Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 597 598 599 600 601 602 603 604 605 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Přes 800000 hlasů rozdíl. Zatím.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
ovšem u nás opět získal 55%


Hruza. Odstehuj se
U nas 89 ku 66. Taky nic moc ale lepsi nez v prvnim kole
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/aIenaschilIerov/status/1619020040900349952?t=U2oNSUmpLX48bea1mtVSNA&s=19 😁😁
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Teď je čas na to zpochybnění výsledků ala Trump Kňůůůůůůůů
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
numismat napsal
Babis max. 42% celkem

Splneno.
Moderátor
sigur napsal
numismat napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/volby-prezidentske-revoluce-ve-volbach-raficka-ukaze-vysledek-uz-pri-prvnich-sectenych-hlasech-224322#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Dobra prace, pripravil jsem si na sobotu vlastni model, ale jen velmi jednoduchy.
Nevedel jsem, ze seznam uz tuto predikci pouzil v 1. kole. Rad budu sledovat ve 2. kole.

Diskuse k clanku je sila, evidentne je to nad chapani mnoha lidi.

Ak si sám schopný urobiť si vlastný, hoci aj veľmi jednoduchý, model, tak máš moje uznanie. Myslím to úprimne. Potom prosím daj info, aký bol presný.

Behem scitani jsem plnil data do excelu, model mi vychazel velmi dobře, pozdeji podam podrobnejsi zpravu.
***
Neveril bych, ze budu slavit vitezstvi VOJAKA a byvaleho komunisty, ale bude to dobry prezident. A vyvetra na Prazskem hrade po Zemanovi. Tesim se.
Moderátor
Praha 76% Pavel
Registrovaný uživatel
Burešova tisková konference stojí za to, kokot až do konce :evil:
Registrovaný uživatel
Koukám na tiskovku Babiše a je vidět jak ho Monike hlídá aby zas neplácal nějaký kraviny :twisted:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Čaputová s Pavlom...ideálny prezidentský pár. :P

Už sú tam, už sú tam... :D
Registrovaný uživatel
Parádní výprask ;)
Registrovaný uživatel
Takže, nie ste u mňa mrtvý Homolka. :D
Registrovaný uživatel
Na hradě pálí dokumenty :D
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Babis max. 42% celkem

Dobrý model si vymyslel. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Na hradě pálí dokumenty :D


Ten slib auditu snad nebyl do prázdna.!
Registrovaný uživatel
Zejtra tedy přijdou povolávací rozkazy? Snad na mě nevyjde Bachmut :?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Samozřejmě i půlka republiky to vidí špatně,že ano želvo.. :mrgreen:

3 358 926 : 2 400 271
:P
Registrovaný uživatel
Pohlazení pro uši a duši. Snad puknou vzteky.

KSČM je přesvědčena, že nově zvolený prezident republiky bude oporou současné protilidové vlády pravicové pětikoalice, jejích asociálních kroků i válečného štvaní. Proti takovéto politice jsou komunisté v jednoznačné opozici a budou proti ní i nadále co nejrozhodněji vystupovat. A to v zájmu milionů obyvatel, kteří zůstali zcela bez voleného zastoupení v nejvyšších patrech politiky.
Moderátor
sigur napsal
numismat napsal
Babis max. 42% celkem

Dobrý model si vymyslel. ;)

Posilam tabulku v Excelu plnenou prubeznymi vysledky (prvni 2 sloupce).
Dalsi 2 sloupce jsou prognoza - nakonec jsem udelal 2 modely:
3. sloupec - trivialni linearni, ktera se ukazala velmi robustni a davala dobre vysledky uz asi od 25% sectenych obvodu
4. sloupec - pokus o extrapolaci krivkou - ponekud slozitejsi model, ktery se ukazal byt velmi citlivy na vykyvy prubeznych dat, proto tam jsou vetsi odchylky. Ustalil se az od cca 45% sectenych obvodu.

Celkove me funkcnost az prekvapila, bylo to site horkou jehlou a nijak jsem algoritmus predem netestoval, pri prubeznem srovani se sofistikovanym modelem na seznamu jsem byl na velmi podobnych cislech.
Predpokladal jsem, ze Babis zpocatku povede a Pavel ho bude dotahovat - muj algoritmus ale nemel problem ani s vedenim Pavla od zacatku.
Nicmene jsem zjistil jednu chybu - uvedene sectene % se netyka hlasu, ale obvodu - proto jsou prognozy Babisova % ve stredni fazi scitani ponekud nadhodnocene, ale robustni algoritmus si i s timto poradil.

Tabulka v dalsim prispevku
Moderátor
Tabulka

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jeste doplnim: vysledky jsem nijak neupravoval, ale zkusil jsem ted vynechat prvni radky a zacinat az od 10 % sectenych obvodu, a v tom pripade je 1. moje prognoza jiz velmi dobra zhruba od 15% sectenych obvodu a ta druha od cca 40%.
Moderátor
Tabulka zacinajici od 10%

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
tak láznění za náma, můžeme jít jíst a slavit :)
Moderátor
👍


Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
...janku někdy dovedeš i...krásný pysky janku a ten frajtr no super ....jo skalpelu je ti škoda chlape :D ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 597 598 599 600 601 602 603 604 605 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1