Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Pohlednicová leporela

Vykupminci.cz
Numisargo

Pohlednicová leporela

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jsem nový uživatel, který se tady ještě nevyzná, tak odpusťte případné mé přešlapy.Vlastním pohlednicová leporela německých měst BELÍN, 12 kusů kolorovaných pohlednic, FRANKFURT a.M 12 kusů, WIESBADEN, bez titulní stránky 9 kusů, dále leporelo CHICAGO, ale asi nejde o pohlednice, jde spíše o obrázky , kterých je oboustraně v setu 14 kusů a prošlo to americkou poštou, je to se dvěma orazítkovanými známkami a myslím rok 1921. Dále mám pohlednici ZLÍNA v pěkném stavu a nepopsanou, vzadu je nápis SPOLEČENSKÝ DŮM A KINO BAŤA, je tam známka s nápisem BAŤA LET KOLEM SVĚTA 1937, orazítkováno kulatým, červeným razítkem s nápisem PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚ, dále je na pohlednici napsáno 4 PRAVÁ FOTOGRAFIE , pohlednice značena FOTOTYPIA . Pokud by měl někdo zájem, tak se ozvěte třeba na mail, je to na prodej, děkuji.
Moderátor
Pravidlá fóra:

7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Děkuji za upozornění, ale nemůžu dát pevnou cenu, protože ji nevím. Jsou to barevné litografie to Německo a období bych odhadl 1900 - 1930, ten Zlín je černobílý. Neumím sem dát foto, tak snad jedině, že bych foto poslal na mail.Pokud se to může, tak bych akceptoval cenu 1000 Kč za vše plus poštovné, nejsem sběratel pohlednic a absolutně tomu nerozumím.
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 22. 9. 2014, 9:12. »
Registrovaný uživatel
Čauky, řeknu ti jedno 1000,-kč za to nedostaneš ani náhodou, budeš rád když to prodáš tak max. 100 až 150,-kč, bez fotek ti víc neřeknu, pošli klidně mejlika: LadysB@seznam.cz
Uvidíme co se stím dá dělat. Vláďa
Registrovaný uživatel
No kdysi se jeden kus německého pohlednicového leporela z roku kolem 1920 na Aukru prodával za 500 Kč, ale já mám tři, plus tu ameriku a pohled Zlína , který si otec ročník 36 dost považoval, prý to není známka pošty, ale nějaká příležitostná baťovská známka.... Takže tisíc za vše není mnoho si myslím. Pošlu foto na Tvůj mail.
Registrovaný uživatel
Ladys díky za rady, měj se :lol:
Registrovaný uživatel
Takže jsem se naučil vkládat foto. CENA 500 Kč plus poštovné. Frankfurt 12 pohlednic, Berlín 12 pohlednic, Wiesbaden 9 pohlednic, CHicago jde asi o turistické oboustranné leporelo s 18 obrázky asi z roku 1921, dvě známky s razítky, prošlo poštou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 30. 9. 2014, 8:52. »
Registrovaný uživatel
Neponaučil jsi se, nevěříš a nevěříš.
Registrovaný uživatel
LadysB napsal
Neponaučil jsi se, nevěříš a nevěříš.
Lady, asi ne :D Já nevěřím, že tak krásné pohlednice nemají cenu a jsou určeny ke spálení, nebo do popelnice. Víš , ty jsi dlouholetý sběratel a takové pohlednice pro tebe nemusí mít cenu, ale naopak pro začátečníka to může být cena přijatelná. Dám ti příklad, jsem sběratel hodin a takové ty vyřezávané závažové pendlovky bych nekoupil už ani za 5000 Kč, protože jsem dál a sbírám ty secesní. Ale začínající sběratel ty kýče hodiny, historismus koupí i za těch 5000 Kč a i víc a já klidně nad tím mohu kroutit hlavou, je to otázka priorit. Díky Lady za kamarádské pošťouchnutí , ale jestli to prodám, tak ti to dám tady vyžrat ty kluku šikovná, sběratelská :D
Registrovaný uživatel
Každé zboží má svého kupce :-D
_______________
Ve filatelii nelze nikdy zoufat. Budoucnost nám může přinést nádherná překvapení. (Máte-li nějaký zajímavý dokument k historii Židů na našem území do roku 1848, nabídněte.)
Registrovaný uživatel
Ladys neměl jsi pravdu, je to pryč !!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Pohlednicová leporela

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1