Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ocenění bronz.obrazu "Kníže Václav"

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění bronz.obrazu "Kníže Václav"

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o ocenění tohoto bronzového obrazu-"Kníže Václav", autor Konstantin Bušek 1906.Děkuji za odpovědi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nikdo neví, neporadí?
Registrovaný uživatel
Nikdy jsem nic podobného neviděl tak opravdu těžko říci.
Byla by to pěkná dvířka ke trezoru na svatováclavské dukáty ;)
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
reálná cena +- okolo 10 000 Kč.
Registrovaný uživatel
Jenom pro doplnění: celkem běžná věc, viděl jsem ji několikrát, existuje i v malé variantě cca 6 x 8 cm.
Téměř určitě se nejedná o bronz! Vyzkoušejte magnetem, je to litina patinovaná na bronz, cena realisticky pak do 5-6 000,-
Autor: ze Sychrovského rodu řezbářů Bušků, tento Konstantin nejznámější, i kvalitní grafik.
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď, měl jste pravdu, magnet drží, po sundání ze zdi bylo zespoda vidět, že je to litina, bylo to poznat i podle váhy, ta povrchová úprava ale vypadá bronzově velmi realisticky.
hicsuntleones001 napsal
Jenom pro doplnění: celkem běžná věc, viděl jsem ji několikrát, existuje i v malé variantě cca 6 x 8 cm.
Téměř určitě se nejedná o bronz! Vyzkoušejte magnetem, je to litina patinovaná na bronz, cena realisticky pak do 5-6 000,-
Autor: ze Sychrovského rodu řezbářů Bušků, tento Konstantin nejznámější, i kvalitní grafik.
« Poslední úpravu provedl(a) TomasJ v 31. 3. 2012, 16:53. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den, máte ještě reliéf ? Pokud ano, měl bych zájem o jeho koupi. Můj tel. 603 156 928

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Ocenění bronz.obrazu "Kníže Václav"

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1