Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nápoje » Pomoc při ocenění pivních etiket

Vykupminci.cz
Numisargo

Pomoc při ocenění pivních etiket

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, po dědečkovi mám plnou krabici pivních etiket, Plzen, Gambrinus atd. jsem nafotil. Prosím o pomoc při určování ceny, jsem ochoten prodat. Popř. větší množství tácků a sklenic. Není problém nafotit. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vypadá to jako kopie, nebo novotisky.
Adalbert
Registrovaný uživatel
To si dovolím nesouhlasit, děda je odlepoval z lahví a lepil na kartičky a popř měnil s dalšími sběrateli. Díky
Registrovaný uživatel
Pokud to děda lepil na kartičky, tak potom je to pravé, ale záleží jak je to nalepeno na kartičkách. Zda šetrně nějakou filatelistickou páskou, anebo lepidlem naneseným na plochu etikety. Jestliže použil lepidlo a přilepil etikety napevno k podkladním kartičkám, tak cena etiket bude spíše symbolická.
Sběratelé pivních etiket mají svoje vlastní stránky a pokud se na ně obrátíte rádi Vám poradí.
Adalbert
Registrovaný uživatel
Jo díky za pomoc :) Nooo spíše bych to viděl lepidlem, byl to jen jeho mega koníček od 60-90 let. Určitě zkusím najít nějaké stránky, ještě jednou díky.
Registrovaný uživatel
zajímavé co někteří lidé dělají...
nechci aby to vyznělo blbě, ale na oba dědy mám jen nějaké vzpomínky. pokud to nemá hodnotu milionů, nechal bych si to...
Registrovaný uživatel
Souhlas jen na to není místo , 6 krabic tácků, 1 krabice etiket a 5 těch velkých úložných boxů půllitrů. Rád bych si to nechal, jen na to není místo a raději bych někoho, kdo to více ocení jak já.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Nápoje » Pomoc při ocenění pivních etiket

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1