Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Okupační vydání a další přetisky na maďarských známkách

Vykupminci.cz
Numisargo

Okupační vydání a další přetisky na maďarských známkách

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
Nabízím jednu známku jednoho z místních vydání Mezimuří, konkrétně vydání označované jako Čakovec v nejnovějším katalogu jako Zalaújvár (chorvatsky Pribislavec - dědina hned vedle Čakovce). Zkoušeno Petrić. Známka je razítkovaná z ochoty (dle vyjádření znalce)
Ke známce je i atest, ale ten byl vystaven na celou sestavu, přesto přidám jeho kopii. Úředně sice nemá platnost, ale informační hodnotu má i tak.
A jak píše Burda, chybí (i) ve věšině sbírek známkových zemí a lokálních vydání.

Cena 450 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Zájemci nechť píší sem nebo na svehla.pavel(kyselá ryba)volny.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nabízím jednu známku Rumunské okupace Budapešti, první vydání (širší písmo), první typ přetisku (v letopočtu úzké číslice 9, normální široká druhá 1 a "B" v B.-Pesta z linií o stejné tloušťce). Zkoušel Dezső Flasch.
Velmi řídce nabízené vydání.

Cena 3000 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nabízím dvojnásobný přetisk Chust + Zakaratská Ukrajina. Podle číslování katalogu Majer CU 1. 3. typ přetisku Z-U. Náklad pouhých 171 kusů!! Zkoušel Bodor. (Od těchto známek ale nejsou známy nebezpečné padělky, viděl jsem jen primitivní napodobeniny.)

Cena 3500 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nabízím dvojnásobný přetisk Chust + Zakaratská Ukrajina. Podle číslování katalogu Majer CU 9. 3. typ přetisku Z-U. Náklad pouhých 186 kusů!! Zkoušel Bodor. (Od těchto známek ale nejsou známy nebezpečné padělky, viděl jsem jen primitivní napodobeniny.)

Cena 3000 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Zájemci nechť píší sem nebo na svehla.pavel(kyselá ryba)volny.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ještě aktuální - můžete někomu dodateřně pořídit pod stromeček! ;)
Moderátor
Nabídky platí do odvolání i kdyby známky byly v aukci na nejmenovaném serveru (podle principu prvního zájemce).
Moderátor
V případě koupě všech 4 známek dohromady cena 9000 Kč vč. poštovného.
Moderátor
Nabízím - Zakarpatská Ukrajina - Majer U 1, I. vydání Ia. typ. Uváděný náklad pouhých 60 kusů. Zkoušel Blaha, značka ZALA. Lepší záruka pravosti snad už ani neexistuje. Katalog Majer 12000 Kč.

Cena 7000 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Zájemci nechť píší sem nebo na svehla.pavel(kyselá ryba)volny.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ke známkám CU 1 a CU 9 mám i Bodorův atest (jsem zapomněl). Katalog Majer CU 1 cení na 6000 Kč a CU 9 na 5600 Kč. To kdyby někdo chěl porovnávat.
Moderátor
Nabízím Lajtabánság II. emise (Mi 17) s úředním průpichem (hármaslyukasztás), lebka natištěna gumovým štočkem. S průpichem jen 380 kusů! Zkoušeno Bodor. A W (psané tužkou) by mělo patřit dobovému znalci Arturu Walderovi (*1903), RR se mi nepodařilo zjistit.

Cena 700 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

(Katalogovou cenu nemá moc smysl uvádět, v každém katalogu je to radikálně jinak.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nabízím Muraszerdahely - Mursko Središče, 10 f Doplatní. Zkoušeno Z. Šips. Slabá stopa po nálepce.

Cena 600 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
P R O D Á N O

Pavel_III napsal
Nabízím Lajtabánság II. emise (Mi 17) s úředním průpichem (hármaslyukasztás), lebka natištěna gumovým štočkem. S průpichem jen 380 kusů! Zkoušeno Bodor. A W (psané tužkou) by mělo patřit dobovému znalci Arturu Walderovi (*1903), RR se mi nepodařilo zjistit.

Cena 700 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

(Katalogovou cenu nemá moc smysl uvádět, v každém katalogu je to radikálně jinak.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


P R O D Á N O
Moderátor
P R O D Á N O

Pavel_III napsal
Nabízím dvojnásobný přetisk Chust + Zakaratská Ukrajina. Podle číslování katalogu Majer CU 1. 3. typ přetisku Z-U. Náklad pouhých 171 kusů!! Zkoušel Bodor. (Od těchto známek ale nejsou známy nebezpečné padělky, viděl jsem jen primitivní napodobeniny.)

Cena 3500 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


P R O D Á N O
Moderátor
Abych nezapomněl:

P R O D Á N O
Pavel_III napsal
Nabízím jednu známku jednoho z místních vydání Mezimuří, konkrétně vydání označované jako Čakovec v nejnovějším katalogu jako Zalaújvár (chorvatsky Pribislavec - dědina hned vedle Čakovce). Zkoušeno Petrić. Známka je razítkovaná z ochoty (dle vyjádření znalce)
Ke známce je i atest, ale ten byl vystaven na celou sestavu, přesto přidám jeho kopii. Úředně sice nemá platnost, ale informační hodnotu má i tak.
A jak píše Burda, chybí (i) ve věšině sbírek známkových zemí a lokálních vydání.

Cena 450 Kč + poštovné. (Nebo ekvivalent v €.)

Zájemci nechť píší sem nebo na svehla.pavel(kyselá ryba)volny.cz

Obrázky:
Obrázek vložený uživatelem

P R O D Á N O

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Okupační vydání a další přetisky na maďarských známkách

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1