Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Oceneni - prodej CR 1993-2003

Vykupminci.cz
Numisargo

Oceneni - prodej CR 1993-2003

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim vsechny sberatele, snad i sberatelky :-)
Rozhodl jsem se prodat svou sbirku CR, kterou jsem sbiral od zacatku do roku 2003.
Nebudu se tady rozepisovat, fotky mluvi za vse. Korespondaky a sesitky jsem sbiral od r. 2001 do 2003. Znamky jsou vsechny, nekde chybi archy.

Chci to prodat (mozna i zde) takze nejaky nazor na soucasnou cenu by se mi hodil. Nechci po nikom cenit kus po kuse. Asi to neprodam vcelku tak aspon po rocnicich.

Vse je nove, kupovane postupne jak to vychazelo.

Pokud by mel nekdo o neco zajem nebo dotazy tak nejlip na ICQ: 223549482

Je mozne i osobni setkani s nejakym sberatelem, jsem ze Zlina. Ale nejsem zvedavy na nejake zlatokopy co s tisicovkou v ruce se budou tvarit, ze je to nabidka stoleti.

Fotky zde, ma to cca 8MB
http://www.edisk.cz/stahni/07848/vse.zip_7.72MB.html

Diky vsem za jakykoliv postreh.
« Poslední úpravu provedl(a) chose7 v 16. 11. 2009, 18:08. »
Registrovaný uživatel
Nechtěl bych Vám kazit náladu, ale loni jsem koupil s jednou sbírkou Evropy také sbírku známek ČR včetně aršíků a PL(vše 2x) kompletní do roku 2003. Nikdo ji ode mne nechtěl koupit během 3 měsíců ani za nominál + 10%, takže jsem nakonec prodal několik lepších věcí samostatně a ostatní vše v průběhu cca 1 roku raději vyfrankoval na korespondenci. Prostě prodejnost známek ČR je velmi špatná(katalogy a nabídky obchodníků je jen velký "humbuk" věřte nebo ne, to ponechám na Vás...

P.S. na fotky jsem se nedíval, toto říkám jen všeobecně, třeba tan budou nějaké výjmečné věci...
Registrovaný uživatel
No díval sem se na to, některé známky mohou být trochu hodnotnější tzn. +20% nad nominál, ale jinak jak psal Dracek, max. nominál, jde totiž vesměs o dostupné známky, které se dají koupit na poště. Moc sem tě nepotěšil, ale bohužel
Moderátor
Bohužel i já musím potvrdit názory Dráčka a Karola 1980. Též jsem tento soubor nestahoval a nedíval se co tam máte, ale pokud byste známky prodal za nominál, pokládal bych to za velký úspěch.
Doporučuji Vám stavit se v některém z větších měst ve filatelistickém obchodě, co by Vám za sbírku nabídli, nebo ji dát do aukce na Aukro nebo Sběratel.
Před rokem jsem koupil část sbírky ČSSR (70. a 80.léta) ve špičkové kvalitě za cca 20% nominálu.
Registrovaný uživatel
Neco takoveho jsem chtel slyset, protoze katalogove ceny je vec jedna, prodej druha. Aukro samozrejme znam a jsem tam aktivni, ale tohle se mi tam cpat nechce. Dopis ani pohled jsem neposlal asi 5 let, takze tudy cesta moc nepovede :-). Ten obchod neni spatny napad, zkusim mistni filatelii.
CSSR jsem taky driv sbiral, ale prave jak pisete, vetsinu veci koupite za par korun a je to takova "nuda". Proto jsem se dal na sbirani jineho oboru a tohle mi tu lezi ladem.

Kazdopadne dekuji moc za nazory.
« Poslední úpravu provedl(a) chose7 v 17. 11. 2009, 3:28. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Oceneni - prodej CR 1993-2003

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1