Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz - Czermack? či někdo podobný?

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz - Czermack? či někdo podobný?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dostal se ke mě obraz olejpmalba na signatuře je Czemack, pokud dobře čtu, ale nejsem si jistý a navíc odpovídajícího malíře jsem nedohledal. Je to začátek 20.století. Může někdo s tím pomoct? Na zadní straně jsou nějaká evidenční/inventární čísla, na fotografiích by měly být čitelné.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vypadá neobyčejně dobře ale neznám V x Š, za takové dílo by se nemusel stydět ani J.Čapek nebo i K.Černý
Nějaký Czermack žil v Králikách
Registrovaný uživatel
Děkuji moc. Rozměr je 65 x 65 cm.
Registrovaný uživatel
Malarie - v obrazoch som laik, ale veľmi sa mi páči - nebol by na predaj? NumizmatSR@gmail.com
Hľadal som to aj na nete, ale ukázalo mi len že Jan Čermák - Czermak - ale rok 1791 Praha :-)
Registrovaný uživatel
velmi hezky obraz-gratuluji.jedineho Czermacka jsem nasel ale podstatne starsiho..
zaslouzil by si hezci ram...
« Poslední úpravu provedl(a) Maxmilian v 24. 2. 2015, 10:41. »
Registrovaný uživatel
dobry den nechci zakladat nove tema, tak se ptam zde...mame doma 2 obrazy od maliře J.Matějček cca z roku 75 ,maloval město Kouřim a potom tu mam 2 obrazy od maliře K.Táborský cca 68 rok .chtel bych se neco dozvedet o techto maliřech,pokud nekdo bude vedet diky
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mohlo by se jednat o malířku Eriku Czermack (1909-1936).
Registrovaný uživatel
Malarie: prosim o odpoved. Dakujem pekne
Registrovaný uživatel
Dobrý den, dovolím si odpovědět, E.C. měla daleko jenmější stylový projev a jako malířka se řadí malinko
pod průměr.
Registrovaný uživatel
ale taky by to mohl byt Czerniack....
Registrovaný uživatel
Pěkný den, ten obraz se mi moc líbí, koupil bych ho od Vás. Zde je telefonní kontakt, určitě se dohodneme
tel:606327324
Děkuji moc
Registrovaný uživatel
Nemohlo by se jednat o nějaký pseudonym Čermákové? Ikony soc. realismu? Což tohle je?
Registrovaný uživatel
I tak.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz - Czermack? či někdo podobný?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1