Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Ohodnotenie bankoviek - prosba

Vykupminci.cz
Numisargo

Ohodnotenie bankoviek - prosba

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Chcel by som Vás poprosiť ohodnotiť bankovky:

20 korona 1907
1000 korona 1902 falošný kolok
10 Ks 1943 anulát

(posledné tri bakovky)

Obrázky nájdete tu:

http://www.mojstyl.sk/node/374


ďakujem.
Moderátor
Prosím ešte raz o pomoc. Ďakujem.
Moderátor
1) cca 1500 Kč, 2) cca 1200 Kč, 3) cca 5000 - 10000 Kč (záleží kde byste prodával a kdo by případně přihazoval)
Moderátor
Ďakujem pekne, som milo prekvapený. Totiž môj nakup bol nasledovný: 1000 K 1902 - 264,- SK; 20 K 1907 - 800,- Sk a 10 Ks anulát za 160,- Sk.
Registrovaný uživatel
smith napsal
Ďakujem pekne, som milo prekvapený. Totiž môj nakup bol nasledovný: 1000 K 1902 - 264,- SK; 20 K 1907 - 800,- Sk a 10 Ks anulát za 160,- Sk.

A kde kupujete?:)

anulát si pamatuju,že se jeden prodaval za 8 000Kč, ale za tuto cenu nebyl kupec, ale už to nějaký čas je.
Moderátor
Väčšinou na slovenskom aukru. Potom na burzách v Bratislave a Trenčíne. Kvalitnejšie RU bankovky na maďarskom aukru, alebo v Győri na burze.
Posledný anulát čo som videl predávať sa predal za cca 9000 CZK na aukru v decembri 2008. Vystavovateľ bol filatelista001, a pustil to od 1 CZK. Ja som sa k tomu dostal úplne náhodou. Odkupoval som celú zbierku od zberateľa, ktorý rušil svoju zbierku, ale ani on nevedel, že má anulát. Aj ja som to zistil, až keď sa začal predávať aj na aukre, že mám podobné, tak som si pozrel svoju bankovku, a bol anulát.
Registrovaný uživatel
Jo, proč ne... někdy se poštěstí :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Robbie napsal
Jo, proč ne... někdy se poštěstí :)


A niekedy veru sa stane aj to, že poriadne prestrelím (draho nakúpim) :'(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Ohodnotenie bankoviek - prosba

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1