Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění zlatých hodinek

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění zlatých hodinek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den .
Mohl by mi prosím někdo poradit a zhruba ocenit tyto zlaté , švýcarsko hodinky ?Děkuji .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Musíte tyto hodinky vyfotit bez blesku na denním světle. Z této fotky lze připustit možnost, že možná jde o zlaté hodinky. Je to chronometr a ty jsou hledané a sbírané, ale musí jít.
Na Vaší fotky to vypadá, že hodinky nemají sklíčko a chybí některé ručičky a tak je otázka, zda to není pouhý vrak švýcarských chronometrů ve zlatém, nebo pozlaceném pouzdře.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Děkuji za info .Fotil jsem je u rodičů mimo bydliště , kam se hned nedostanu .Ale ani sklíčko , ani ručičky nechybí a fungují.A byly koupeny pár let po válce .
Registrovaný uživatel
je tam rydzostna znacka a punc.. asi budu 18k
_______________
Registrovaný uživatel
Já nepřečtu název, ale orientačně mají cenu desítky tisíc českých korun a pokud je to dobrá značka, tak i více než 100 000 Kč.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Děkuji .Značka je CHRONOGRAPHE SHUISSE.
Registrovaný uživatel
Je to Chronographe Shuisse - Venus 170.cca1940-1950.Ak mi povieš čislo v tom kladivku /nalavo od puncu/ tak ti poviem aj vyrobcu.Cena -možno niekde pri 400€
_______________
Registrovaný uživatel
Bohužel nemám hodinky u sebe a tak jsem udělal výřez z fota .Ale s číslem si nejsem moc jistý :- (.Hezký den .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na portálu CHRONO 24, ty Vaše hodinky mají v současnosti v prodeji, chtějí za ně 3900 euro, což je částka, která se 100 000 Kč hodně blíží.
CHRONO 24 je velmi seriózní zahraniční portál na kterém nakupuje i mnoho českých sběratelů a částka, kterou chtějí je rozumná. Vy za své hodinky samozřejmě dostane o něco méně, protože nabízené hodinky jsou evidentně v lepším stavu, nicméně minimální cena Vašich hodinek, pokud potřebují jenom seřídit, vyčistit a trochu opravit optické vady je od 50 000 Kč výše.
Je to značka Chronographe Suisse. Slovo Suisse znamená ve francouzštině Švýcarsko.
Mrkněte se tam, jsou pěkné velké fotky a porovnejte zda se to shoduje s Vašimi hodinkami. Za 400 euro je určitě neprodávejte.
Být Vámi tak si ty hodinky nechám, zkuste je někdy pár dnů nosit. Je to krásný pocit mít na ruce pořádné hodinky.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď .Ani bych je neprodával .Koupil je můj děda po válce a můj osmdesátiletý otec byl zvědavý , kolik by asi mohly stát .Myslím ,že do budoucna , doufám že ne moc brzy , je opravdu nosit budu .Ještě jednou děkuji za určení .Hezký den .

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenění zlatých hodinek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1