uživatel
Krasa strida nadheru sigure, otec taky minuly tyden stacel kvetovy med. Na zihadlo uz jsem imunni, deda mel taky vcelstva a kdyz mi bylo asi 10 sel jsem za nim do vcelina s otevrenou plechovkou cocacoli, samozrejme jsem spanikaril kdyz se o me vceli zacali zajimat a skoncil jsem polomrtvy s halucinacema, od ty doby mam vetsi bouli od komara nez od vcely nebo vosy
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nevím, jestli to úplně patří sem, ale i z důvodu smutných kulatin asi ano.
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/zemrel-spoluautor-sousosi-lidickych-deti-hampl-manzel-socharky-uchytilove/2209959?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Moderátor
Sigur med paráda 👍.. Mimochodem ikona taky super, lepší než ta divná houba.. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Sigur med paráda 👍.. Mimochodem ikona taky super, lepší než ta divná houba.. :mrgreen:


Divnej jsi tady akorát tak ty Milánku :D Spongebob není žádná divná houba :D
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-komentar-ferigate-po-roce-obeti-se-uz-neboji-univerzity-vyhazuji-predatory-203998

Výborně, lidi přicházejí o práci, a udavačů je ještě víc. Kam se podělo to listopadové "Nejsme jako oni"?

A jak ten novinářský prostitut si může dovolit napsat tohle, když soud rozhodl, že znásilňování tam nebylo:

Citovat
Otřesným příkladem takového rozhodnutí byla půlroční podmínka pro neurologa Martina Tomáška, který při vyšetření znásilnil několik pacientek. Nejenže byl Tomášek odsouzen pouze za „poškození cizích práv“, nikoliv za znásilnění
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
« Poslední úpravu provedl(a) vlad_dracul1989 v 28. 5. 2022, 6:47. »
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-komentar-ferigate-po-roce-obeti-se-uz-neboji-univerzity-vyhazuji-predatory-203998

Výborně, lidi přicházejí o práci, a udavačů je ještě víc. Kam se podělo to listopadové "Nejsme jako oni"?

A jak ten novinářský prostitut si může dovolit napsat tohle, když soud rozhodl, že znásilňování tam nebylo:

Citovat
Otřesným příkladem takového rozhodnutí byla půlroční podmínka pro neurologa Martina Tomáška, který při vyšetření znásilnil několik pacientek. Nejenže byl Tomášek odsouzen pouze za „poškození cizích práv“, nikoliv za znásilnění

Ty jsi na toho Feriho nějaký zatíženy :mrgreen:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
jj Feri, to je neviňátko. Státní zástupkyně zamítla jeho stížnost proti zahájení trestního stíhání..Maj na něj nabito. Jedna oběť ještě dítě..

O Cimickym raději nemluvit.

Ale lidi přicházej o práci..boomerský názory.

Díky bohu, že se to začlo řešit.


Tomášek svým epileptickým pacientkám dělal gynekologická vyšetření.

To je asi taky naprosto v pořádku...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 28. 5. 2022, 7:15. »
Registrovaný uživatel
Neviňátko jakože není, je normální mladý borec v postavení, kterého si plně užíval.

Asi netřeba dělat vyčerpávající seznamy věcí co se dá holkám nakecat aby daly :)

Můj tip: Dvě nebo tři fúrie se spojily, a rozhodly se ho zničit, protože jim za již poskytnuté služby nedal nic :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Počkal bych na soud.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Ale lidi přicházej o práci..boomerský názory.
Díky bohu, že se to začlo řešit.


Ano, lidi dnes opět přicházejí o práci a funkce z politicko-ideologických důvodů.

U nařčení že jsi zmlátil nebo znásilnil ženskou, stačí jen nařčení, a už můžeš přijít o všechno na čem ti záleží, i kdyby jsi vyhrál soud a pak ještě podával žaloby za nactiutrhání.
Do smrti budeš slyšet a číst, že jsi to beztak stejně udělal.

Jak to říkal ve Švejkovi plukovník Schroder, člověk je takto ponechán napospas novinářským sviním, pro které už jsi vinný.

Co takhle trochu ctít presumpci neviny, jako kdyby tě obvinili že jsi vybral poštu nebo trafiku?

