Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz

Vykupminci.cz
Numisargo

Obraz

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No nejde mi tam vložiť fotky.
Registrovaný uživatel
Pošli sem, ak chceš..
stanstan616§gmail.com
-s-
Registrovaný uživatel
Ale veď Ty tu máš fotiek už dosť. :roll: To som zvedavý, v čom je problém.
-s-
Moderátor
stani napsal
Ale veď Ty tu máš fotiek už dosť. :roll: To som zvedavý, v čom je problém.
-s-



Už jsem to tu uváděl v jiném vlákně - momentálně sem nejdou nahrávat obrázky, pokud se používá prohlížeč Chrome. Funguje to s Internet Explorerem, možná i s jinými prohlížeči (ale to jsem nezkoušel).
Registrovaný uživatel
Ano měl jsme stejný problém. Rada s chrome versus explorer zabrala. Tak že pře Explorer není problém nahrávat, přesto že to v týdnu ještě šlo přes Chrome. Vláďa
_______________
Sbírám zejména pohledy Újezd nad Lesy, Zikmund Reach / Karel Bellmann a obec Výčapy, z těchto jmenovaných se zajímám i o fotografie a jiný materiál.
Za svůj život jsem sbíral kde co, někdy déle větší sbírka jindy okrajově. Zajímají mě i starožitnosti. Vláďa - LadysB@seznam.cz

http://ujezdnadlesy.webnode.cz/
http://vycapy-trebic.webnode.cz/
http://zikmund-reach.webnode.cz/
Registrovaný uživatel
Tak skúsim cez expl. ešte raz - kto by mi vedel povedať viac o tomto obraze -olej na plátne, rozmery 95 x 45 cm? zaujíma ma autor, vek, štýl aj cena. Nebol som tu asi pol roka, aj pc bol odpojený, takže :) poprosím o zhovievavosť...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Podarilo sa mi tam prácne vložiť tie fotky a reakcia žiadna. Tak neviem, je to bezcenné, či nikto nemá chuť napísať, či nikto si to netrúfne zhodnotiť? :'(
Registrovaný uživatel
Ten podpis by šel jistě vyfotit lépe :roll:
Jinak ten obraz na mne moc velký dojem neudělal ale to nemusí nic znamenat ;)
Registrovaný uživatel
Ok, dalo sa to lepšie, súhlasím, ale to fotil majiteľ obrazu nie ja. A predáva ho za 250 E. Preto som sa chcel správať pri nákupe múdrejšie a nechať si tu poradiť a oceniť to. No neviem, či tu niekto taký bude.
Registrovaný uživatel
Tak Stano, nemáš ani Ty žiadnych slov?
Registrovaný uživatel
Oni se obrazy od amatérů špatně naceňují .Zde přichází v úvahu pouze líbí - nelíbí a v případě že líbí zaplaťte tolik , kolik uznáte za vhodné .Nicméně nikdy to nebude investice .Tento obraz je od poučeného amatéra , sice zhruba zvládl stavbu figury , ale už špatně nasadil hlavu na krk , velikost vlastní hlavy také nesedi a pravá ruka připomíná spíše jakési klepítko....Jak píši , investice to nikdy nebude , ale pokuď se vám obraz z jakéhokoliv důvodu líbí , tak si ho kupte a nenechte se názory ostatních ovlivnit :- )
Registrovaný uživatel
Líbí se mi, lenže práve to je tá chyba, že potom nepozerám kritickým okom a nevšimnem si chyby, ktoré sú dôležité. Len to som si všimol, hoci som ho ani veľmi zblízka nevidel, že plátno je pretrhnuté. Pýtal som sa reštaurátora, vravel, že by to podlepil, ale tak sa mi zdá, že to ani nebude stáť celé za tú námahu a cenu.
Ďakujem za Váš názor, pomohol mi, budem náročnejší na svoj interiér.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obraz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1