Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc - pay pal

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mike-p74 napsal
to Jirka72 : ja ten pay pal mam pouze na placeni za nakup bankovek,takze jedina moznost kterou znam je zaslat penize na pay pal ucet. A za druhy ja jim nedaval cislo karty , pac jsem dostal radu nikde neuvadet cislo karty , ze mischel13 ?co kdyz ti nekdo vyluxuje ucet?,v dnesni dobe uvadet nekde cislo karty?,no nevim.


úplně v klidu...
Registrovaný uživatel
Takhle vypadá luxování účtu, když mi vloni ho chtěli celý vysát! Z vlastní zkušenosti nedoporučuji číslo karty posílat po netu!!! Vybírali to v USD a banka to nemohla ovlivnit!!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) mischel13 v 5. 11. 2012, 22:47. »
Registrovaný uživatel
Mischel to je dobrej napad ukazat to tady pro vystrahu aby druzi videli , ze vsechno jde kdyz se chce
Registrovaný uživatel
ted mi odepsali z Trust Pay ohledne toho prevodu !!!!!!!!



Dobry vecer,

Po prevereni Vasej transakcii sme zistili , ze na dobitie svojho uctu ste pouzil sposob PRIAMEHO PREVODU. Tento prevod obvykle trva 4-d pracovnych dni. Ak Vase financie nemate stale k dispozicii , obratte sa prosim priamo na spolocnost PayPal:

Phone: 00353 1 436 9111
Hours of Operation: 8.00 and 4.30 GMT, Monday to Friday

Customers can reach us by email via the Contact Us page for each country:

i. CZ: https://www.paypal.com/cz/cgi-bin/helpscr?cmd=_help&t=escalateTab

ii. SK: https://www.paypal.com/sk/cgi-bin/helpscr?cmd=_help&t=escalateTab

Note: Customer Support is currently English language only for both phone and email contacts.

Pre rychlejsie dobijanie Vasho PayPal uctu vyuzite v buducnosti sluzby Trust Pay pomocou stranky https://www.paypal-dobijeni.cz/ a Vasa platba bude pripisana v priebehu niekolkych minut.

S pozdravom

Juliana Fiserova | Operations manager

Trust Pay a.s.
Za Kasárňou 1
831 03 Bratislava
Slovak Republic

tel: +421 2 321 68 450
fax:+421 2 444 54 588
e-mail: jfiserova@trustpay.eu

www.trustpay.eu

Facebook | Twitter | LinkedIn
Registrovaný uživatel
no neviem , ale keby mne pride sms ze mi ide z uctu niekam 3000 kc , tak asi hned volam zablokovat kartu nie?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
TO MISCHEL TOHLE JE DALSI EMAIL OD TRUST PAY

TAK SI HO PORADNE PROCTI !!!!! I DALSI !!!!





Dobry vecer pan ,

Bohuzial nie je v nasej kompetencii dany problem vyriesit, kedze spolocnost Trust Pay, a.s. sa zaobera len okamzitym dobijanim PayPal uctov pomocou stranok https://www.paypal-dobijeni.cz/ a https://www.paypal-dobijanie.sk/. Musite sa obratiti priamo na spolocnost Paypal.

Za porozumenie dakujeme.

S pozdravom

Juliana Fiserova | Operations manager

Trust Pay a.s.
Za Kasárňou 1
831 03 Bratislava
Slovak Republic

tel: +421 2 321 68 450
fax:+421 2 444 54 588
e-mail: jfiserova@trustpay.eu

www.trustpay.eu

Facebook | Twitter | LinkedIn
« Poslední úpravu provedl(a) mike-p74 v 5. 11. 2012, 23:08. »
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
no neviem , ale keby mne pride sms ze mi ide z uctu niekam 3000 kc , tak asi hned volam zablokovat kartu nie?

jano, to jsou blokace, které udělali během pár minut(4.3.) a ty 3 blokace z 5.3. se nějak opozdily a tím jsem zjistil, že s tím banka nemůže nic udělat, jen proplatit!!! Vyměnili mi kartu a po měsíčním šetření mi peníze vrátili na účet!
Registrovaný uživatel
mas pravdu ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Takhle vypadá luxování účtu, když mi vloni ho chtěli celý vysát! Z vlastní zkušenosti nedoporučuji číslo karty posílat po netu!!! Vybírali to v USD a banka to nemohla ovlivnit!!!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


no to moc na luxování nevypadá :) a pokud čsob nemá ochranní mechanizmy, tak si změň banku :)
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
no to moc na luxování nevypadá :) a pokud čsob nemá ochranní mechanizmy, tak si změň banku :)

Proč by to nevypadalo na luxování? Stačil jsem to zarazit, ale těchto 10 blokací, prý už nešlo zastavit a museli je proplatit! ;) Já na účtech moc nemám, takže na mě nezbohatne žádný zloděj! ;) Měním totiž nové kouzelné papírky, za staré a starší papírky! :mrgreen:
Moderátor
no ja som platil tiez cez paypal ale to som kupoval filmy v CR takze a napisal som cislo mojej bankomatovej karty...
_______________
Registrovaný uživatel
Mám dotaz na kolegy, kteří platí a přijímají peníze přes paypal. Dnes mi dorazila platba a paypal mi napsal, že peníze budou k dispozici až 27.12.2012? Minulý týden mi dorazila platba v pohodě, bez nějakých podmínek! Nemáte někdo ponětí, co to paypal zavádí? Na ebayi se mi to také objevilo u aukce: Neu-Auszahlung voraussichtlich verfügbar am*: 27.12.2012 - nové- Platba by měla být dostupná od*: 27.12.2012! Nesetkal se s tím už také někdo? :evil:
Registrovaný uživatel
Jo, mně už se to v minulosti párkrát stalo. Když někdo zaplatí z PayPal a má tam dost peněz, dostaneš to hned. Když má konto prázdné, PayPal si to automaticky vezme z jeho konta v bance a trvá to den nebo dva. Ale jsou lidé kteří PayPal vůbec nemají a zaplatí kreditní kartou přes PayPal a torvá několik dní. PayPal Ti pak většinou pošle email že “payment is cleared”.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Jo, mně už se to v minulosti párkrát stalo. Když někdo zaplatí z PayPal a má tam dost peněz, dostaneš to hned. Když má konto prázdné, PayPal si to automaticky vezme z jeho konta v bance a trvá to den nebo dva. Ale jsou lidé kteří PayPal vůbec nemají a zaplatí kreditní kartou přes PayPal a torvá několik dní. PayPal Ti pak většinou pošle email že “payment is cleared”.

