Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » ocenění známek na pohledech

Vykupminci.cz
Numisargo

ocenění známek na pohledech

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,

poradíte s oceněním známek, viz. obrázky níže. Jsou na pohledech, viz. úvodní scan. Pakliže by bylo potřeba, můžu naskenovat a poslat na email i přední a zadní celé strany ve vyšším rozlišení. Díky, prosím na glosa@email.cz.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
cena pohledů bude pravděpodobně větší než těch známek...
Registrovaný uživatel
Díky Dráčku. A cena pohledů by mohla být přibližně stanovena až poté, co je naskenuji a pošlu na odhad, viď? Dokážeš dle známek, tzn. zhruba dle období sdělit, jaká cena za pohled může být? Jestli je to v řádku korun či několika desítek tisíc :-). Díky.
Registrovaný uživatel
záleží co je na pohledech, blahopřejné jsou maximálně většinou za desetikoruny, ale místopisné často i za několik stokorun...
===> obrázek
Registrovaný uživatel
Díky Dráčku. Hodím si scan a pak to hvízdnu do příslušného fora.
Registrovaný uživatel
Dráčku, na http://www.edisk.cz/stahni/88284/SKMBT_C35209112507590.rar_53.64MB.html jsem hodil naskenované pohledy - přední i zadní strana. Mohl bych tě poprosit o nacenění? Případně mohu poslat v konverzi, aby to nebyla taková velikost. Ke stažení samozřejmě i pro ostatní, kdo by chtěli pomoci... Díky. L.
Registrovaný uživatel
... "ochutnávka" z toho odkazu na edisku.cz, případně mohu zaslat na email. Díky.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ze zde vyobrazených je Malešov asi za 200Kč, ostatní 10-30Kč/kus
Registrovaný uživatel
Dráčku opět díky. Tupě se zeptám - kde to všechno nabídnout? Obcházet antikvariáty se mi nechce... Celé scany mohu poslat na tvůj email (?) v nižší kvalitě, jestli budeš chtít, pak se můžeme nějak domluvit - např. na provizi (těch lokací je v pohledech více, viz. link ke stažení všech scanů). Díky samozřejmě jiným, kteří budou reagovat.
Registrovaný uživatel
Já bych to asi hodil na Aukro. Ty staré místopisné cca před rokem 1930(tedy podobné tomu Malešovu) kus volačka po 150Kč a ty obyčejné námětové třeba 10kusů volačka 100Kč.
Já jinak pohledy téměř už nesbírám, jen okolí svého bydliště, své chalupy a dříve jsem sbíral staré pohledy hradů a zámků.

Tak jsem kouknul na obrázky a trochu lepší jsou:
Hluboká, Zvíkov, Szeged, Malešov, Unhošt, Biskra, Hr.Králové, Jičín, ST.Boleslav, Poděbrady, Loreta, Lazne Libnicske (ty jsou cca 80-200Kus)
ostatní cca 5-30Kč/kus(vhudné spíše jako sestavy a partie, hůře prodejné...)
Registrovaný uživatel
Super, opět dík, Dráčku. Aukro testnu. Jestli se můžu revanšovat, vyber si pohled a když dáš adresu, pošlu poštou za support. L.
Registrovaný uživatel
Děkuji za nabídku, ale to je v pohodě...
Registrovaný uživatel
OK, dík. L.
Registrovaný uživatel
muzu mit jednu otravnou otazku

existuji i u pohlednic katalogy.. ? nebo jak se urcuje cena.

diky za pripadne info a nebo nakopnuti tim spravnym smerem (URL)

Zbyněk
_______________
Hledám pomocníky na Seznam filatelistické literatury (aktuální verze ZDE formát pdf)
Moderátor
zirkonxx napsal
muzu mit jednu otravnou otazku

existuji i u pohlednic katalogy.. ? nebo jak se urcuje cena.

diky za pripadne info a nebo nakopnuti tim spravnym smerem (URL)

Zbyněk


Pohladnice katalog (ako sme zvyknutí u bankoviek) nemajú. Totiž pohladnice vydaval kto len chcel, resp. mohol.
Stránka pre zberateľov pohladníc:

http://www.filokartie.com/
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » ocenění známek na pohledech

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1