Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Ocenění dvou pamětních mincí

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění dvou pamětních mincí

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
po nějaké době se na Vás, větší sběratelé, opět obracím s prosbou o ocenění, tentokrát těchto dvou pamětních mincí:

Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
pro porovnání Obrázek vložený uživatelem


Moc děkuji a hezký den ;)
Registrovaný uživatel
masaryk tak 100 kc a tu dobru chut tak 1000 kc
bez zaruky ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ano, tak nějak ... moje ceny jsou 80,- Kč Masaryk a medaile ke světové výstavě ve Vídni 1873 zhruba těch 1000,- až 1700,- Kč podle poptávky.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Masaryka jsem nemohl prodat za 50Kč, Vídeň cca 800-1500Kč
Registrovaný uživatel
Koukám, že sem přispěli ti nejzkušenější, děkuji. Toho Masaryka jsem tipoval do stovky, ale ta Vídeň mě mile překvapila, čekal jsem hodnotu do 500kč. A mince byly vydány 1873 a 1935, tedy v roce konání?
A ještě dotaz. Má smysl toho Masaryka čistit, respektive ta tmavá místa? Popř. jak. Děkuji.
« Poslední úpravu provedl(a) PetrBlade v 29. 6. 2009, 14:00. »
Registrovaný uživatel
Souhlasím s dráčkem, Masaryk tak 50,-Kč, ta druhá už je zajímavější, cena cca. 1500,-. Doporučuji rozhodně nečistit, není na nich nic co by vadilo.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Také děkuji za zapojení do diskuze.
Ještě uvidím, jak s nimi naložím, ale zřejmě si je nechám a prodám pouze kdyby byla krize ;)
Jinak Masaryky mám dva a oba dva mají takový nečernalý povrch (viz. foto), ale zřejmě to není až tak na škodu. Hezký den.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Ocenění dvou pamětních mincí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1