Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Odhad

Vykupminci.cz
Numisargo

Odhad

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,prosím o cenový odhad tohoto obrazu.
Podpis je ale bohužel nečitelný. Poradí někdo?
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Celkem slušný kousek. Tenhle obraz se mi vcelku líbí. Já na obrazech upřednostňuji hory, lesy, chalupy, asi proto, že v takovém prostředí odmaličku žiju a zřejmě mě podvědomě přitahuje i na obrazech. Z tohoto důvodu bych si tenhle obraz nekoupil, ale myslím, že kdybych nebyl tak úzce zaměřený na výše jmenovaná témata, tak bych za tento byl ochoten dát i 2000 Kč. I když záleželo by i na velikosti. Pokud by měl třeba jen 10 x15 cm, tak samozřejmě méně. Pokud by měl alespoň 50 x 60 tak by ta cena platila. A kdyby měl třeba 90 x 100 cm, tak proč ne i více.
Registrovaný uživatel
Jaké jsou rozměry?
Registrovaný uživatel
Dito, ten podpis nejde z fotky rozluštit. Zkuste ho přečíst a napsat sem.
Moderátor
Žánrově romantismus, i když zřejmě nikoliv z jeho zlaté éry v 19. století. Mám dojem, že tehdy vypadal Karlštejn jinak... Takže spíše jakýsi "novoromantismus". Ale chtělo by to i vyfotit makrem (a hlavně bez blesku) ten podpis...
Registrovaný uživatel
Tak tak, přestavba do této podoby byla realizována až po roce 1888...
Někde mám doma i původní fotografii na kartonu podoby před přestavbou. :)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Jestli je to romantismus takový nebo makový je mi jedno, mně se líbí a možná bych ho i koupil ale mám pocit že Dita dala dotaz a více sem nenakoukla. :?
Registrovaný uživatel
Omlouvám se za moje odmlčení. Měla jsem dovolenou, takže jsem měla úplně jiné starosti než obrázek Karlštejnu :-)
Obrázek má velikost 30x22cm, rámeček 41x33 cm
Později zkusít obrázek nafotit znovu bez blesku, ale ten podpis je opravdu nečitelný. Ve skutečnosti není vidět o nic lépe, než na obrázku :'(
Vážím si každého názoru, který zde napíšete. Děkuji

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Odhad

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1