Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » obrazy z mé sbírky

Vykupminci.cz
Numisargo

obrazy z mé sbírky

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mám ještě pár obrazů které jsem různě posbíral a zajímal by mě váš názor na ně případně jakou asi mají hodnotu.
První je tisk na papír s vyšší gramáží něco jako tvrdý výkres signován Věnceslava Hrušková 58,rozměry šířka 67cm,výška 48cm,autorku jsem dopátral ovšem nevím jestliže je to tisk,jestli má nějakou hodnotu.

Další je malba na plátně,techniku nepoznám,rám vypadá originálně a staře,autor rehánek ale přijde mi to jako nějaká napodobenina,není tak moc detailně vyvedený a našel jsem ten stejný obraz na kterém je ještě navíc jedna žena,na tom mém chybí,tak nevím. rozměry:šířka33cm,výška 30cm.

dále tam mám pěkně zachovalý starý tisk celkový pohled vítkovických železáren,otto bollhagen,bremen,přes sklo nejde dobře vyfotit tak jsem vyfotil jenom ty nápisy,rozměry:šířka 62cm,výška 20cm

poslední je krajinka signovaná E.Turonˇ,je to na plátně,techniku nepoznám,rozměry šířka 27,výška 22cm,barvy na plátně mají praskliny.

Děkuji za radu.
Bibora.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
samé vzacnosti--------------
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
na to vašem obrázku skutečně chybí jedna žena, ale to bude tím, že zřejmě na trhu už všechno prodala a šla domů....
obraz je v nabídce eAntik.sk,
fm

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ano,taky jsem ho tam našel.Jaký je tedy váš odborný názor?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » obrazy z mé sbírky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1