Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » POHLEDY NA PRODEJ

Vykupminci.cz
Numisargo

POHLEDY NA PRODEJ

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nabízím k prodeji tyto pohlednice
Rakousko - Vídeň a jinné do roku 1918
Cena 50,- korun kus nebo celek za 200,- korun
Pošta v rámci ČR 80,- korun
Více na email rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Druhá strana

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dále nabzím k prodeji 8ks pohledů
Praha,Lány, Přerov, Prostějov, Kutná Hora, Poděbrady,Bratislava
Komplet za 200,- korun + pošta v rámci ČR 80,-
Více na email rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dále nabízím k prodeji
2x Brno za cenu 70,- za oba
Luhačovice za cenu 70,-
Pošta v rámci ČR 80,-
Více na email rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Predám 11 ks. pohľadníc ( Košíce ) , čisté za 10 € ,plus poštovné dobierkou ,len vcelku.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Predám pohľadnicu Stropkov 15€ plus poštovné ,dobierkou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
mám dvě dlouhé velké krabice od bot. Jsou plné pohlednic většinou 60-tá léta minulého století a starší, předválečné. Asi polovina je prošlých poštou, druhá polovina neprošlých, tedy nových. Tak polovina je z ČR, ČSR a ČSSR. druhá polovina je ze světa, z Indie, Iránu (z doby šáha), Austrálie, USA, Evropy.
Nemíním každou pohlednici fotit, prostě omlouvám se, ale nemám na to čas. Max. jsem ochoten je spočítat na kusy a zvážit celou sbírku na váhu. :) Nabízím to k prodeji někomu, kdo pohlednice sbírá. Když to nikdo nebude chtít, skončí to v zimě na podpal v kotli.
V případě zájmu sbírku odešlu v bedně poštou z Prahy.
_______________
www.finmaker.co.uk - diskuze o investičním sběratelství a podnikání vůbec
« Poslední úpravu provedl(a) bbcuk v 26. 4. 2024, 12:32. »
Moderátor
Bbcuk: Poprosím Vás o uvedenie pevnej ceny, aby Vaša ponuka bola v súlade s pravidlami fóra, v opačnom prípade ponuku zmažem. Ďakujem za pochopenie
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ked uz tu je taka sirokospektralna ponuka, opytam sa. Najdu sa medzi tymi z CSR, CSSR aj z Vysokych Tatier?
Registrovaný uživatel
To jansvi : Právě přebírám bednu pohledů, určitě jsou mezi nimi i Vysoké Tatry. Ale jsou to ale pohledy z 50-60 let.
Mám je dávat bokem? Měl byste zájem? Také mám pohledy ještě z minulých probírek, kdy jsem si je - ani nevím
proč - také odkládal. Ty by měly být lepší- 1.republika , možná RU. Je-li zájem, podívám se.Už jsem je rok, možná dva roky neviděl.
Registrovaný uživatel
Zaujimava ponuka. Ja zaujem mam, lenze to hovorim dopredu, este neznamena kupu. Cize ta Vasa praca s triedenim sa nemusi z mojho pohladu pre Vas vyplatit. Ale budete mat aspon vytriedene, pre ineho. Tak napr. tie pohladnice z 50 - 60 rokov ma z Tatier zaujimaju ciernobiele, vydavatelstvo TATRAN. A tie z 1.republiky, tak to je vydavatel Stafl, Chytil, Ossko.
Len teraz neviem ci mi odpovedal bbcuk alebo ta znacka jindras je niekto iny.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mám zájem o polovinu ČR,ČSR,ČSSR.Udejte cenu.
S pozdravem,
PK
Registrovaný uživatel
Ospravedlňujem sa, no využijem toto vlákno aj keď je mimo témy. Odkaz pre užívateľa JANSVI. O necelé dva týždne 6. mája bude vo Svite otvorená menšia výstava v knižnici. Robí ju naša numizmatická pobočka. Nebude tam vyslovene filatelistický materiál, pretože vystavovať budeme najmä medaily, plakety, odznaky a žetóny týkajúce sa Svitu a tatranského regiónu. Medzi exponátmi však budú aj pamätné obálky, ktoré sme si dali urobiť k blížiacemu sa 50. výročiu našej pobočky. Obálky C 6 nesú niekoľko motívov a sú opatrené známkami T 2 s kupónmi. Na kupónoch je náš pobočkový emblém - hlava bohyne Minervy. Obálky C 5 sú tiež opatrené prítlačou a nesú známku s numizmatickým motívom arabskej mince, ktorá bola súčasťou nálezu v Bratislave. Ide o známku EXPO Dubaj z r. 2022. Obálky sú opatrené kašetom, ktorý sme si dali urobiť pre túto príležitosť a v septembri na našej konferencii bude k dispozícii poštár s príležitostnou poštovou pečiatkou. Jej realizáciu si tiež odsúhlasila naša pobočka.
Pokiaľ máš záujem, môžeš prísť na výstavu. Ak sa Ti nejaké obálky budú páčiť, nebude problém ich zabezpečiť. Viem, že filatelisti majú iné požiadavky na zberateľský materiál ale treba sa prísť pozrieť. Dík.
Registrovaný uživatel
To jansvi: jindras je jindras a bbcuk je někdo jiný. Na nějaké hry na schovávanou nemám ani věk a ani náturu.
K věci : Ty poválečné jsou černobílé a určitě také TATRAN. A mezi prvorepublikovými se nějaký Chytil také najde
( před časem byla zde na Sběrateli o Chytilových pohlednicích diskuze, proto si to pamatuji).
Dejte mi tak 2-3 týdny-dodělám prohlídku nového materiálu a pohledám ty založené. Zda koupíte nebo
né je v podstatě jedno. Stejně to musím někdy udělat a Tatry já nesbírám - možná vám pomůžu.
Registrovaný uživatel
Len tak na okraj. Staci par zaujimavych prispevkov a da sa zabavat. Len sa mi zda, ze ti co zbieraju alebo kupuju pohladnice uz nemaju co napisat o tom co ich bavi alebo sa im jednoducho nechce.

jindras vdaka. Ja uz mam casu mnogo, takze to neuteka. Ten Chytil, tak ten ma ozaj chytil. ZAbavam sa nielen z jeho pohladnicami ale so vsetkym co suvisi s jeho posobenim vo Vysokych Tatrach. Ozaj zaujimava postava a jeho dianie tiez.
tony - kk. Ak to stihnem tak sa tam pridem pozriet.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » POHLEDY NA PRODEJ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1