Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Odhad ceny obrazu od Roberta Zunda

Vykupminci.cz
Numisargo

Odhad ceny obrazu od Roberta Zunda

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den potřeboval bych prosím vědět přibližnou cenu obrazu der Gang nach Emmaus od Roberta Zunda-
Pradědeček to dostal cituju od nějakýho žida v roce 1920.
No a rodinu by zajímalo jakou to může mít přibližnou cenu.
Předem díky za jakékoli info.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Originál visí ve Švýcarsku v galerii v St. Gallen. Zund sice toto dílo namaloval ve více verzích - jedna z nich miniatura 10 x 13 cm se za více jak 10 000 USD prodala nedávno v Christies, nicméně Váš pradědeček by se musel jmenovat Oskar Schindler a dostat by to musel od nějakého Žida někdy v době II. sv. války, abych uvěřil, že je to pravé a nikoliv reprodukce či kopie... ;)
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Originál visí ve Švýcarsku v galerii v St. Gallen. Zund sice toto dílo namaloval ve více verzích - jedna z nich miniatura 10 x 13 cm se za více jak 10 000 USD prodala nedávno v Christies, nicméně Váš pradědeček by se musel jmenovat Oskar Schindler a dostat by to musel od nějakého Žida někdy v době II. sv. války, abych uvěřil, že je to pravé a nikoliv reprodukce či kopie... ;)


10 x 13 cm??? To byl ňákej Uko Ješita ne? :)
Registrovaný uživatel
Jo reprodukce to je, to mi bylo řečeno pardon zapomněl jsem připsat, ale i tak má to teda nějakou hodnotu nebo nemá?
« Poslední úpravu provedl(a) mrviper12 v 5. 4. 2013, 11:32. »
Registrovaný uživatel
mrviper12 napsal
Jo reprodukce to je, to mi bylo řečeno pardon zapomněl jsem připsat, ale i tak má to teda nějakou hodnotu nebo nemá?

Takový nepodstatný detail :mrgreen: ;)
Má to cenu toho rámu.
Moderátor
To je asi jako vyfotit si obraz (dejme tomu kvalitne), pak si tu fotku barevne vytisknout na velky format, dat do ramu a cekat, ze to bude mit nejakou cenu.. no, kdyz to prezenu, mozna postovneho, ram bude s nejvetsi pravdepodobnosti opravdu drazsi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Odhad ceny obrazu od Roberta Zunda

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1