Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Pomoc ohledne EBAY

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc ohledne EBAY

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim ve spolek
omlouvam se za nove tema , ale potrebuji poradit ohledne Ebay .
Prosim vas kteri mate vetsi zkusenosti s timto aukcnim poralem .
Pokousel jsem se vystavit bankovku a kdyz jsem dosel nakonec ohledne poplatku,zeptal se me Ebay jak budu platit kdyz jsem zadal pay palem chtelo to po mne cislo karty kdyz jsem ji zadal(karta Fio banky) tak mi to tam napsalo ze moje banka nedovoli tuto kartu.
Muzete mi poradit kde se stala chyba ??
predem dekuji
Moderátor
Zeptej se v bance, zda ti kartu odbolkují i na internetové platby. Některé banky toto umožňují, ale musí si klient o to požádat (to platí v případě, že karta není aktivní přímo od banky).
Registrovaný uživatel
Když jsem zadával svou původní banku(csob), tak mi to psalo, že ji nezná(/0300). Chtělo to 5ti místné číslo za lomítkem(idetifikační č.banky), vzpomínám si, že jsem si s tím hrál pěknou chvíli, než se mi to povedlo obelstít! ;)
Registrovaný uživatel
tam to chtelo cele cislo karty plus ze zadni strany trojcisly
Registrovaný uživatel
Máš už overenú kartu cez paypal?
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Máš už overenú kartu cez paypal?
aaa tak to nemam , takze mam jit na pay pal a nekde ji tam aktivovat ??
Registrovaný uživatel
muzete mi nekdo poradit co je tohle a popripade jak to vymazat ?
Estimated sales tax
Seller charges sales tax in multiple states.
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 11. 12. 2012, 20:49. »
Moderátor
Estimated sales tax = Odhadovaná predajná daň

Seller charges sales tax in multiple states = Predávajúci platiteľ dane z obratu vo viacerých štátoch

