Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pastel alá Čapek style, pozná někdo autora ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Pastel alá Čapek style, pozná někdo autora ?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
motiv z pravděpodobností Prováns...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak na toho a lá Čapka si vezmu ještě nějakou drogu, abych se dovedl vcítit :-) Je to samozřejmě bezcenná a nezvládnutá věc, úplně příšerně špatné.
Registrovaný uživatel
Chápu Vaše rozčarování, ale pochopte, že každý smýšlí jinak. Nemám potuchy o autorovi vím, že někdy se obrazy zdají býti nepochopytelnými a pak někdě v Sotheb. etc. jsou ceny, že máte o cihlu víc. Tento obraz mě zaujal a asi nejsem sám. Rád bych konstatoval váší konzumní tezy. Každopádně, jestli mohu rýpnout...hodně to tu haníte. Ukažte něco, co lahodí oku:)
Registrovaný uživatel
artyczok napsal
Chápu Vaše rozčarování, ale pochopte, že každý smýšlí jinak. Nemám potuchy o autorovi vím, že někdy se obrazy zdají býti nepochopytelnými a pak někdě v Sotheb. etc. jsou ceny, že máte o cihlu víc. Tento obraz mě zaujal a asi nejsem sám. Rád bych konstatoval váší konzumní tezy. Každopádně, jestli mohu rýpnout...hodně to tu haníte. Ukažte něco, co lahodí oku:)


Nemusíte se cítit být ukřivděný. Často s Vlackarem nesouhlasím, ale tady má pravdu: Ten váš obrázek nemá s Čapkem společného nic, ani s "alá Čapek style". Nazval jste své téma sice velmi chytlavě, ale člověk se neubrání pocitu zklamání, když to rozklikne...
Je to značně ošklivé.
Moderátor
Ani při nejlepší vůli v tom styl Josefa Čapka nevidím...
Registrovaný uživatel
Ani Čapek, ani oku to nelahodí.
Registrovaný uživatel
a nemyslel artyczok toho komentátora Pavla Čapka?? :)
Mne obrázek též nezaujal a ta čeština arty, ta čeština... v paralele s tvým obrázkem je taková á la Jungmann;)
Registrovaný uživatel
artyczok napsal
Každopádně, jestli mohu rýpnout...hodně to tu haníte. Ukažte něco, co lahodí oku:)

Dám sem toto.Na stenu,no neviem...Keď som to ešte mal,manželka si to nepriala.Pripadalo jej to ako z pomníka ( :roll: )
Ale ako kriedový pastel-nádhera. (Teda aspoň for me ;) ) Doteraz nechápem,ako sa s tou tupou a krehkou kriedou dajú "vykresliť" také detaily.
-s-
4psi ??? nejde to.Skúšam.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Mít tmavé oči, tak je to celý Cristiano Ronaldo. Aneb supermoderní gelovaný účes... :)
Registrovaný uživatel
:P
Portugalec :roll: Mal by to byť Slováčisko ako repa,umelec (huslista) študujúci v Prahe,ktorý údajne veľmi mladý zomrel.Brat autora obrazu S.Bíroša.Také som mal informácie.
Je možné aby v zápase POR-RAK nepadol gól??
-s-
Moderátor
stani napsal
:P
Portugalec :roll: Mal by to byť Slováčisko ako repa,umelec (huslista) študujúci v Prahe,ktorý údajne veľmi mladý zomrel.Brat autora obrazu S.Bíroša.Také som mal informácie.
Je možné aby v zápase POR-RAK nepadol gól??
-s-


Tož, autor není neznámý, ale portréty obecně dnes nejsou moc v oblibě, takže cena asi žádná velká sláva. Leda to nabídnout rodině coby historický artefakt...

C. Ronalda nemám vůbec rád a jásal jsem, když Rakušani tu remízu ustáli. Kéž by podobně zabojovali Maďaři a Portugalsko se pakovalo z ME domů...
Registrovaný uživatel
Co ty Chrovati, ti jim dali ESP. Tomu pánovi, prez čežtinu bych dal metál. Mám tu jiné dilema, možná zásadní.
Ten (obraz) nahoře, chápu. Blbej snad nejsem. To co tu přispívám je radno soudě nemalé...Nevím a páže se ptá?! snad to nebude kontroverzní théma. Ale je to ta od Spéra ? Uhh To je někde od Ládví ? nejsem astronaut.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přeji dobrý den,
myslím, že mi mozek po ránu už nastartoval,
ale přiznám se, že jsem nepochopila na co se vlastně ptáte?
f.
Registrovaný uživatel
filomena napsal
Přeji dobrý den,
myslím, že mi mozek po ránu už nastartoval,
ale přiznám se, že jsem nepochopila na co se vlastně ptáte?
f.
Tedy Filoménko taková vzdělaná a Vy mu nerozumíte ? V pohodě já odpovím za Vás nic se nebojte. Umbaj kví, umbaj kví kutular simbaj. Kutululu tralala, to jsem se to ... :D
Registrovaný uživatel
To byla samozřejmě legrace na téma, jakým způsobem zde někteří uživatelé píší, když maji tzv. v žíle :D
Registrovaný uživatel
artyczok napsal
Co ty Chrovati, ti jim dali ESP. Tomu pánovi, prez čežtinu bych dal metál. Mám tu jiné dilema, možná zásadní.
Ten (obraz) nahoře, chápu. Blbej snad nejsem. To co tu přispívám je radno soudě nemalé...Nevím a páže se ptá?! snad to nebude kontroverzní théma. Ale je to ta od Spéra ? Uhh To je někde od Ládví ? nejsem astronaut.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem Artyczok ty nejsi astronaut to je jasné, protože by si tě tam ve vesmíru nechali mimozemšťané na pozorování pokud by jsi tam vycestoval :D

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: :roll:
-s-
Registrovaný uživatel
:))
Registrovaný uživatel
artyczok napsal
:))
Tak mne napadlo Artyczok nejste cizinec náhodou ? Možná si z vás děláme legraci a vy za to kostrbaté vyjadřování nemůžete. Pokud ano, tak sorry a líbí se mi, že to berete s humorem :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Pastel alá Čapek style, pozná někdo autora ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1