Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » OBRAZ

Vykupminci.cz
Numisargo

OBRAZ

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
DOBRÝ DEN MOHL BY NĚKDO POMOC OCENIT TYTO OBRAZY.? JSOU TO PLÁTNA A JEDEN NA DESCE .DĚKUJI.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, jsou-li obrazy na prodej, tak mne kontaktujte na email brosa@seznam.cz

Děkuji
Registrovaný uživatel
MSM napsal
Dobrý den, jsou-li obrazy na prodej, tak mne kontaktujte na email brosa@seznam.cz

Děkuji

Honem honem to koupit než zjistí jakou mají cenu :D ;)
Registrovaný uživatel
... Vaše příspěvky jsou naprosto " MADE IN CZECH " - ve více vláknech. Nic Vám nebrání si je koupit sám.
Registrovaný uživatel
Tak Made in Czech jsou spise Vase prispevky. Kolega se ptal na cenu a obrazy nenabizel k prodeji pokud dobre ctu. Takze na dotazy podobne Vasim jina reakce na miste neni.
Registrovaný uživatel
Vážený kolego - nikdo Vám nenacení obrazy z fotek !!! Jsem na tolik stár, že toto pravidlo je svaté. Nacenit obraz můžete v případě, že ho držíte v ruce.
Registrovaný uživatel
CHTĚL BYCH JE PRODAT ALE JSOU TAKOVÝ KUPCI ZA 200 KČ -500 KČ ŽE TO NEMÁ CENU TAK NEVÍM
Moderátor
kamil04: řádově (jako ve stylu "nižší tisíce") by vám to tady někdo na základě znalosti děl autora a jejich prodávanosti ocenit měl, mějte trpělivost a neprodávejte lidem, kteří nemají nejmenší zájem vám pomoci, jen co nejrychleji koupit.

P.S.: prosím vypnout CapsLock.. na netu jsou velká písmena brána jako obdoba křičení na někoho.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 30. 11. 2014, 15:17. »
Registrovaný uživatel
děkuji za dobrou radu
Registrovaný uživatel
Jan Slavíček to není.
Registrovaný uživatel
Jak to tak dobře víte ?Podpis sedí
Registrovaný uživatel
Toho Slavíčka by musel vidět někdo naživo. Důležitá je malba, nejen podpis, protože on každý falzifikátor obraz umí podepsat tak, aby podpis "seděl".
Věrohodnost signatury (tahle na té malé fotce vypadá tak trochu klopotně) je nutno posoudit nejen podle vnějších znaků (jako, že je tam správně Slavíček, a ne třeba Slavýček), ale i dle technologických aspektů, mj. i pod mikroskopem...
Co se týká většiny obrazů, co sem dáváte, tak jde o podprůměrná dílka, takže ten "Slavíček"prostě překvapuje...
Moderátor
Originál olej Jana Slavíčka by měl cenu v řádu desítek tisíc Kč, při větším rozměru i přes 100 000 Kč. Pořízení takového obrazu nebylo nijak levnou záležitostí (sláva otce se přenesla částečně i na syna) a nějak mi "nesedí", že se octnul ve společnosti dalších výše uvedených obrazů, jejichž hodnota je "nevýznamná"...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » OBRAZ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1