Ale to není tento případ! ;) Peníze mám normálně připsané na pay účtu, jen je u nich poznámka, že budou k dispozici až 27.12.2012? :shock: Tady je text, co je u těch peněz:
"For items listed and sold on eBay.com, eBay.ca and eBay.cafr, until you've established a successful sales history on eBay, funds from your sales will only be available to you, in most cases, 21 days after the buyer pays you. To get your funds sooner, quickly ship the order and provide us with required tracking references." Learn more - odkaz dále...
Registrovaný uživatel
"Týká se položek prodaných na eBay.com, eBay.ca a eBay.cafr: Před tím, než si na eBay vytvoříte úspěšnou historii prodejů (=dokud pro ně nebudeš důvěryhodný), finanční prostředky z Vašich prodejů Vám ve většině případů budou dostupné až 21 dní poté, co Vám kupující zaplatí. Abyste urychlili obdržení platby, objednávku rychle vyřiďte a odešlete nám požadovaný odkaz na sledování zásilky."

Jinými slovy: my máme tvoje peníze a budeme si s nimi dělat, co chceme, jak dlouho budeme chtít. :evil:
Registrovaný uživatel
Takže až budeš mít více jak 1000 kladných hodnocení, tak ti to možná budou posílat rychleji - kolik že máš dnes? :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
To je nějaké divné, s tím jsem se ještě nesetkal. Neměl jsi nějaká špatná hodnocení nebo pozastavený účet?
Přece prodanou věc odesílám až po obdržení platby, takto by musel každý kupec víc jak 3 týdny čekat, to nedává smysl.
Jsi registrovaný jako prodejce?
Registrovaný uživatel
zrejme nejaka ochrana proti nepoctivym prodejcum ... napr:
kuupi 20 veci po dolaru, dostane 20 pozitivnich komentaru a pak tam soupne treba fotak za 1500$ (ktery normalne stoji 3000$) ... schrabne prachy a nazdar ...

jinak nevim, jeste jsem tohle nevidel.
Moderátor
jirka72 napsal
zrejme nejaka ochrana proti nepoctivym prodejcum ... napr:
kuupi 20 veci po dolaru, dostane 20 pozitivnich komentaru a pak tam soupne treba fotak za 1500$ (ktery normalne stoji 3000$) ... schrabne prachy a nazdar ...

jinak nevim, jeste jsem tohle nevidel.

A co mu zabrání počkat ty 3 týdny, pak peníze shrábnout a nic neposlat?
Pokud je to opatření z tohoto důvodu, tak nemá logiku a krom toho, že poctivým prodejcům bude komplikovat život, nic nezmění.
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
Takže až budeš mít více jak 1000 kladných hodnocení, tak ti to možná budou posílat rychleji - kolik že máš dnes? :mrgreen:

30.11. mi platba dorazila normálně a včera už ne! :evil: Mám 100%ní kladná hodnocení a cca 2stovky jich! ;) To bude to, co zavádějí od Nového roku, psali o tom, že to bude od září, ale nějak se jim to zaseklo, tak od prosince mají zkušební provoz! :roll: Jojo, všechno pro zákazníky, druhé aukro!!! :evil:
Moderátor
Pokud to chtějí zavést plošně, tak se připraví o velké zisky (a účel pořád nechápu) - spousta obchodníků nebude chtít prodávat na dluh, někteří nejspíš na eBayi přestanou prodávat.
Registrovaný uživatel
Taky mi dlužej cca 150 dolarů...Je to nějaká novinka.

Ale kupcům jsem to již poslal a mám od nich i hodnocení už, přesto peníze ebay drží.

Je to nějaká novinka, myslim že pokud máte víc jak 25 pozitivů tak se Vás to netýká. Navíc to platí jen pro položky prodávaný na ebay.com, eaby.ca..
U němců nebo britů mě peníze došly hned.
Registrovaný uživatel
Takže po 25 hodnoceních už to zadržovat nebudou, no mám 20 tak snad nekecaj a budu mít klid.

Nedoporučuju ale zboží zadržovat lidem který peníze poslali ale ebay Vám je drží, ti za to přeci nemůžou a mohlo by se to odrazit v hodnocení.
Registrovaný uživatel
It's been more than 90 days since your first successful sale;
You've had more than 25 sales transactions; and
You've had more than $250 in total sales.
Moderátor
Aha.. diky za info.
Kazdopadne porad nevim jak timhle chteji zabranit podvodnikum zinkasovat penize. Samozrejme jde pozdeji udelat claim ohledne vraceni penez za neposlane zbozi, ale jednak to neni tak jednoduche a jednak uz tou dobou bude mit dotycny vybrany ucet.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Pomoc - pay pal

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1