Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Ocenění znímek, Lybie, Italie...

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenění znímek, Lybie, Italie...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
táta pálil staré známky, tak jsem si říkal že si ověřím jejich hodnotu než všechny proletí komínem.

Jde převážně italské známky, je tam i Lybie, Etiopie, a Somálsko, datují se tuším od druhé světové.

Podívali by jste se na ně prosím?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nie je Vam to luto palit? To radsej niekomu darujte, spravite radost..
Moderátor
TomiR napsal
Nie je Vam to luto palit? To radsej niekomu darujte, spravite radost..



Luto, neluto, už si možná hledají studnu ;-)
Aneb "Ten večer byl otec neklidný a podivně se kýval"... :twisted:


A propos, ta LIBIA s Hitlerem a Mussolinim by nějakou tu stovku (Kč) dala. Záleží, jak to vypadá na druhé straně s lepem.
Moderátor
To by ta Libye nesměla být na nálepkách a s těmi rezavými fleky.
Ale jako celek by to určitě nějakého začátečníka potěšilo a pálit to je rozhodně škoda.
Registrovaný uživatel
Já nevěděl že to pálí :) Když jsem to viděl tak jsem to zatrhl. Hodím to na aukro.
Moderátor
dejvy napsal
To by ta Libye nesměla být na nálepkách a s těmi rezavými fleky.
Ale jako celek by to určitě nějakého začátečníka potěšilo a pálit to je rozhodně škoda.



Poněkud nedbale jsem to zkouknul a přišlo mi, že je to zasklené. Nicméně, mladým neonazi to bude šumafuk a na Aukru za to klidně pár kilo vypláznou...
Registrovaný uživatel
Zasklený nejsou ale většina těch známek se mě zdá celkem čistá, nejsem ale odborník :)

odkaz odstraněn
« Poslední úpravu provedl(a) dejvy v 31. 1. 2014, 17:45. »
Registrovaný uživatel
Teď koukám v aršíku na jednu známku, vážně má takovou hodnotu nebo je to přestřelený?
http://greatphilately.ro/royalties-royals/4794-italy-trentino-1918-overprint-venezia-tridentina-40c-used-am-126.html
Moderátor
aiphee napsal
Zasklený nejsou ale většina těch známek se mě zdá celkem čistá, nejsem ale odborník :)


Sem se nesmí dávat odkaz na vlastní aukci na Aukro... Počítejte, že to příslušný moderátor smaže.
« Poslední úpravu provedl(a) dejvy v 31. 1. 2014, 17:49. »
Registrovaný uživatel
Ou, pardon, smazal bych to sám ale nevidím editaci.
Moderátor
aiphee napsal
Teď koukám v aršíku na jednu známku, vážně má takovou hodnotu nebo je to přestřelený?
http://greatphilately.ro/royalties-royals/4794-italy-trentino-1918-overprint-venezia-tridentina-40c-used-am-126.html

Má to trochu dražší, ale tato známka s tímto přetiskem se dá prodat za 300-400 Kč.
Registrovaný uživatel
Snad se to někomu bude hodit a dá za to nějakou kačku, děkuji za pomoc.
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
dejvy napsal
To by ta Libye nesměla být na nálepkách a s těmi rezavými fleky.
Ale jako celek by to určitě nějakého začátečníka potěšilo a pálit to je rozhodně škoda.



Poněkud nedbale jsem to zkouknul a přišlo mi, že je to zasklené. Nicméně, mladým neonazi to bude šumafuk a na Aukru za to klidně pár kilo vypláznou...


nemyslím, že jen neonazi. na těchto zn je Áda dost malej a ještě z boku.. to je protektorát lepší. Já osobně mám tyhle italský koloniální zn rád
Škoda, že jsou nalepený v tom sešitu no.. ale určitě škoda pálit
« Poslední úpravu provedl(a) Jaa-chym v 1. 2. 2014, 23:49. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Ocenění znímek, Lybie, Italie...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1