Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz za konev kozího mléka a pár vajíček..... Poradíte????

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz za konev kozího mléka a pár vajíček..... Poradíte????

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou, potřebovala bych zjistit jméno autora, popřípadě hodnotu obrazu, moje prababička jej dostala od vojáků za druhé světové války za konev kozího mléka a pár vajíček, přijeli na motorce, měli jej smotaný v sajdkáře, velikost je 68x58 cm. Posílala jsem podobný dotaz do jedné akční síně v Praze, ale dle mého je můj dotaz spíše pobavil. Za jakékoliv odpovědi předem děkuji.
Registrovaný uživatel
Zábava bude aj tu,predpokladám... :D
-s-
Registrovaný uživatel
Omlouvám se za zdržení a posílám foto.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stani napsal
Zábava bude aj tu,predpokladám... :D
-s-


Aj tu......takže jste taky Moravák ??? :)
Registrovaný uživatel
Nie,u nás sa hovorí tu. :P
-s-
Registrovaný uživatel
:-):-),tož dobré
Registrovaný uživatel
Aspoň jsem pobavila, lepší rozesmát, než rozplakat, mějte se :).
Registrovaný uživatel
Myslím,že ten příběh bude zajímavější než ten obrázek :) . Ale nejsem znalec a tímto tématem jen procházím ;) ..
Moderátor
Fotky jsou dost tragické, ale když se barevně "vytáhne" ve Photoshopu, tak to nevypadá zle. Amatér to nebude. Bůh ví, kde to ti, hádám, Sovětčíci nebo Rumuni, tenkrát lohli...
Registrovaný uživatel
Ne, ne, byli to prý tenkrát Němci, fotky jsou tragické, protože jsem je musela zmenšit, původně mají velikostně přes 2 MB, tak mi sem nešly vložit. Jinak obraz není zrovna v nejlepší kondici. Ale nečekám kupu peněz za starý obraz, spíš jde o ženskou zvědavost :).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz za konev kozího mléka a pár vajíček..... Poradíte????

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1