Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » NUMIZMATICKA LITERATURA

Vykupminci.cz
Numisargo

NUMIZMATICKA LITERATURA

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ano, třeba zde je ke koupi za 12,32€ včetně poštovného...
http://www.ebay.de/itm/NEW-Turkish-Republic-Coins-and-Banknotes-2012-/320801922370?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ab148dd42
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Token Publishing: COIN YEARBOOK 2012 - toto je najnovšie vydanie cenníka britských mincí - v katalógu nájdete ocenené britské mince od antiky až po súčastnosť. Nájdete tam už aj pamätné mince olimpiády v Londýne. Okrem britských mincí sú tu ocenené mince aj: Írska a ostrovov Isle of Man, Guernsey, Jersey a Alderney....je to super pomôcka pre zberateľov britských mincí!
Ak máte záujem o tento katalóg, napíšte mi: numizmatikagal@magnats.sk
Registrovaný uživatel
Vážený pán Dracek - poprosil by som Vás - nechajte ma na pokoji a nereagujte na všetko čo sem napíšem!!!!!
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: odporúčam to brať s humorom ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Mimochodom ja to predávam za 13,- eur - k cene na ebay 12,32 treba ešte dorátať cenu poštovného alebo bankového prevodu - nejako tie peniaze musíte poslat do Turecka - toto ste už tam asi nedorátali - idem Vám len a len o to aby ste mi tu robili zle - neviem o čo Vám ide!!
Registrovaný uživatel
Pán DJ-Grofik - toto sa už nedá brať s humorom - tento pán si myslí že je pán boh a môže si tu rýpať koľko len chce!!!!!!
Registrovaný uživatel
chcel som napísať DK-Grofik
Registrovaný uživatel
numizmatikagal: Tyto Vaše tzv."příspěvky"(cílená ochodnická nabídka literatury) jsou čistá komerce - to je jako domluvené s vlastníkem těchto stránek jako placená reklama ???
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
A čo je Vám do toho??? Ked sa Vám to nepáči, tak to jednoducho nečítajte!!! A láskavo ma už nechajte na pokoji - keď máte príliš veľa energia - robte niečo prospešné!!!
Registrovaný uživatel
numizmatikagal napsal
Mimochodom ja to predávam za 13,- eur - k cene na ebay 12,32 treba ešte dorátať cenu poštovného alebo bankového prevodu - nejako tie peniaze musíte poslat do Turecka - toto ste už tam asi nedorátali ...

není třeba nic dopočítávat, stačí použít Paypal :|
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
A podľa Vás každý má Paypal?!?!?!
Registrovaný uživatel
Palpay je plus 2,5% za prevod.

Apropo ja mám výhodu mne do mojej témy občas prispeje Korunka, Turtle ale inak mám klídek. ;)

správne je aj D.K. aj D.J.K.
apropo kedy dáme nejakú novoročnú kavičku ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Môžeme aj tento týždeň - kedy Vám to vyhovuje? Mne skôr vo štvrtok alebo v piatok doobeda....
Registrovaný uživatel
kde u Janka ?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
neviem či Janko robí dobrú kávu - môžeme aj s ním v N-Centro, ja sa s ním zajtra dohodnem a napíšem Vám- ak Vám to takto vyhovuje
Registrovaný uživatel
Akú kávu prinesieme takú uvarí ;)
Potrebujem tam ísť a priatelom potriasť pravicov ,ale potom môžeme do N-C je tam už aj fajčiarska kaviarnička to ja rád. :)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Palpay je plus 2,5% za prevod.

Jaké plus 2.5%? Kupující neplatí nic navíc, nějaká procenta (podle státu a objemu obchodů a bývá to víc než 2.5%) se odečítají prodejci při připsání částky.
A pokud je tím myšlen poplatek za převod do jiné měny, tak žádná banka na světě nepřevádí zadarmo za střed.
Registrovaný uživatel
neviem pokiaľ platievam do Afriky cez Palpay tak až 3,5% Azia je 2,5% to sú moje skúsenosti ,
je pravda platím za kamene ,čiže poplatky znášam ja, čistú sumu musí dostať môj partner na druhej strane.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
POZRITE SI PRI PLATBÁCH NIECO TAKE AKO - SHA - Poplatky sa delia medzi predajcom a kupujúcim - väčšinou je to už v cene poplatkov za účet, ale ked máte viac platieb do zahraničia ako standrad tak Vám to banka dá pekne zaplatiť. Druhá Vec, v Turecku euro nechcú tam berú iba USD - vydavateľa konkrétnej knihy poznám a vždy som mu posielal USD lebo euro nechcem - takže si tam kludke okrem poplatkov zarátajte aj kurzový rozdiel ktorý Vám banka dá tak isto pekne zaplatiť!!!!!
Moderátor
grofik: Tak pokud je to platba urcite dohodnute navysene castky, tak urcite, ale v pripade nakupu na eBayi uz se nic navic (krome postovneho, samozrejme) neplati.
numismatikagal: co chteji v Turecku, neni podstatne, automaticky se castka prevede na menu, v ktere je aukce vedena. V tomto pripade jsou to dolary, takze se to prevede na dolary, stejnejako by se to prevedlo na jakoukoli jinou menu.
Edit: samozrejme, zapominam, ze na Slovensku muzete platit v EU eurem.. :) tady v CR vetsinou musime prevadet v kazdem pripade a to je pres PayPal daleko mene problemovejsi nez pres banku
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 3. 1. 2012, 22:13. »
Registrovaný uživatel
to tenzor ; platievame priamo to sú iné záležitosti ,rýchlosť atd....
eBay je zasa niečo iné, tam nestarám o poplatok Banke.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nie každý má Paypal!!!!! Dokonca si myslím že väčšina ešte nemá paypal - preto som písal o poplatkoch.
Registrovaný uživatel
Kdo nemá Paypal, většinou nenakupuje na ebay!!!!! Tam je to dokonce nejběžnější způsob platby.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Je strašne veľa zberateľov ktorý vôbec nenakupujú na e-bay!!! Ďalej je veľa "starších" zberateľov ktorý cez internet vôbec nenakupujú alebo ho vôbec nemajú!!
Registrovaný uživatel
Pokial niekdo inzeruje na verejnych forach, musi pocitat s tym, ze tam budu reakcie, ak sa najdu lacnejsie zdroje. Pre kupujuceho je urcite vyhodnejsie kupit cez Ebay, pokial ma Paypal, nie je co riesit. V tomto pripade dokonca postovne 0, prevod 0, 100% zaruka dodania tovaru alebo vratenia penazi (Ebay buyer protection)...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 ... > »

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » NUMIZMATICKA LITERATURA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1