Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění váz Meissen

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění váz Meissen

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím potřeboval bych poradit, z dědictví mi zůstaly dvě vázy, ale nemám představu jestli mají a jakou hodnotu, prosím o radu díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To fakt podle značení vypadá , jako míšeň , ale jsem opatrný jelikož nejsem v porcelánu kovaný .... koupil jsem sošku s tímto značením a byl přesvědčen, že to je míšeň. Nebyla a byla to velice kvalitní replika z dnešní doby, takže opatrnost je na místě před napsáním nějakého posouzení tady. Dnes pokud to fakt nenajdu někde, kde si nebudu myslet, že to prodejce na mne nenarafičil a budu si tím na 1 000 000 % jistý, tak budu stejně vždy skeptický a budu pochybovat. Pokud je to míšeň, tak i v té době výroby byla strašně drahá a ve vesnické chaloupce ji na půdě určitě nenajdete.
Registrovaný uživatel
na porcelánu vidím krakeláž"nesedí" mi k Míšni.
Registrovaný uživatel
Teď se můžu mýlit a zakladatel vlákna mi jistě promine pokud je poctivý... Vzhledem k tomu, že jste se zaregistroval dnes, tak jsem nabyl přesvědčení, že se jen pokoušíte tímto vláknem s fotografiemi nalákat hejla, který by o to projevil eventuelně zájem a nabídl vám za to nějakou cenu, protože si bude myslet, že to je origo MÍŠEŇ. Pokud vám křivdím, tak se omlouvám, pokud je to pravda, tak zmizte z těchto stráneK !!!!
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Teď se můžu mýlit a zakladatel vlákna mi jistě promine pokud je poctivý... Vzhledem k tomu, že jste se zaregistroval dnes, tak jsem nabyl přesvědčení, že se jen pokoušíte tímto vláknem s fotografiemi nalákat hejla, který by o to projevil eventuelně zájem a nabídl vám za to nějakou cenu, protože si bude myslet, že to je origo MÍŠEŇ. Pokud vám křivdím, tak se omlouvám, pokud je to pravda, tak zmizte z těchto stráneK !!!!
Davide takto jsem reagoval (výše) a nelíbí se mi to pokud by chtěl tady někoho někdo ošulit. Pokud toto někdo nabídne tady v budoucnosti, i když ví jak se tady reagovalo, tak touto diskuzí se dokáže pokus o podvod pro orgány činné v tr.řízení. Je mi jedno jestli se zakladatel urazí, nebo ne , ale je potřeba aby věděl, že by mu tady případně pšenka ke kšeftům s falzy nekvetla a jsou tady lidé , kteří dokáží věc posoudit a také, kteří ví kam se obrátit pokud by měli pocit , že se tady snaží někoho někdo uvést v omyl.
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 25. 2. 2016, 12:23. »
Registrovaný uživatel
hezky jste to napsal a dobře vystihnul,je to fake největšího kalibru.
Registrovaný uživatel
Zdravím, za 1. nevím co nebo kdo je Helj, ja jsem chtěl jen radu, jestli to má nějakou hodnotu, než to vyhodím do poplenice, ale pokud píšete, že je to fake, tak to vyhodím, bohužel už nemám se koho zeptat odkud a kde to bylo pořízeno, nemám důvod někoho podvádět nebo prodavat falzy, tak finančně špatně na tom nejsem, jen mi bylo líto to vyhodit.
Registrovaný uživatel
Klidně to "vyhodte" nebo dejte do bazaru III.kategorie,,,,,,,,,,,,,,,,,,to vedle Meisen ani neleželo,kolega Kmotr +i David maj 1000% pravdu ..................a nedávejte tady takové sračky!!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
grochy napsal
Zdravím, za 1. nevím co nebo kdo je Helj, ja jsem chtěl jen radu, jestli to má nějakou hodnotu, než to vyhodím do poplenice, ale pokud píšete, že je to fake, tak to vyhodím, bohužel už nemám se koho zeptat odkud a kde to bylo pořízeno, nemám důvod někoho podvádět nebo prodavat falzy, tak finančně špatně na tom nejsem, jen mi bylo líto to vyhodit.
Mistře HEJL je ten koho někdo oškube, pokud nevíte co znamená slovo oškube, tak se mrkněte do slovníku :D
Registrovaný uživatel
Grochy věc se má asi tak. Jelikož se prodeji falz na Aukru a jiných serverech už moc nedaří, tak se borci přesouvají na jiné nejmenované portály a i sem. Takže pokud jste jeden z nich , tak tady pšenka neroste. Vyhodnotil jsem si vás podle určitých indícií, které tady nebudu uvádět a je mi jedno co napíšete dále. Mějte se hezky a nazdar :D
Registrovaný uživatel
Na origo Meisen je to moc "hrubá" práce.....................to by dřív do oběhu (prodeje) NEDALI!!! :lol:
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Na origo Meisen je to moc "hrubá" práce.....................to by dřív do oběhu (prodeje) NEDALI!!! :lol:
Přesně a tím nadpisem, pak textem (nevinným) o dědictví a trošku rozmazané foto křížů mě to připadá, jako nenápadně vloženo pro méně znalé sběratele pro případnou pozdější nabídku k prodeji tady. Registrován dnes, pak nechápání slova hejl a jiné a jiné detaily. No nic třeba se mýlím, ale pokud se jedná o takového borce tak ať ví, že tady je krakonošovo :D
Registrovaný uživatel
Já jsem chtěl jen radu, protože nejsem žádný znalec umění, nemám zapotřebí prodavat nějaké cetky nebo falsy a ani jsem nikde nepsal, že to potřebuji prodat prostě to zůstalo z pozůstalosti tak jsem se chtěl obrátit na někoho kdo tomu rozumí, nevím proč to tak řešíte, stačilo říct je to fake vyhoď to, ale vidím že jsem se obratil na správné lidi, kteří umí velice dobře radit a řešit nesmysly.
Registrovaný uživatel
Grochy dle nadpisu vlákna OCENĚNÍ VÁZ MEISSEN, jasně víte že tam je značka míšně. Kdybyste to netušil a byl laik , tak by název vlákna zněl jinak. Ale vy víte, že je to míšeň a ptáte se na to jestli mají a jakou hodnotu. Když jste tak znalý, že poznáte že to je míšeň dle nadpisu, tak určitě víte jestli a jakou mají ty vázy hodnotu a najdete si to na netu bez problémů a nebudete se ptát na malém písečku (což je podivné), kterým je tento server, ale třeba si porovnáte ceny v aukcích na Google. Tak tedy jste to nevěděl , možná vám to uvěřím ... takže teď to víte , že to je novoděl a s falešnou značkou Míšně a z toho vycházejte.
Registrovaný uživatel
Ano našel jsem ze je to misen podle těch dvou mecu to najde i moje 9 leta dcera na goglu, to bylo vše co jsem našel ani netuším ze takové věci se dělají falsy díky za radu vazy jsem postavil k popelnici a vydrzeli tam cca 3 minuty než to někdo sbalil 😄

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění váz Meissen

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1