Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » ohodnocení známek

Vykupminci.cz
Numisargo

ohodnocení známek

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Doma jsem našla nějaké známky. Prosím jestli by byl někdo tak hodnej a kouknul se na ně jestli tam má něco vůbec nějakou hodnotu.
Foto, na stránkách: www.janaholaa.estranky.cz
můj e-mail: b.z.u.k@centrum.cz
Předem děkuji
Registrovaný uživatel
Jani,jediná jakž takž slušná známka je červená Germánie.Ta existuje ve dvou variantách a to bez průsvitky a nebo s průsvitkou ve tvaru kosočtverců.Ty kosočtverce mají pak č barevné odstíny,kde ten nejlepší dosahuje až hodnoty 18OO MiM.Navíc měly 2 vydání,kerá se od sebe liší tímže u 2 vydání není moc vydět průsvitka a navíc jsou matné.Vtip je v tom že Germánie platily celkem v 6 tarifních obdobích a pokud
je čitelné kompletní doba použití,pak se dá určit i její přesná cena.Navíc jsem u těchto známek objevil i Ladurnery,jako výrobní vadu papíru,navć tam mám doložen i kartonový papír,což je tloušťka papíru od 0,080 mm a výše a navíc se mi u nich vyskytl i svisle pruhovaný papír.To vše jsou věci,které zatím nikde nebyly jinou osobou popsá no.SkrblíkNavíc u známek bez průsvitky Michel Katalog speciál se mi vyskytli 3 barevné odstíny,zkoušel jsem je i pod UV světlem,což opět v katalogu popsáno není.Zkoumáno cca 1OOO známek 1O PFG Germánie.Skrblík
Zkoušel jsem odpovědět v tvých webovkách,ale nevím jak.Kod jsem opsal,ale PC na to nikde nereagoval

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » ohodnocení známek

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1