??????????
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
jo jo uz jsem to vyresil . A konecne jsem na zkousku vystavil bankovku , chci se zeptat ono to asi chvilku trva ze ?,nez se ukaze mezi ostatnima bankovkama , ze ?protoze uz to tam melo byt a zatim nic , tak nevim :roll: .
Registrovaný uživatel
trvá to jen pár minut!
Registrovaný uživatel
ja ji vystavil pred pul hodinou a jeste furt se tam neukazuje , tak nevim :oops:
Registrovaný uživatel
prosim muzete mi nekdo poradit ? , vystavil jsem bankovku na zkousku a ona jeste se neukazuje mezi ostatnimi bankovkami , a uz hodinu mi to ukazuje ze je vystavena , nevite nekdo proc ?
viz odkaz http://www.ebay.com/itm/300832390563?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1558.l2649
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 11. 12. 2012, 23:55. »
Registrovaný uživatel
zdravim vas
Prosim vas muzete me nekdo pomoci , vystavil jseem na ebay na zkousku bankovku na prodej vcera vecer a nemohu ji mezi ostatnimi najit , muzete me nekdo rict proc ? dekuji predem mooc
jinak link je o patro výše
Registrovaný uživatel
Kdyz se kouknu do me karty tak mi to ukazuje aktivni prodej a pritom mezi ostatnimi bankovkami to nemohu nikde najit
Registrovaný uživatel
Jo, máš jí tam.
Registrovaný uživatel
Lacewings napsal
Jo, máš jí tam.
dekuji Lacewings - me ale nejde dohlavy proc ji tam nemohu mezi ostatnimi bankovami najit ? , napada me jedna vec , ze to maji tak hlidane ze nemohu z meho pocitace nahlednout na aukce jako kdyz jsou vystavene jine aukce jinych prodejcu,je to mozne ? ze to maji z duvodu aby si nemohli prihazovat na svych aukcich tak jak to nekteri delaji na aukru ?
Registrovaný uživatel
Vpravo nahoře vlez na "My ebay Selling" a máš tam aukce, které prodáváš! ;)
Registrovaný uživatel
to mischel : to ja vim kde to hledat , ale kdyz jako cizi uzivatel najedu na stranky ebay a zadam ze chci dolary a chci najit tech 10 dolaru tak ta moje nabidka tam neni nikde (NEBO ASPON JA TO NA MEM POCITACI NEVIDIM)(NENI TO TYM JAK JSEM PSAL VYSE,ZE TO MAJI KVULI OCHRANE ABY JSI ZE STEJNE IP ADRESY NEMOHL PRIHAZOVAT NA SVE AUKCI ?????. A kdyz najedu na muj nick tak pod mym nickem ty aukce najdu. nebo jinak kdyz na aukru dam do vyhledavace aby nasel treba vsechny aukce ktere maji v nazvu dolar tak mi to najde , ale na ebay , to najde vsechny krome me aukce . uz rozumis ??
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 12. 12. 2012, 13:10. »
Registrovaný uživatel
to je volovina, normalne mi ve svem PC vyjizdi aukce, u kterych jsem prodejcem. Tam musi byt nejaka jina chyba, proc by mel vyhledavac omezovat aukce, ktere sam prodavam ... s prihazovanim to nesouvisi, takze nevidim duvod pro ti to nejde
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
to mischel : to ja vim kde to hledat , ale kdyz jako cizi uzivatel najedu na stranky ebay a zadam ze chci dolary a chci najit tech 10 dolaru tak ta moje nabidka tam neni nikde (NEBO ASPON JA TO NA MEM POCITACI NEVIDIM)(NENI TO TYM JAK JSEM PSAL VYSE,ZE TO MAJI KVULI OCHRANE ABY JSI ZE STEJNE IP ADRESY NEMOHL PRIHAZOVAT NA SVE AUKCI ?????. A kdyz najedu na muj nick tak pod mym nickem ty aukce najdu. nebo jinak kdyz na aukru dam do vyhledavace aby nasel treba vsechny aukce ktere maji v nazvu dolar tak mi to najde , ale na ebay , to najde vsechny krome me aukce . uz rozumis ??

Hele, chyba asi bude tato, já když mám několik aukcí(Německo+USA) tak mi to nepustí do těch druhých, ze kterých nejsem přihlášený! Když jsem přihlášený přes "ebay.de", tak nejde "usa" a obráceně! Totéž mám s "oblíbenýma", německé aukce přes "de" mohu "projít až na nabídku "de", ale u "usa" se dostanu jen na juknutí na aukce a dál to nejde! Musím se přihlásit přes "usa" a mohu se dostat až na nabídku v USA a u"de" to nejde! ;)
Registrovaný uživatel
mischel13: to ale není chyba, to je běžné už hodně dlouho...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
mischel13: to isté platí aj napr. na áčko cz a sk
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
REKNU TO JESTE JINAK : ja kdyz ted najedu na ebay a Neprihlasim se a chci aby me vyhledavac nasel aukce s podobnym nazvem treba zadam " 1989 10 dollars " tak mi to najde vsechny krome te moji aukce , ale kdyz se prihlasim a kouknu se u mne na kartu tak vidim ze se to zobrazilo uz asi 30krat.
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
REKNU TO JESTE JINAK : ja kdyz ted najedu na ebay a Neprihlasim se a chci aby me vyhledavac nasel aukce s podobnym nazvem treba zadam " 1989 10 dollars " tak mi to najde vsechny krome te moji aukce , ale kdyz se prihlasim a kouknu se u mne na kartu tak vidim ze se to zobrazilo uz asi 30krat.
Registrovaný uživatel
tady je odkaz a moje bankovka mezi nema neni , tak to nechapu

http://www.ebay.com/sch/Bank-of-Canada-/3429/i.html?_from=R40&_nkw=1989&rt=nc

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » Pomoc ohledne EBAY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1