Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 612 613 614 615 616 617 618 619 620 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
grofikov markíz napsal
Hustý ten počet nálezů

Viď, i tady jsem v půli fáze covidu slyšel od pár povolaných že se nachází mnohem víc než se nacházelo protože lidi jsou doma tak chodí hledat.


Nachází se míň a míň
Registrovaný uživatel
sigur
Jen Zlatníky
Registrovaný uživatel
Suchý únor napsal
OtravnyKomar napsal
grofikov markíz napsal
Hustý ten počet nálezů

Viď, i tady jsem v půli fáze covidu slyšel od pár povolaných že se nachází mnohem víc než se nacházelo protože lidi jsou doma tak chodí hledat.


Nachází se míň a míň

To nedokážu zhodnotit. Ale data k tomu určitě nějaký někde 😁 budou.. Ještě toho v zemi leží mraky tak třeba dojde i na tebe ty medojede 8)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Suchý únor napsal
OtravnyKomar napsal
grofikov markíz napsal
Hustý ten počet nálezů

Viď, i tady jsem v půli fáze covidu slyšel od pár povolaných že se nachází mnohem víc než se nacházelo protože lidi jsou doma tak chodí hledat.


Nachází se míň a míň

To nedokážu zhodnotit. Ale data k tomu určitě nějaký někde 😁 budou.. Ještě toho v zemi leží mraky tak třeba dojde i na tebe ty medojede 8)


Medojede :D no s tím počítám že to padne konečně, snad už letos, pořádnej hrnec zlata a stříbra :D
Registrovaný uživatel
...hele ty Vítěznej únore já čekám už třicet let ,takže letos já a napřesrok ty ;) :D 8)
Registrovaný uživatel
Co kdybych to našel já, se psem do lesa chodím...
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...hele ty Vítěznej únore já čekám už třicet let ,takže letos já a napřesrok ty ;) :D 8)


Jsme daleko od sebe, hrnců je prej v zemi habakuk, psal komárista takže každej svůj a letos ;) 8) :lol:
Registrovaný uživatel
grofikov markíz napsal
Co kdybych to našel já, se psem do lesa chodím...

Pes je na prd, pořiď si prase :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tvl
https://twitter.com/i/status/1621261737939931136
Lidi ta rychlá reakce :D
Registrovaný uživatel
...únore mě už si myslivci jednou na poli spletli s prasetem ,prej mě měl v zaměřovači a na poslední chvíli si všimnul modrejch sluchadel :D
Registrovaný uživatel
Suchý únor napsal
ramires napsal
...hele ty Vítěznej únore já čekám už třicet let ,takže letos já a napřesrok ty ;) :D 8)


Jsme daleko od sebe, hrnců je prej v zemi habakuk, psal komárista takže každej svůj a letos ;) 8) :lol:


Sám víš, jak to je. Vlezeš do lesa a už tě vítaj díry. Vlezeš na pole a stopy. Z tisíců lidí jeden najde, to zase jo..i tu sportku jeden vyhraje.
Registrovaný uživatel
Tak já beru radši sportku :⁠-⁠D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...únore mě už si myslivci jednou na poli spletli s prasetem ,prej mě měl v zaměřovači a na poslední chvíli si všimnul modrejch sluchadel :D


No oni jsou to idioti, na to bacha
Ale zase na jejich obhajobu, jestli jste si s prasetem podobný .......... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Suchý únor napsal
ramires napsal
...hele ty Vítěznej únore já čekám už třicet let ,takže letos já a napřesrok ty ;) :D 8)


Jsme daleko od sebe, hrnců je prej v zemi habakuk, psal komárista takže každej svůj a letos ;) 8) :lol:


Sám víš, jak to je. Vlezeš do lesa a už tě vítaj díry. Vlezeš na pole a stopy. Z tisíců lidí jeden najde, to zase jo..i tu sportku jeden vyhraje.


Jo no, hledačů jsou tisíce a depotů jako šafránu
Registrovaný uživatel
Suchý únor napsal

A není blbost lehat do uličky? Cítil bych se bezpečněji mezi sedačkama.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Suchý únor napsal

A není blbost lehat do uličky? Cítil bych se bezpečněji mezi sedačkama.


To nevím, možná na to je nějaká studie
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...hele ty Vítěznej únore já čekám už třicet let ,takže letos já a napřesrok ty ;) :D 8)

No vidíš, minulý rok si jeden valibuk koupil detik a dva týdny na to mu retrívr vyhrabal hrneček plný koleček :mrgreen: . Třeba ho máš těch 30 led pod nohama za domkem pod rybizem a chodíš okolo něj
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
ramires napsal
...hele ty Vítěznej únore já čekám už třicet let ,takže letos já a napřesrok ty ;) :D 8)

No vidíš, minulý rok si jeden valibuk koupil detik a dva týdny na to mu retrívr vyhrabal hrneček plný koleček :mrgreen: . Třeba ho máš těch 30 led pod nohama za domkem pod rybizem a chodíš okolo něj


Někdo od vás jo? Co s tím udělal a co tam bylo za mince a kolik ?
Registrovaný uživatel
Hele ty Suchej počkej ještě čtyři hodiny a potom to zjistíš :D :P
Registrovaný uživatel
Suchý únor napsal
OtravnyKomar napsal
Suchý únor napsal

A není blbost lehat do uličky? Cítil bych se bezpečněji mezi sedačkama.


To nevím, možná na to je nějaká studie

Nevím, já nic nevím. To jsem slyšel někde v hospodě
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Suchý únor napsal
OtravnyKomar napsal
Suchý únor napsal

A není blbost lehat do uličky? Cítil bych se bezpečněji mezi sedačkama.


To nevím, možná na to je nějaká studie

Nevím, já nic nevím. To jsem slyšel někde v hospodě


ok :P
Registrovaný uživatel
tpco dát inzerát na bazos to je paráda
Jasně píšu že jen volat a během půl hodiny 2 zprávy na what sapu a 3 maily
Vše evidentně z překladače
Registrovaný uživatel
To jsou ty podvody ne?
Registrovaný uživatel
grofikov markíz napsal
To jsou ty podvody ne?


Jo zmrdi zasraný
Už ani inzerát si dát člověk nemůže
Budou chtít bankovní spojení s tím že pošlou peníze dopředu a lidi jsou tak blbý že jim dají vše k bance a oni jim vyluxujou učet
Registrovaný uživatel
já se nerad opakuji, ale lidi jsou blbý .)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 612 613 614 615 616 617 618 619 620 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1