Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Oceneni

Vykupminci.cz
Numisargo

Oceneni

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim prosim o oceneni techto obrazu v pripade muzu po dohode prodat.Dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Třetí obraz od zpoda je Andres Orpínas ceny jsou tam taky https://www.allposters.com/-st/Andres-Orpinas-Posters_c61573_.htm
Registrovaný uživatel
Diky moc za info :) ale na te strance co si mi dal ty moje nejsou teda aspon sem je tam nenasel
Registrovaný uživatel
Samozřejmě že ten váš obrázek tam neni, buďte ráda že jste ho tam nenašla to by bylo špatné kdyby tam byl, to by jste měla asi kopii.Ta stránka je od toho aby jste věděla za kolik se prodávají obrázky od tohoto malíře. Také bude záležet jaká je poptávka o tohoto malíře. Máte tam rozměry těch obrázků tak si změřte rozměry u těch vašich obrázků a dejte cenu, a uvidíte jaký bude zájem.
Registrovaný uživatel
Jak máte ten obraz s podpisem Gažovič 1968 tak to je Slovenský malíř jeho litografie se prodávají od 5000 Kč a výš.Ten obraz se mě moc nezdá že by byl od Vladimíra Gažoviče. Ale jeho signaturu jsem neviděl tak vám to nemohu s určitostí říci. Ale mohu vám dát kontak na jeho dceru která by vám to mohla říci určitě jelikož dělá licitátorku u aukcí s obrazy, ta bude vědět jestli to maloval její otec. Zde je její e-mail: gazovicova@soga.sk. Přeji vám aby jste ten obraz měla od něj.
Registrovaný uživatel
Dekuji moc no prave ze moje babi je puvodem ze slovenska tak mozna se znaly :P ale nikde na netu sem prave ten obraz nenasel.Jsem kluk ;) a ten gazovic nevite jestli jeste porad zije?
Registrovaný uživatel
Ano ještě žije. Narodil se 9.11. 1939.
Registrovaný uživatel
Tak sem psal na ten email a prisla mi od ni nejaka blbost a soubor 205B ktery nejde otevrit tak nevim :roll:
Registrovaný uživatel
Tak já vám dám na ni telefon Toto je číslo na mobil: 421 908 666 042 A ještě jedno číslo 421 254 435 481 Jinak ona dělá zástupkyni ředitele v Aukční společnosti Soga Dejte si do Googlu Soga a tam hned v prvním článku je na ní kontakt. Nebo můžete skusit přímo tu Aukční společnost.
Registrovaný uživatel
diky moc ale radsi na to kaslu psal sem ji email a ona mi poslala nejakou kravinu budto to je pravy nebo ne treba to nekdo koupi :?
Registrovaný uživatel
Zdravim :) Dneska mi psal nejaky znalec umeni a rikal ze tyto obrazy maji cenu 100 000 a vice a ze bych je mel spise prodat na http://www.galerie-narodni.cz/cs/vykupujeme/ .Nezna nekdo tuto stranku?Je mozne ze ty obrazy maji vazne takovou cenu?Dekuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Oceneni

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1