Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 629 630 631 632 633 634 635 636 637 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...turtle ,bizardní figurky jsou všude...vzal jsem to až moc osobně za což se omlouvám ;) :D
Registrovaný uživatel
Koukám že Bureš to již obtelefonoval a spustil svůj mírový plán :D
"Biden míří před výročím roku války do Polska, sejde se i se zástupcem Česka"
https://zahranicni.hn.cz/c1-67171130-biden-miri-pred-vyrocim-roku-valky-do-polska-sejde-se-i-se-zastupcem-ceska?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=884321&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Registrovaný uživatel
kato, kde je ranní dávka poezie?
Registrovaný uživatel
Asi už mu skončil suchý únor. :)
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/clanek/muzi-duchodci-ve-spanelsku-objevili-kouzlo-tetovani-40422503#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
OtravnyKomar napsal
,
Je to tak, kolize bizarnich figurek. Jeste ze bydlim na vesnici.

Nevím jak ve tvojí vesnici ale u mně jsou také pěkní exoti :roll:

Tak tady urcite taky, obcas kdyz pred zavirackou letim do vecerky pro cigara potkam tam nepekny bizar pod vlivem. Ale sance ze se jich tady zkoliduje na cele takove predstaveni neni moc velka.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...turtle ,bizardní figurky jsou všude...vzal jsem to až moc osobně za což se omlouvám ;) :D

Taky si rikam co tady blbnes. Klobouk dolu za slusny pristup a omluvu, to je chlapsky pristup hodny muze.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zima u nás mi už riadne vadí, tento február sa vymyká s priemeru posledných rokov.🤨😟
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
komediant :D

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/babis-snemovna-dochazka-poslanci-rakusan-vlada-absence.A230211_082531_domaci_klf
Registrovaný uživatel
to je aspoň skutečný problém lidstva... https://www.antiyoutuber.cz/clanky/onlyfans-umela-inteligence-ai.A230210_150355_antiyout-clanky_sorm
Registrovaný uživatel
Fifiku máš to už taky v mailu, prý je brzo russ nasadí... https://www.instagram.com/reel/CnHp5GUqEH7/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 11. 2. 2023, 13:48. »
Registrovaný uživatel
grofikov markíz,
mezi textem a odkazem musíš dělat mezeru ;)
Registrovaný uživatel
Dneska je mi 35 a jsem z toho rozpolceny, pulka lidi se kteryma se bavim me vidi jako dedka a ta druha jako mlicnaka co pomalu taha kacenu.... Kde jsou moji vrstevnici?!
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Gratuluju mlíčňáku :⁠-⁠D
Registrovaný uživatel
..doufám,že to oslavíš jako chlap a ne jako mlíčnák...vše nej ;)
Registrovaný uživatel
grt

35..bejvávalo ještě nedávno :x
Registrovaný uživatel
Gratulujem. :)
Registrovaný uživatel
Všetko dobré ku narodkam.🍾🥂💰
Držím palce nech dozrievas aj mentálne.😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
,. vidi jako dedka a ta druha jako mlicnaka...

Jsi o 3 roky starší než moje vnouče tak že ani nemusím psát za co tě považuji :D
nicméně všechno nejlepší.
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Dneska je mi 35 a jsem z toho rozpolceny, pulka lidi se kteryma se bavim me vidi jako dedka a ta druha jako mlicnaka co pomalu taha kacenu.... Kde jsou moji vrstevnici?!

Takto vlastne ty vnímaš sám seba. Doteraz si sa cítil ako mlaďoch, teraz si práve v polčase a odteraz sa budeš cítiť už len viac a viac ako starý kkt. :)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
,
Držím palce nech dozrievas aj mentálne.😊

Píše ten kterému se to nepodařilo :roll:
Moderátor
Komáre gratulace 🎉..od teď už ale žádný ,,ňuňací knedlíčky,,či jiný změkčilosti, máš přeci koule :D
Registrovaný uživatel
to je zajímavé, že vždy ti největší kokoti někde vezmou dostatek sebevědomí, že mají nějaké právo druhému kázat a poučovat... omg
Moderátor
grofikov markíz napsal
to je zajímavé, že vždy ti největší kokoti někde vezmou dostatek sebevědomí, že mají nějaké právo druhému kázat a poučovat... omg


Výrazy jako ňuňaci knedlíček od 35 letého ke všemu v odborným numismatikém vlákně to nechceš...ani číst,nic proti komárovi,ale tohle není gay klub...
Registrovaný uživatel
všechny jsi lustroval? co když je tady část gay osazenstva?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 629 630 631 632 633 634 635 636 637 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1