Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenenie porcelánu zn. Czechoslovakia

Vykupminci.cz
Numisargo

Ocenenie porcelánu zn. Czechoslovakia

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vedel by mi nekto poradiť určenie približnej ceny sady porcelánu značky Czechoslovakia (viď obr. príloha). Porcelán som zdedil po bohatej židovskej rodine... Na fotkách je len časť celej sady. Porcelán je pozlátený.
Ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prvorepublikový Pirkenhammer v empírovém slohu. Nádherná věc, cena několik tisíc korun určitě. Kolik? To záleží na zachovalosti a celkovém počtu kusů, i na tom zda něco z této sady nechybí.
Adalbert
Registrovaný uživatel
dekor pravý lept-Pirkenhammer-Březová,špičková kvalita porcelánu.cena od 80.000czk-120.000czk.Tento velký jídelní servis po náročného sběratele.Pravý lept je náročná technika -ten udavá hodnotu tohoto porcelánu. Pravý lept se nedává na žádný tvz.aušus.
Registrovaný uživatel
Nádherný servis,Pirkenhammer z období art deco také vlastním, ale na tohle nemám...:-)
Že já nemám žádné židovské příbuzné...-;(
« Poslední úpravu provedl(a) jardelll v 6. 1. 2018, 23:22. »
Registrovaný uživatel
Dobrý den, pokud by to bylo ještě aktuální. Měla bych zájem o koupi. Nejsem žádný obchodník. Mám doma pouze velice podobný servis a ráda bych si k němu tento odkoupila. Děkuji za odpověď!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Ocenenie porcelánu zn. Czechoslovakia

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1