Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » ocenění známek

Vykupminci.cz
Numisargo

ocenění známek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den Vážení filatelisti,mohl by mi někdo zkusit ocenit tyto známky http://cz-upload-image.tym.cz/images/589300P5090263.JPG Děkuji moc za ochotu a přeji pěkný den
Registrovaný uživatel
Ty dvě dolní řady je komplet 10-ti známková serie DDR z r. 1953: katalog. cena celkem = 11 USD.
Ta nahoře - tmavě modrá, 12pf. (prez. Wilhelm Pieck) by měla katalog. cenu 20 USD (jako nerazítkovaná), ovšem ve 100% stavu a s orig. nepoškozeným lepem.
Vše ostatní jsou max. korunové položky..
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Díky za odpověď.Rád bych doplnil,že ta tmavě modrá 12pf je neorazítkovaná+nepoškozený lep.A ta v pravo s poštovní trubkou tu jsem našel na německém webu o známkách byla označená jako Michel 209y ,orazítkovaná a prodávali jí tam za cenu kolem 300 euro.Je to možné?
Administrátor
Je. Oznaceni 209y muze znacit napriklad jine zoubkovani nebo barvu - ted nevim nemam katalog MICHEL special bude to kazdopadne lahudka pro specializovane sberatele. Ta Vase je pravdepodobne obycejna. Ja se radeji ridim heslem. Nehledej ve znamkach tisice, ale obdivuj jejich kouzlo.
Moderátor
známka 50M, Mi 209 (209 P, 209 W, 209 P z, 209 P Y) je z prosince 1923
razitkovaná - cena 2,00 - 2,50 - 9,00 - 90,00 - 1100,00 Mi€ (Michel katalog 2004/05)
ta nejdražší má "zvláštní" průsvitku.
_______________
Registrovaný uživatel
to Akir-Díky za vysvětlení.Mimichodem máte pěkné stránky ;)
Registrovaný uživatel
Tak tak, teto znamky existuje vic variant v ruznych cenach, ale kdybysme tu meli resit kazdy (mozny) vzacnejsi typ odstinu, prusvitku, typ lepu, variantu zoubkovani apod, tak bysme se nikam nedostali.. a navic to casto neni ani prakticky mozne, identifikovat to jen podle casto nekvalitniho fota.
Ruzne varianty vzacnejsich typu existuji u velkeho mnozstvi znamek, a nejaka ta odchylka (at uz popsana nebo dosud neobjevena) se TEORETICKY muze vyskytovat u KAZDE znamky.

To, ze by slo o typ teto vzacnejsi prusvitky zrovna u vasi znamky je opravdu malo pravdepodobne (i kdyz vyloucit se to samozr. nikdy neda).
Techto znamek byly tisteny miliony kusu, pro celou Nemeckou Risi, ja sam jich mam snad 100ks - vse bezne.
Tenhle vyssi cenovy zaznam ma navic pouze znamka RAZITKOVANA, cista ma katalog jen par korun.. tim padem se jiste vyskytuje i spousta padelku razitek - coz je u pod. nemeckych znamek s vyssim katalogem raitkovana/nerazitkovana bezne..
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Moderátor
marty napsal
to Akir-Díky za vysvětlení.Mimichodem máte pěkné stránky ;)


Díky za návštěvu... a příjďte zas ;)
_______________
Registrovaný uživatel
dobrý den...prosím poradte mi nekdo nejake linky na nemecke znamky....sbiram ceske a ty si zhruba dovedu ocenit na netu ale i podle katalogu doma u nemeckych nevim kde zacit a ted se mi jich dostali do rukou kvanta...dekuji
Registrovaný uživatel
také bych rád přiložil foto ale nevím jak :'(
Registrovaný uživatel
To ppeeppaa: Mrkni na druhou stránku dotaz od Josefa-odpověď od Robieho tam je návod na přiložení fota ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » ocenění známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1