Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Oldřich Kulhánek - nejlepší, nejkrásnější grafika

Vykupminci.cz
Numisargo

Oldřich Kulhánek - nejlepší, nejkrásnější grafika

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vážení, jsem velkým fandou výtvarníka Oldřich Kulhánka, který se na nás už bohužel dívá z nebe.
Zajímalo by mě, jaká jeho grafika je pro Vás ta nej a proč. Já jsem velkým fandou jeho Alchymie z Rudolfínského cyklu.
Registrovaný uživatel
Já jeho tvorbu tak neznám, takže nevím..., asi nějaká ta necudná. Pro mnohé to bude určitě tahle. Proč, to si lze domyslet.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To jsem právě nemyslel. Žádné známky nebo bankovky. Jen volná tvorba.
Moderátor
janhiram napsal
Vážení, jsem velkým fandou výtvarníka Oldřich Kulhánka, který se na nás už bohužel dívá z nebe.
Zajímalo by mě, jaká jeho grafika je pro Vás ta nej a proč. Já jsem velkým fandou jeho Alchymie z Rudolfínského cyklu.


Alchymie je opravdu Kulhánkův majstrštyk. Kromě toho se mi líbí Einstein (na kterého jsem fanda), Kirchner (páč mám rád expresionismus) a Hlava Medůzy...
Registrovaný uživatel
ještě je pěkný H. Bosch a P. Brueghel. Jedná se o velké grafiky, ale ty jsem viděl bohužel jen na fotce.
Registrovaný uživatel
Ad #3
Já jsem si myslel, že to jste právě nemyslel. Jen jsem se pokusil být vtipný.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Oldřich Kulhánek - nejlepší, nejkrásnější grafika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1