Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » obraz od Františka Hory

Vykupminci.cz
Numisargo

obraz od Františka Hory

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ví někdo přibližnou cenu ? S pozdravem děkuji
( obraz ma prasklé zasklení,ale to se udělá )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
....neni ten obraz spatne poveseny?...... :roll:
Registrovaný uživatel
Nene...:-) jen ta fotka z telefonu se takhle nahrála...
Registrovaný uživatel
Já bych tipoval že to nové zasklení bude přibližně tolik kolik je cena obrazu. :roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přeji dobrý den, jen reaguji na příspěvek předchozího pana Moderátora - to by museli dát obraz zasklít ke zlatníkovi, aby se cena skla rovnala ceně obrazu. Jak vidno ze zadní strany obrazu, už v letech cca 70. - 80. stál 3 tis, což bylo tehdy hodně peněz.
I dnes požadují starožitníci i jiní prodejci za jeho grafiky ceny možná v řádu stokorun, ale akvarely a oleje jsou od 3 - 10 000 kč. Otázné je, zda se za tu cenu koupí, je to vždy o nabídce a poptávce...
Moderátor
turtleoverhead napsal
Já bych tipoval že to nové zasklení bude přibližně tolik kolik je cena obrazu. :roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


No nevím, nevím, Turtle, jestli by ses jako sklenář uživil. Byl bys pěkně drahej :P František Hora je celkem uznávaný malíř, hlavně krajinář, byť jsem od něj viděl i kubistické kreace. Jelikož jde o akvarel, bude to nejspíš v řádu nižších tisíců. Takže cena na štítku v podstatě odpovídá realitě...
Registrovaný uživatel
Já vám děkuji za Info. Ohledně zasklení :-) i možné ceny tohoto obrazu :-) pokud by ještě někdo měl nějaký podnět budu rád
Registrovaný uživatel
Ajaj, to jsem to slíznul. :roll: :oops:
Hluboce se omlouvám za případnou mystifikaci ale byl to jen můj osobní tip.
Jméno František Hora mi nic neříká a ten akvarel mi připadá extrémně ošklivý.
Cena na štítku není vůbec směrodatná, v 70. – 80. letech platily různé závodní výbory ROH daleko větší částky za obrazy po kterých dnes ani pes neštěkne. ;)
Registrovaný uživatel
ale nekdy se i politicke instituce "trefily",vzpominam si,ze halu ceske pojistovny
ve spalene ulici zdobil naproti fontanky original mucha... :lol:
Moderátor
No jo, to bylo tehdy. Dnes by to "vyhrál" Knižák. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » obraz od Františka Hory

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1