Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Ocenění známek

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění známek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím, prosím, mohl by se mi někdo podívat na sbírku známek po mém dědečkovi, vůbec netuším, zda mají nějakou cenu.
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) Katka v 24. 3. 2009, 13:11. »
Moderátor
Vatikán obsahuje i trochu dražší položky, bohužel série nejsou kompletní. Na druhé fotce nejsou vidět nominální hodnoty horních tří známek, potřeboval bych potvrdit (nebo opravit), zda to jsou 1L, 1.25L a 2.75L.
Švýcarské známky mají také poměrně vysoký katalogový záznam, chtělo by to ale prověřit jejich kvalitu. Navíc ty se sedící Helvetií mají několik typů, takže takhle na dálku se moc posoudit nedají.
Jugoslávie vypadá, že obsahuje pouze běžné známky.
Doporučuji prozatím neprodávat, pouze se zeptám - je to všechno nebo je toho více?
Registrovaný uživatel
Díky za odpověď, už jsem se bála, že nikdo nic neví:-)
Do těch nominálních hodnot jste se trefil přesně.
Co se týče těch Švýcarských, měl dědeček na kraji alba poznámku s cenou a byla docela vysoká, jen nevím, jestli to skutečně patřilo k těmto známkám.
A k poslední vaší otázce, známek mám daleko více, ale myslím, že ten zbytek bude spíše v tom duchu Jugoslávie. Pokud by jste měl chuť se na to podívat, ráda Vám to nafotím.
Ještě jednou díky, že jste se ozval
Registrovaný uživatel
Zdravím všecky,
Mám sbírku známek prevážne rok 1940 az po soucasnotst,jeslti jsem se dobre dival jedna je tam i rok 1880....Známky jsou Československé,SSSR,Vietnam,Čina,Maďarsko,Mongolsko,Polské,Grenada,DDR,Nicaragua a ješte jiné Země..album čítá 400-600 kusů nemám to spočítané...A chtěl bych nekoho z vás poprosit jestli nevíte o někom kdo by mi je mohl ocenit popř. odkoupit ode me..můj email Spider52@seznam.cz (ocenit sám si je nechci chtel bych nekoho kdo tomu rozumí) Díky za odpovědi :-)
Moderátor
Bylo by asi nejlepší naskenovat 1 stránku známek, které se Vám jeví nejzajímavější, protože pokud jsou to běžné, převážně ražené známky, tak třeba i 600ks nemusí mít vyšší hodnotu než 200,-Kč.
Registrovaný uživatel
a nevedel byste o nekom kdo by to mohl se mnou ocenit osobne??prosim?
Registrovaný uživatel
abych mohl stim clovekem o tom mluvit....
Moderátor
Není třeba o tomtéž psát do více dotazů.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Ocenění známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1