Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Pečaťitko,pečatitko a pečatny prsten.

Vykupminci.cz
Numisargo

Pečaťitko,pečatitko a pečatny prsten.

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Prosím o určenie a aj nejaký komentár.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Šlechtický je pěkný (nemám čas hledat co by to mohlo být zač), prostřední bude asi řezník, tesař nebo zkrátka něco od sekery (ev. nemoravský šlechtic, protože mám za to, že touto dobou rod obdobného erbu byl už dávno vymřelý), to poslední vůbec netuším ci by to mohlo zobrazovat (tak leda Olgoj Chorchoj! :D), to je zvláštní.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Šlechtický je pěkný (nemám čas hledat co by to mohlo být zač), prostřední bude asi řezník, tesař nebo zkrátka něco od sekery (ev. nemoravský šlechtic, protože mám za to, že touto dobou rod obdobného erbu byl už dávno vymřelý), to poslední vůbec netuším ci by to mohlo zobrazovat (tak leda Olgoj Chorchoj! :D), to je zvláštní.

olgoj chorchoj sa nesmie ani vysloviť v mongolsku,prináša to nešťastie,ešte že nie sme z mongolska ;)
Registrovaný uživatel
Druhej je řezník cca 18 století...našel jsem i téměř totožnou pečeť.

Je tu sekce pečetidla, nechápu zakládání dalších témat, škoda že tolik pečetidel už uteklo, všehcny mohly bejt v jedný sekci. Člověk by pak mohl líp z toho vstřebat informace.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten prsten bude asi něco mnohem staršího.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Pečaťitko,pečatitko a pečatny prsten.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1