Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz - identifikace

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz - identifikace

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím, zda-li je to možné určit signaturu a hodnotu obrazu???
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Máte ten obraz u "huby" a signaturu jste nevyluštil. Proč by to měl dokázat kdokoliv jiný na základě fota v nízkém rozlišení a bez detailního záběru na signaturu? Photoshopová "kouzla" se změnami barevného spektra, fraktálním ostřením či maskováním se uplatnit nedají, tak si tu "soudružku Anežku Hodinovou Spurnou" či "mladou Martu Gottwaldovou" zase odneste...
Registrovaný uživatel
Díky za ráznou odpověď a poprosil bych o smazaní tématu. Děkuji
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
Ona Wjemova odpověď byla v podstatě správná ale byla-li portrétovaná dáma tazatelova maminka, může se tomuto, taková odpověď zdát poněkud netaktní... :roll: :D
Registrovaný uživatel
Kdypak se nosily tyhlecty účesy?!? Obávám se, že obě soušky jsou na to příliš mladé.
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Kdypak se nosily tyhlecty účesy?!? Obávám se, že obě soušky jsou na to příliš mladé.

Takový účes přece měla princezna Leia ve filmu Star Wars :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
gorila napsal
Kdypak se nosily tyhlecty účesy?!? Obávám se, že obě soušky jsou na to příliš mladé.

Takový účes přece měla princezna Leia ve filmu Star Wars :D


Zas tolik ten obraz starý není ;-)
Registrovaný uživatel
Jak to myslíš že není starý, ten film se odehrává v budoucnosti :D ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jak to myslíš že není starý, ten film se odehrává v budoucnosti :D ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Je to sice sci-fi, ale děj se odehrává v minulosti ;-)
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Je to sice sci-fi, ale děj se odehrává v minulosti ;-)

Vida, to jsem nevěděl. :shock: Viděl jsem pouze ukázky a ty mi připadaly natolik stupidní že jsem film nikdy neviděl. :roll:
Moderátor
Myslím, že jsi právě byl v jistých kruzích zapsán na seznam nenapravitelných kacířů :D

Jinak možná jsem nepochopil pointu vtipu, ale děj se odehrává budoucnosti, i když nespecifikované, pokud vím. (Jakoby) Z minulosti jsou tam jen některé věci, jako systém různých vlád, některé zbraně apod. :)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Myslím, že jsi právě byl v jistých kruzích zapsán na seznam nenapravitelných kacířů :D

:mrgreen: To se mi stává často ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
:mrgreen:
Ona Wjemova odpověď byla v podstatě správná ale byla-li portrétovaná dáma tazatelova maminka, může se tomuto, taková odpověď zdát poněkud netaktní... :roll: :D


Byla-li ta dáma z rodiny, tak to měl bez okolků přiznat... Jako tůhle ta vykusačka s portrétem své babičky. Vidíš, a hned jsem jí (tu portrétovanou babičku) počastoval libozvučným a veskrze kladným výrazem "bábinka" :P
Moderátor
Filmová témata ať již scifi, nebo jiná by nebylo marné do sběratelství zařadit. Já se už několik dní marně snažím pochopit tzv. "kultovní film" Pulp Fiction a přes veškerou snahu se mi to nedaří a asi ani nepodaří.
Registrovaný uživatel
Tenhle kulťák jsem ještě neviděl, protože ho pokaždé dávají hrozně pozdě. Ale četl jsem, že byl záměrně udělán tak, aby nedával žádný smysl.
Registrovaný uživatel
Jinak pokud chcete diskutovat o filmech, tak se k tomu hodí csfd.cz
Název csfd je poněkud zavádějící, protože tam lze diskutovat nebo komentovat snímky z celého světa.
« Poslední úpravu provedl(a) Serge Nubret v 8. 5. 2012, 17:19. »
Moderátor
Nelze.
Člověk musí nejdřív ohodnotit 200 filmů a pak ho čeká test filmových znalostí. Pokud ho neudělá, tak má smůlu.
Protože je test zcela nekriticky zaměřený na americkou filmografii, zejména Holywood, tak jsem neměl šanci... akční béčka uváděná jako velkofilmy milované davy převážně mdlé inteligence, opravdu nejsou můj šálek kávy. Když jsem viděl ty otázky, tak jsem litoval, že jsem na ČSFD kdy lezl. Přesto jsem musel mít tak 2/3 dobře a nestačilo to.
Moderátor
Tož, to já v tom csfd.cz testu prošel... Sice zřejmě jen o fous a s přízní všech svatých ;)
Á propos, test snad není jediná alternativa jak se dostat k okomentovávání filmů? Stačí snad napsat srdceryvné vyjadření, jaký jsi fanda filmu a hvězd stříbrného nebe...
Moderátor
No jasně :) Možnost komentovat někde filmy mi za tohle ponižování nestojí :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz - identifikace

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1