Paul napsal
Tomášek svým epileptickým pacientkám dělal gynekologická vyšetření.
To je asi taky naprosto v pořádku...


Tady u toho případu řešili spíš to, že jim to předem nevysvětlil o co jde, ale to je nešvar většiny českých doktorů, že se s tebou nebaví. Protože tady je doktor za posvátnou krávu:
když už je chtějí stíhat, spíš bych zavřel chirurgy třeba 10 let na tvrdo za objektivně domrvené operace (když ti vezme špatnou ledvinu, protože se zřejmě ani nepodíval, jestli tu špatnou máš vlevo nebo vpravo). :roll:
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
U Feriho a Cimickýho se nebavíme o nařčení (slovo proti slovu)..ale o x případech...Cimickej už byl za sexuální obtěžování popotahován jednou, Feri sám přiznal, že se nechoval jak by měl..

Ani mě nebaví to řešit. Já bych si na jejich vinu vsadil barák. Uvidí se u soudu.

Pro ty ženský je to strašná "výhra", stačí si pročíst diskuze, kde jim lidi vulgárně nadávaj. Maj stigma jako prase.. Za mě z jejich strany velká statečnost, jít na světlo proti člověku co má velkou moc a většina bude věřit jemu chce dost odvahy.
Registrovaný uživatel
Cimický má vzhledem k povaze svého povolání "popotahování" čas od času prakticky v popisu práce. Hrozně bych se divil, kdyby za těch pár desetiletí i na zesnulého Uzla nepřišla udání podobného druhu.

A Feri jakože bez debat sklízel ovoce svých snah, jak už jsem psal, ale bohužel si vybral vysokoškolačky, budoucí Judr, Mgr a tak dále, jejichž sebeúcta nesnesla, že je Feri prostě ojel a nic z toho.
Rozhodně nepůsobí jako někdo, kdo dává ženským nůž pod krk v parku aby "byly hodné".
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
kolik mají příznivců... třeba i tady .)

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/bludny-balvan-cesky-klub-skeptiku-sisyfos-karel-janecek-anticena-zdrave-forum.A220528_084123_domaci_idvs
Moderátor
A nejlepší jsou pak ty, které vlezou do postele a když z toho nic nemají, pak si stěžují.
Registrovaný uživatel
Prípadne o dvadsať rokov si spomenie, že bola znásilnená.😳👍
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/revue/vztahy-a-sex/kristyna-leichtova-sexualni-zneuziti-obtezovani-znasilneni.A220524_141920_sex_sub

Leichtová je zatím poslední, co si na to náhodou vzpomněla, jak byla znásilňovaná ve dvanácti...

Jakože vážně, ještě tu je to, co kdo každý považuje za znásilňování, protože je to docela silné slovo. Verbální svádění, bez sahání a bez násilí, jak to může být sexuální násilí nebo nátlak? Argument "ztuhnutí" vůbec neuznávám, protože v důsledku to může tvrdit doslova každá a s každým.
Pokud k sáhnutí dojde, a ona neřekne ani neudělá nic, co by se dalo nazvat "aktivním odporem", opět, jak to může být "znásilňování"?

Pokud tam nebylo násilí ani pohrůžka násilí, tak to logicky nemůže být znásilnění. Manipulace? Psychický nátlak? Možná. Ale ne znásilnění.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
« Poslední úpravu provedl(a) vlad_dracul1989 v 28. 5. 2022, 15:25. »
Moderátor
Ženské znásilňují taky (obvykle psychický nátlak atd.), ale jen jeden případ z ... za 10 let se dostane k soudu. A jen jednou za 100 let je odsouzená.
Registrovaný uživatel
Tak co, máte vsazeno?
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tak co, máte vsazeno?

Myslíš erteple?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak co, máte vsazeno?


Nee
Registrovaný uživatel
Včera jsem byl na pařbě a dneska mám v hlavě 40 malejch hokejistů..koukat se dneska na rychlej puk bych asi nedal ;)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Včera jsem byl na pařbě a dneska mám v hlavě 40 malejch hokejistů..koukat se dneska na rychlej puk bych asi nedal ;)

Karle ty si taky nedas pokoj s tim chlastem co :lol:
Registrovaný uživatel
...když mě to pivo tak chutná :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 259 260 261 262 263 264 265 266 267 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1