Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Ohodnocení porcelanu

Vykupminci.cz
Numisargo

Ohodnocení porcelanu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
poprosil bych o ohodnocení této čajové soupravy

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Starorolský Porcelán Moritz Zdekauer a.s., Stará Role, 1918-1939rr
Registrovaný uživatel
Nechybí tam náhodou šestý hrneček s talířkem a konvice? :roll:
Registrovaný uživatel
také bych řekl...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dobri den potrebuji poradit ma to nejakou hodnotu...nenasla jsem znaseni ani na strankach porcelanky Dubi ani Misni

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Každopádně to nebude extra staré, když je to myčce odolné.
Registrovaný uživatel
KAHLA..................bývalá NDR
Registrovaný uživatel
Kahla- Thuringen (Durynsko) dřív NDR.................1844 založil Christian Eckardl
Registrovaný uživatel
Takze bezcene Dubi nebo Misni....je lepsi ...koupila jsem za 80 kc obe.....mimochodem kde bych splasila tu uzasnou knihu kde jsou vsechny znaceni porcelanu...dekuji za info
Registrovaný uživatel
Tak tu knihu-kouzlo porcelanu od E.Braunové těžce budete shánět...............staři sběratelia ju mají
Registrovaný uživatel
Tato kniha se běžně objevuje v antikvariátech s různým rokem vydáním.

http://muj-antikvariat.cz/hledani?q=kouzlo+porcelanu&search_sub=Hledat
Registrovaný uživatel
Já bych se ztotožnil s názorem Bobinka, že je těžko sehnatelná. Vidím, že sehnatelná je, takže kupte rychle, protože lepší kniha až doposud nebyla vydána, Pokud mohu poradit, tak kupte tu nejstarší , která je dle vydání v nabídce ... ta byla nejlepší a už si nevybavuji proč, možná v pozdějších vydáních něco paradoxně chybělo, nebo tam byly chyby už fakt nevím. V každém případě je to bible sběratele porcelánu a lepší na trhu není zatím. Kupte dokud máte možnost, jsou v nabídce a chcete se porcelánu věnovat ... moje rada !!!
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 6. 10. 2017, 7:39. »
Registrovaný uživatel
Jen dodám, že starý sběratel porcelánu tuto knihu nikdy neprodá a pokud je vůbec v nabídce, tak ji prodá jen pozůstalý po sběrateli, nebo někdo kdo neví co vlastní.... lepší kniha už asi vydána nebude a pokud ji někdo vydá v rozšířeném vydání o nové značky, tak má výdělek si myslím jistý.
Registrovaný uživatel
No jak píše goorila jich v Praze a vetších mestech je dost.................ale na venkově není ani v malých městech!!!!!!
Registrovaný uživatel
Dekuji za informace kniha objednana..nez dorazi poradite jeste s timhle

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Triptis- porzellan
Německo
cibulový vzor
vhodné do myčky
= současné
Registrovaný uživatel
Witko kde si prisel na to ze je to myte v mycce....takove veci se do mycky nedavaji
Registrovaný uživatel
Dekuji packa takze takove nebrat
Registrovaný uživatel
Babun napsal
Witko kde si prisel na to ze je to myte v mycce....takove veci se do mycky nedavaji



Witko si prostě přečetl údaj na tištěný výrobcem na dně šálku (v rámečku)
DISHWASHER-SAFE - volně přeloženo Vhodné do myčky
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Já bych se ztotožnil s názorem Bobinka, že je těžko sehnatelná. Vidím, že sehnatelná je, takže kupte rychle, protože lepší kniha až doposud nebyla vydána, Pokud mohu poradit, tak kupte tu nejstarší , která je dle vydání v nabídce ... ta byla nejlepší a už si nevybavuji proč, možná v pozdějších vydáních něco paradoxně chybělo, nebo tam byly chyby už fakt nevím. V každém případě je to bible sběratele porcelánu a lepší na trhu není zatím. Kupte dokud máte možnost, jsou v nabídce a chcete se porcelánu věnovat ... moje rada !!!



Naopak!!! Nejnovější vydání je z roku 1985 a to je právě nejkvalitnější, je rozšířené.
Registrovaný uživatel
packa napsal
lachtan napsal
Já bych se ztotožnil s názorem Bobinka, že je těžko sehnatelná. Vidím, že sehnatelná je, takže kupte rychle, protože lepší kniha až doposud nebyla vydána, Pokud mohu poradit, tak kupte tu nejstarší , která je dle vydání v nabídce ... ta byla nejlepší a už si nevybavuji proč, možná v pozdějších vydáních něco paradoxně chybělo, nebo tam byly chyby už fakt nevím. V každém případě je to bible sběratele porcelánu a lepší na trhu není zatím. Kupte dokud máte možnost, jsou v nabídce a chcete se porcelánu věnovat ... moje rada !!!
Jo možná je to naopak, protože i já mám to vydání, jak píšeš a teď jsem se díval. Omlouvám se za dezinformaci.


Naopak!!! Nejnovější vydání je z roku 1985 a to je právě nejkvalitnější, je rozšířené.
Registrovaný uživatel
Jo možná je to naopak, protože i já mám to vydání, jak píšeš a teď jsem se díval. Omlouvám se za dezinformaci.
Registrovaný uživatel
Mě se neomlouvejte, ale BABUN má jistě radost...
Registrovaný uživatel
Packa : přesně tak to bylo.
Registrovaný uživatel
Ach jo no objednala jsem 1978....no jde mi hlavne jen o cibulaky znaky s Dubni mam s Misni tes cosi malo vim ale chtela jsem spis kdyz mi nekdo nabidne cibulak s neznamym znacenim...at vim co mi vlastne nabizi

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Starožitnosti » Ohodnocení porcelanu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1