Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 611 612 613 614 615 616 617 618 619 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pochytá je a zežere.
Registrovaný uživatel
https://www.sport.cz/clanek/olympiada-usa-jsou-pro-pripusteni-ruskych-sportovcu-do-mezinarodnich-soutezi-3951162#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest212_double_wallpaper_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
a Pobaltská,Ukrajinská i Polská žebrota ať se třeba posere! :shock: Sport je sport a ne politická rozhodnutí nesvéprávnými politiky z EU
« Poslední úpravu provedl(a) dvorak st v 3. 2. 2023, 14:15. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Co s nima dál plánuješ?

Kŕmiť ich ďalej a sledovať, kam až to zájde.
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
a Pobaltská,Ukrajinská i Polská žebrota ať se třeba posere! :shock: Sport je sport a ne politická rozhodnutí nesvéprávnými politiky z EU

A ako to teraz bude s 1. FC Slovácko, keď Mynář pojde do prdele? Kto bude mastiť kapsy rozhodcom, aby ste nevypadli?
Registrovaný uživatel
...tvl dvořka se dneska rozjel..ten chlastal už dopoledne ..no a já budu kokot až večer :D
Registrovaný uživatel
My nemáme problem s pádem o soutěž níže. Jsou tam jiní kandidáti
Registrovaný uživatel
No teraz vám to zariadi zasa Mynář, ale ďalšiu sezónu pôjdete v pič.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Paul napsal
Co s nima dál plánuješ?

Kŕmiť ich ďalej a sledovať, kam až to zájde.


To zní nebezpečně :D (Ptáci)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
No teraz vám to zariadi zasa Mynář, ale ďalšiu sezónu pôjdete v pič.


Rovnou zavřou. Za celou historii klubu vyhráli jen jeden pohár. To je zoufalost. :(
Registrovaný uživatel
https://www.skrttw.com/products/art-roman-booteen?fbclid=PAAab5QZ5cDst75gsR8gXdat-9ALmkmzh4X2jIWuDSRC8vz5m3QcSvTn72w-U&external_browser_redirect=true
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...sem streslej tak piju..ale vždy až se setmí,dřív mi to nechutná ;)

Jackyl&Hyde
Tak se nestresuj. Máš problém? A máš řešení? Pak nemáš problém, máš problém a nemáš řešení? Pak nemáš problém.
Máš problém i řešení ale jseš neschopný? Pak jsi kojot a piješ, nebuď kojot, buď Karel pane Hyde :P
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://www.dotyk.cz/magazin/poklad-mince-jindrich-viii/
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
...no tys mi otrávil celej zbytek dne :D :D
Registrovaný uživatel
Vážený zákazníku,
vaše zásilka xxxxxxxxx byla právě odeslána a míří na vaši adresu. Děkujeme za vaši účast v aukci a budeme rádi, pokud se zúčastníte našich dalších


Tvl ten Pešek je nějakej mě rychlej , překvapil
Registrovaný uživatel
Hustý ten počet nálezů
Registrovaný uživatel
další žebrák na řaděhttps://www.tydenikhrot.cz/clanek/ubohy-bundeswehr-ani-nemecko-by-neubranil?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context
Registrovaný uživatel
Suchý: Rýchlosť Peška tu chváliš...mám rovnakú skúsenosť. Radšej sa pochváľ, čo si vydražil. Vlastne ani netuším, čomu sa venuješ.
Registrovaný uživatel
Ešte budeš prekvapený, ako pekne ti to zabalí. ;)
Registrovaný uživatel
Já už u nich kupoval, ale teď jen 7 kousků, nic zajímavého... Ty ceny
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...no tys mi otrávil celej zbytek dne :D :D

Čas odspuntovat Spirit 🙏 víš že jsem to nemyslel zle. Mám tě rád kamaráde 😛
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/734610/neskutecny-ulovek-lovce-pokladu-na-poli-nasel-korunovacni-klenot-jindricha-viii.html dneska mi algoritmus toho Henryho viii nějak předhazuje
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ešte budeš prekvapený, ako pekne ti to zabalí. ;)

Tam jsem sice ještě nedrazil ale netradiční balení je vždy příjemný zpestření a dáreček k tomu 🤗, třeba od španělského Jesus Vico jsem dostal lupu tvaru kreditky, už nevím od koho ale pěkný bylo vonitko do auta ve tvaru mince a nejhonosnější byla krabička od kunkera, taková precizní papírová truhlička.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
grofikov markíz napsal
Hustý ten počet nálezů

Viď, i tady jsem v půli fáze covidu slyšel od pár povolaných že se nachází mnohem víc než se nacházelo protože lidi jsou doma tak chodí hledat.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jo, je pravda, že to bylo nějak balené a nějaká pixovina k tomu :⁠-⁠D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 611 612 613 614 615 616 617 618 619 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1