Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Novi moderatori?

Vykupminci.cz
Numisargo

Novi moderatori?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Barbar si zamieňa kritiku svojej osoby a požiadavku sebareflexie za "rebéliu v trolovaní" a nestranný dohľad moderátora za možnosti malého diktátora alebo prácu "Viktora čističa". Moderátor by mal byť nestranný a objektívny, čo bohužiaľ nie je, najmä ak sa to týka jeho osoby.


no nevím, jsem jen v sekci mince a tam jsem takového moderátora ještě nepotkal... jestli si dobře vzpomínám, ať nikomu nekřivdím
Registrovaný uživatel
Myslím Barbar v témach čo sú mu blízke bude dobrým moderátorom, plus niekoľko ďalších členov. 👍
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
sigur napsal
Hlavne samotná nominácia, resp. odporučenie adminovi by malo prísť od iných členov fóra. Ak sa niekto navrhne sám, tak už to hovorí tak nejak samo za seba.


Sigure ok, ale snad se zprvu musí někdo rozhodnou, že jde do kandidátůry a já se na základě něčeho rozhodl, že bych do toho i šel, samozřejmě né za každou cenu to je celý....
Ale teď koukám po reakci některých, nevím jestli si tím nešiju na sebe bič...
Registrovaný uživatel
Leda tak z hovna upletený.
Registrovaný uživatel
Barbar bič na seba určite sijes, každé dobro a iniciatíva bude po zasluhe "inteligenciou" spravodlivo potrestana...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
sigur napsal
Hlavne samotná nominácia, resp. odporučenie adminovi by malo prísť od iných členov fóra. Ak sa niekto navrhne sám, tak už to hovorí tak nejak samo za seba.

Lehce patova situace. Admin chtel navrhy na moderatory resit primo zde.
Vhodni kandidati by se jiste nasli. Ale budou mit zajem?
Druha moznost je nabidnout svoje sluzby, jak to udelal barbar a predtim turtleoverhead. Oba podporuji. Moderator neni titul, je to jen prace navic.
Nabizim i sebe pro temata:
Mince: Nove mince, Rady pro začínající sběratele, Literatura a katalogy numizmatika, Naše mince, Světové mince, Padělky a podvody
a Sběratelství: Antikvariát
Hlaste se další, nestyďte se!
Lepší nejaky moderator nez zadny. A lepsi vic moderatoru v sekci nez jeden.
Moderátor
Jeste poznamka: pokud neni v nektere sekci aktivni moderator, nelze z teto sekce presouvat nespravne zarazena temata. Takze cim vetsi rozsah moderator ma, tim lepe.
Moderátor
Zatim jsme se nabidli tri. Muzete navrhovat sebe i dalsi, kteri se pak vyjadri, zda maji zajem.
Aktualne me napada MikyM u temat Svatovaclavske dukaty (moderoval by tedy v sekci Numismatika aukce spolu s barbarem) a 10 Kc 1993 male Kc (idealne pokud se presune z Pokecu do sekce Nase mince).
Moderátor
Pro Mikyho bych byl také...
Akurát za sebe nevím numismate, zdali blíže specifikovat konkrétní sekce, nebo stačí jen celé odvětví.. Jak jsem psal Ocenění určení a identifikace minci, numismatické aukce (kde se nachází právě sekce svatováclavských dukátů, společně s MikyM ) a odvětví naše mince, šel bych i do kecárny o numismatické problematice..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 2. 1. 2022, 16:12. »
Moderátor
Samozřejmě i tebe Numismate, nereagoval jsem hned. Mám tě zažiteho jaksi automaticky jako moderátora, souhlasím k návrhu o tvém působení v dalším tématech.
Moderátor
barbar napsal
Pro Mikyho bych byl také...
Akurát za sebe nevím numismate, zdali blíže specifikovat konkrétní sekce, nebo stačí jen celé odvětví.. Jak jsem psal Ocenění určení a identifikace minci, numismatické aukce (kde se nachází právě sekce svatováclavských dukátů, společně s MikyM ) a odvětví naše mince, šel bych i do kecárny o numismatické problematice..

