Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » OCENĚNÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

OCENĚNÍ

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
DOBRÝ DEN

DOSTAL JSEM NĚJAKÉ ZNÁMKY A K TOMU TŘI ALBA, JEDNO JSEM SI OHODNOTIL SÁM (ČR) ALE TY DVĚ NEZVLÁDNU, NENAŠEL JSEM NIC ČÍM BYCH SI POMOHL JEN AUKCE. PROSÍM ODBORNÍKY JESTLI BY MI POMOHLI S OCENĚNÍM, POPŘÍPADĚ NĚJAKÉ KATALOGY NEBO ODKAZY.
(RUSKO, RAKOUSKO, MAĎARSKO, NĚMECKO .....)

DÍKY MOC ZA KAŽDOU POMOC

SCANOVAL JSEM TO Z ALBUMŮ TAK KVALITA FOTEK NIC MOC, BARVY NEJSOU TAK JASNÉ JAKO VE SKUTEČNOSTI :( :(

http://uloz.to/873986/2008_10_23.zip
http://uloz.to/873990/2008_10_23.zip
Registrovaný uživatel
NAHRÁL JSEM TO NA BAGRUJ,Z ULOŽ TO NĚJAK NEJDE STAHOVAT

http://bagruj.cz/agrlwz4bhbbl/2008_10_23.zip.html
http://bagruj.cz/bxozaxav7gyd/2008_10_23.zip.html
Registrovaný uživatel
VÁŽNĚ NIKDO NEVÍ, NEBO SE VÁM DO TOHO NECHCE??
Registrovaný uživatel
nejde mi to otevřít !!!!!???????
Registrovaný uživatel
TEĎ JSEM TO ZKOUŠEL A JDE TO ROZBALIT JAK V ALZIPU TAK V 7ZIPU. AKORÁT MI TO NEJDE STÁHNOUT Z ULOZTO Z BAGRUJ TO JDE NORMÁLNĚ
Registrovaný uživatel
TADY JE TO RUSKO KDYBY SE TO NECHTĚLO NIKOMU STAHOVAT, A KDYBY NĚKDO VĚDĚL NĚJAKÝ KATALOG TŘEBA KE KOUPI



Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem


Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem


Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem


Obrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelemObrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je ještě tento dotaz aktuální? Můžu se v tom prohrabat, ale zabere to nějaký čas, který můžu věnovat i smysluplnějším věcem.
Registrovaný uživatel
Mám na Vás tento dotaz ohledně ocenění známky:
Vlastním československou známku (katalogové číslo 158 ), což je výplatní známka "osvobozená republika", vydaná 18.6.1920, HZ14, hodnota známky je 100 haléřů. Prošla poštou (z razítka na známce se dá vyčíst rok 1922 a obec končí na ....nohrady). Problém je v tom, že známka není hnědá, ale je modrá. Zadní strana je bez lepu s částí nálepky. Můžete mě zdělit jak postupovat a zda v případě pravosti této známky(na výstavě v Brně mi na dotaz odborného poradce bylo zděleno, že známka je skutečně pravá) mi zdělit jakou by mohla mít cenu. Předem Vám děkuji.
Moderátor
Známka může být pravá, ale při dnešních možnostech chemických produktů se dá dělat s barvami hodně věcí. U razítkovaných známek je stačí vyprat ve "vhodném" přípravku a výsledek je zaručen. Doporučuji tedy předložit k ověření kterémukoliv svazovému znalci na ČSR I se žádostí o posouzení pravosti barevného odstínu.
Registrovaný uživatel
DEJVY JE TO POŘÁD AKTUÁLNÍ ALE JEN POKUD NA TO MÁŠ ČAS A NÁLADU JINAK MOC DÍKY. NAŠEL JSEM PÁR KATALOGŮ ALE MOC SE V TOM NEVYZNÁM
Moderátor
Vzhledem k tomu, že tady v Seattle pořád prší, tak čas mám. Sice mám ještě nachystané jedno puzzle na složení, ale to může počkat :)
Registrovaný uživatel
bohužel můžu nabídnout jen ty fotky co jsou tady odešel mi scaner a fotit to je asi na nic co??
Moderátor
Kvalita fotek sice není úplně dokonalá, ale problém bude někde jinde. Odhaduji, že řádově polovinu známek (především nejmenší formáty) nepůjde určit jenom z fotografií. Jsou zde různá zoubkování, různé průsvitky, různé papíry; pokud sis už něco našel v katalogu, tak víš, o čem mluvím.
Registrovaný uživatel
Do katalogu jsem koukal ale je to opravdu těžký vůbec tomu nerozumím a známky nesbírám jen jsem chtěl vědět co vlastně mám, přesto ti děkuji a když narazím tady na někoho nechám to okouknout. Radši bych to vyměnil za mince jen vědět co bych za ně mohl chtít :)
Moderátor
Můžete zkusit si to ocenit sám
SSSR
_______________
Registrovaný uživatel
díky kouknu se na to

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » OCENĚNÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1