Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » odznak????

Vykupminci.cz
Numisargo

odznak????

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosim vas o co se jedna?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zde u tohoto odznaku jsem měl zájem zjistit "vocode", ale nikdo nic, nikdo nezná. Tak si dovolím snad trochu vtipnou vsuvku. Nejde o letecký odznak pilota z filmu "O letadélku káněti".
Nebo jak se ten film pro děti v mém mládí celkem známý jmenoval. :lol: :mrgreen: :P
Registrovaný uživatel
Altmánku nejde o nějaký Svazarm ? Mám pocit, že jsem to někde viděl, ale sakra kde, to už nevím :D Plachťáci Svazarm, nebo tak nějak, něco podobného jsem fakt viděl ... Jsem nýmand ve faleristice a odznacích, tak jen laický příspěvek, berte s rezervou .
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 22. 2. 2015, 17:48. »
Registrovaný uživatel
Myslím, že to bylo podobné a tuším, že to byl pilot junior bezmotorové létání Svazarm. Fakt jen pokus, berte s rezervou
Registrovaný uživatel
Sférický trojúhelník byl vždy znakem Letectva MV a následně Letky MV. Stejně tak i stylizované dopravní letadlo evokuje tento útvar, který měl na starosti přepravu vládních činitelů. Dle vyjádření mého kolegy, který se útvary MV blíže zabýva, jde o porevoluční záležitost z let 1990 - 1192.
Registrovaný uživatel
Asi ano už vím , kde jsem to viděl asi .... Můj šéf byl pilot stíhaček a po odchodu z armády létal na dopr. letadlech, má v kanclu spoustu artefaktů a možná tam jsem tento, nebo podobný odznak pravděpodobně viděl.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Odznaky » odznak????

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1