Myslim, ze admin nemuze nastavit moderatora pro Svatovaclavske dukaty
(to neni sekce, ale tema), jen pro cele "Numismatika aukce", ale to prece nevadi, nemusis aktivne sledovat vse.
Moderátor
numismat napsal
barbar napsal
Pro Mikyho bych byl také...
Akurát za sebe nevím numismate, zdali blíže specifikovat konkrétní sekce, nebo stačí jen celé odvětví.. Jak jsem psal Ocenění určení a identifikace minci, numismatické aukce (kde se nachází právě sekce svatováclavských dukátů, společně s MikyM ) a odvětví naše mince, šel bych i do kecárny o numismatické problematice..

Myslim, ze admin nemuze nastavit moderatora pro Svatovaclavske dukaty
(to neni sekce, ale tema), jen pro cele "Numismatika aukce", ale to prece nevadi, nemusis aktivne sledovat vse.


Rozumím, čiže stačí tak jak jsem zprvu uvedl v emailu označení sekce pod níž spadají témata, která upřednostňují ..
Moderátor
Shrnu aktualni nabidky/navrhy:

turtleoverhead (predpokladam plati jeho rok stara nabidka
"Pokud potřebujete moderátora do témat kde žádný není /např. kartičky, nápoje atd./ rád se toho ujmu."
Konkretne jde o sekce:
Sberatelstvi - Karticky
Sberatelstvi - Napoje
Sberatelstvi - Telefonni karty
Sberatelstvi - Modelarstvi
Sberatelstvi - Starozitnosti (tam by byl aktivni moderator velmi zadouci!)
Sberatelstvi - Co se jinam neveslo

barbar:
Mince: Numismatika aukce
Mince: Nase mince
Mince: Ocenění, určení a identifikace mincí
Mince: Pokec o mincích

numismat:

Mince: Nove mince, Rady pro začínající sběratele, Literatura a katalogy numizmatika, Naše mince, Světové mince, Padělky a podvody
a Sběratelství: Antikvariát

MikyM (pokud souhlasi):
Mince: Numismatika aukce
Mince: Nase mince
Moderátor
Navrhl bych čerstvě nového moderátora Paula do sekce nálezy detektorem, tam také chybí moderátoři. Paul ideální kandidát(mimochodem jeho youtube aktivity, by zpestřily sekci )
Registrovaný uživatel
Barbara som chcel navrhnúť aj s MikimM ale ešte aj veľkého odborníka Lopez 1506
Registrovaný uživatel
Navrhujem meda do pokecu o minciach.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Medo 👍 Lopez1506, bezesporu ideální kandidát snad do všech sekcí k mincím..
Souhlas medo do pokecu o mincích..
Registrovaný uživatel
Já ani ne, nálezy zveřejňuju jen vojenskýho rázu a ty dávám už do sekce voj. sb. a youtube aktivity bych tu moc nerozmazával. ;)
Moderátor
Paul napsal
Já ani ne, nálezy zveřejňuju jen vojenskýho rázu a ty dávám už do sekce voj. sb. a youtube aktivity bych tu moc nerozmazával. ;)


Pak už mě napadá jen Pavel III s filatelie do sekce nálezy detektorem...
Registrovaný uživatel
numismat napsal
Sberatelstvi - Starozitnosti (tam by byl aktivni moderator velmi zadouci!)

Tam jsem moderátorem býval já ale pan administrátor se rozhodl že to bude dělat lépe :D
Registrovaný uživatel
Do starožitnosti ako moderátora navrhujem filuta8. Tému ktorú pokrýva je odborne OK a nenávisť od prispievateľov čo im nebude po vôli bude musieť zniesť ako bonus za prácu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
turtleoverhead napsal
numismat napsal
Sberatelstvi - Starozitnosti (tam by byl aktivni moderator velmi zadouci!)

Tam jsem moderátorem býval já ale pan administrátor se rozhodl že to bude dělat lépe :D

Aha, nicmene navrh nechavam, rozhodne admin.
Registrovaný uživatel
to admin:
Len taká úvaha. V odborných vláknach ako Antické mince, Uhorské mince, Mince Habsburkú, Chlubírna, Literatúra..., sú síce dlhodobo neaktívni moderátori, ale príspevky pribúdajú, nikto sa tam neháda a už roky nie sú žiadne požiadavky na zmenu moderátorov.
Registrovaný uživatel
Hele, nebuď moc chytrej. Nebo pravdivej
Registrovaný uživatel
Ty si admin?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Novi moderatori?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1